Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, christofer30 napisał:

A jak byście porównali siódemke ( majstrovska ) na Chopoku z Bieńkulą w SON. Która stromsza ( trudniejsza ), która fajniejsza.

Chopok - Mistrzowska

długość: 1200 m

różnica wysokości: 414 m

nachylenie: 37 %

Szczyrk – Bieńkula

długość: 1350 m

różnica wysokości: 390 m

średnie nachylenie: 29 %

Początek i koniec na Bieńkuli miejscami bardziej stromy jak Mistrzowska na Chopoku.

 

Bieńkulę kocham, a Mistrzowską lubię.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Nie bylo mnie tutaj jakis czas, dlatego nie mialam okazji wczesniej podziekowac za odpowiedzi na moj mail.

Szkoda ze przez to zostalam blyskawicznie odsadzona od czci i wiary...

Jaskowi, leitnerowi oraz wszystkim forumowiczom, ktorzy podzielili sie swoja wiedza, dziekuje za wszystkie pozyteczne informacje, konstruktywne uwagi i porady :)

Ciesze sie tez, ze moglam swoim postem sprawic niektorym nieklamana radosc, choc nie bylo to moim zamiarem...

Poza tym, popieram komentarz Idealist i moje pierwsze wrazenie na temat tego forum - ma poziom i tak trzymac!

Obrazanie siebie nawzajem i chamskie komentarze zostawcie na inne strony, tego w internecie nie brakuje...

Udanej niedzieli :)

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Nie bylo mnie tutaj jakis czas, dlatego nie mialam okazji wczesniej podziekowac za odpowiedzi na moj mail.
Szkoda ze przez to zostalam blyskawicznie odsadzona od czci i wiary...


Witaj!
Dosyć często pojawiają się tutaj (na forum) osoby, które wpadają tylko po to, żeby zadać jedno pytanie, a potem ani widu ani słychu. Żadnych podziękowań (czy to w formie kliknięcia "Lubię to" pod postem, czy w formie postu). Myślę, że Ci, którzy tak o Tobie napisali, sądzili, że jesteś kolejną osobą, która po zadaniu pytania znika i nawet nie podziękuje.

Miłej niedzieli ;)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, leitner napisał:

Mniej więcej widać, które trasy będą otwarte 3 grudnia.

"Teploty na zasnežovanie sú priaznivé. Systém technického zasnežovania je spustený najmä v spodných častiach zjazdoviek. Zjazdovka Biela Púť č. 13 a Lúčky č. 14 je vysnežená na 100%. Ešte sú však potrebné terénne úpravy pásovým vozidlom. Zasnežovanie aktuálne pokračuje na traverzoch 2A,2b, Turistickej, a na južnej strane na zjazdovke Slnečná č. 31."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z TMR-u co do kolejności otwarcia tras na Chopku.

"Lyžiarske stredisko Jasná štartuje otvorenie sezóny prvou lyžovačkou už v sobotu 3. decembra, kedy budú v prevádzke na severnej strane modré zjazdovky Turistická (č 5), Lúčky (č 14), Biela Púť (č 13) a na južnej strane červené zjazdovky Slnečná (č 31) a Tréningová (č 31a) a ich príslušné lanovky. Vysneženie a otváranie zjazdoviek závisí od vhodného počasia, zatiaľ sa predpokladá, že v sobotu bude na Chopku otvorených takmer 7 km zjazdoviek od nadmorskej výšky cca 1 480 m n.m smerom nižšie. V prípade dobrých snehových podmienok pribudnú lyžiarom postupne aj ďalšie kilometre a otvoria sa aj zjazdovky Predné Dereše (č 33a), Turistická (č 5a), Májová Rovná hoľa – Priehyba (č 2a) a Májová Priehyba – Jasná (č 2b)."

Co oznacza, że, póki co, na północy będą otwarte tylko niebieskie trasy, a na południu dwie czerwone. http://tmr.sk/pre-media/tlacove-spravy/snene-dela-su-opat-v-plnom-nasadeni-sezonu-v-jasnej-otvori-velkolepa-party/

Czyli prawie trafiłem ze swoimi przewidywaniami kilka tygodni temu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

No widzisz, wlasnie mnie uswiadomiles ze mozna tutaj 'zalajkowac' jakas odpowiedz, co mi wczesniej umknelo :)

Zalatwilam karty GoPass i zamierzam kupic skipassy online i tak wlasnie sie zastanawiam, czy dla mnie tj. bardzo poczatkujacej narciarki ;) warto kupic skipass na cale 5 dni pobytu? O kondycje sie nie martwie, bardziej mysle, ze moze pierwszego dnia pojezdze sobie na jakiejs laczce, zeby wogole sie oswoic ze sprzetem i otoczeniem i skipass mi bedzie wtedy niepotrzebny...? A wdrapywac sie zaczne wyzej dopiero 2go dnia...  Takie male dywagacje...

Ps. Fajnie, ze wstawiacie te zdjecia Chopoka, mam nadzieje ze za jakies 3 tygodnie ten szarobury kolor zamieni sie na snieznobialy? ;) 

 

 

On 19/11/2016 at 10:52 PM, leitner said:
On 19/11/2016 at 10:52 PM, leitner said:

 


Witaj!
Dosyć często pojawiają się tutaj (na forum) osoby, które wpadają tylko po to, żeby zadać jedno pytanie, a potem ani widu ani słychu. Żadnych podziękowań (czy to w formie kliknięcia "Lubię to" pod postem, czy w formie postu). Myślę, że Ci, którzy tak o Tobie napisali, sądzili, że jesteś kolejną osobą, która po zadaniu pytania znika i nawet nie podziękuje.

Miłej niedzieli ;)

 

 

 

On 19/11/2016 at 10:52 PM, leitner said:

 

 

On 19/11/2016 at 10:52 PM, leitner said:


Witaj!
Dosyć często pojawiają się tutaj (na forum) osoby, które wpadają tylko po to, żeby zadać jedno pytanie, a potem ani widu ani słychu. Żadnych podziękowań (czy to w formie kliknięcia "Lubię to" pod postem, czy w formie postu). Myślę, że Ci, którzy tak o Tobie napisali, sądzili, że jesteś kolejną osobą, która po zadaniu pytania znika i nawet nie podziękuje.

Miłej niedzieli ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...