Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@koliber Rozumie, że tam byłeś i widziałeś. To napisz proszę o warunkach w górnych partiach, rodzaju śniegu na trasach, no i co poza trasami. Wybieram się a więc było by to jakąś wskazówką jakie narty zapakować a nie wyjeżdżasz z matematyką o przepustowościach kanap i orczyków itd.  No chyba że dołączyłeś do internetowych narciarzy? 

PS. byłeś w Szczyrku? dlaczego się nie odezwałeś. Ja też 2 dni temu i dzisiaj... jak Ci się jeździło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, koliber napisał:

Na niewiele się zdało to poszerzenie "piątki" (zdjęcia ze słowackiego skiforum), "jedynka" też tradycyjnie zapchana. Trzeba przyznać, że jednak w Szczyrku znacznie lepiej przystosowano przepustowość wyciągów względem tras.

I to w czwartek???? :/ 

Niestety za rok to już w ogóle nie będzie czego szukać na Chopoku jak odpalą tą gondolę na Prehybę. Ja odkryłem Chopok kiedy nie było jeszcze gondoli na północ ani na południe, wtedy było cudownie, pusto na trasach a trasa nr 5 jedną z najlepszych bo śnieg prawie wyłącznie naturalny i pusto, można był nią pędzić swobodnie aż do 16... Teraz jest masakra...

Myślisz że w Szczyrku będzie inaczej?
Dorzucą jeszcze 6-os krzesło z Czyrnej to już będzie prawie 8000 os/h rozkładających się na  trasy 1,3,4, 7 i 5.
Na najłagodniejszych 3,4 i 7 będzie masakra...
Dla Szczyrku zostanie marzec a dla Chopoka marzec i kwiecień i to w tygodniu...

Ale dodam jeszcze że Austria nie odstaje, okolice Salzburga i Tyrolu i to w styczniu, przed feriami załadowane, trzeba szukać luźnych mniejszych stacji gdzie nie ma może "wypaśnych" kanap i gondoli ale za to +5 do fun`u z jazdy po pustym stoku :):) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas zwykły czwartek ale są tacy co mają okres przedświąteczny... i stąd ten tłok. Dlatego siedzę w Polsce :) wszystko powinno uspokoić się w przyszłym tygodniu ale na krótko. 

Dobrą informacja jest że NARESZCIE odpalają Majstrowską!!! :) jeszcze tylko górny FIS i będzie prawie normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jasiek napisał:

@koliber Rozumie, że tam byłeś i widziałeś. To napisz proszę o warunkach w górnych partiach, rodzaju śniegu na trasach, no i co poza trasami. Wybieram się a więc było by to jakąś wskazówką jakie narty zapakować a nie wyjeżdżasz z matematyką o przepustowościach kanap i orczyków itd.  No chyba że dołączyłeś do internetowych narciarzy? 

PS. byłeś w Szczyrku? dlaczego się nie odezwałeś. Ja też 2 dni temu i dzisiaj... jak Ci się jeździło?

Byłem tuż przed Sylwestrem 2 dni (zamieściłem relację) - wtedy gdy były te rekordowe korki. Niby wiedziałem czego się spodziewać, ale nawet mnie zachęciła ta pogoda. Jak mi się jeździło to kwestia względna - po roku przerwy od nart, podobałoby mi się chyba wszędzie, bez względu na warunki:) Na Chopoku się już najeździłem - jakość śniegu nie ma dla mnie żadnego znaczenia, po prostu brakuje nowych tras. Ciekawe czy przy projektowanej gondoli coś nowego wytyczą...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie komentować kamery! 

Czy wy nie czujecie tej żenady? a może to po to żeby like dostać??? 

Nie jeździcie, nie komentujcie bo...? bo nie wiecie o co chodzi! 

Kolejki! tak są b o są święta !!!!!!!!!! PRAWOSŁAWNE! kumacie? Rosja... Ukraina... itd! 

Wśród tylu narciarzy,nie ma nikogo aby napisał relację jak tam jest? tak na real... i to na SKI Jasna a nie na Biela Put czy na Lućkah? 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jasiek napisał:

Przestańcie komentować kamery! 
Czy wy nie czujecie tej żenady? a może to po to żeby like dostać??? 
Nie jeździcie, nie komentujcie bo...? bo nie wiecie o co chodzi! 
Kolejki! tak są b o są święta !!!!!!!!!! PRAWOSŁAWNE! kumacie? Rosja... Ukraina... itd! 
Wśród tylu narciarzy,nie ma nikogo aby napisał relację jak tam jest? tak na real... i to na SKI Jasna a nie na Biela Put czy na Lućkah? 

A przepraszam dlaczego mają nie komentować widoku z kamer? To tak samo cenna informacja jak zdjęcie.
Ostatnio rzadko zaglądam na stronę Chopoka więc taka krótka informacja jest bardzo przydatna. Dziękuję autorowi!
Dlaczego Cię denerwuje krytyka Chopoka, Szczyrku?
Traktujesz te miejsca jak jakieś bóstwo stąd Twój! problem.
No i co z tego że są Święta prawosławne? Kolejki są i to jest fakt. Powód to rzecz drugorzędna...

11 godzin temu, Jasiek napisał:

Jak byś Ty mi to napisał to bym uwierzył :) 

Ps. widać ze nasze forum to kółko różańcowe o ... Jezusie!

A z tym "kółkiem różańcowym" to sobie nie pozwalaj!

Edytowane przez shuger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko takie: :) 

(... nie bójcie się, nie zapytam o warunki bo wiem że nikt nic nie wie (ale ja wiem :) koledzy ze Slovaki dali cynk) )

Będzie ktoś (jeszcze) na Chopku w weekend?

 PS. jak co to wiecie gdzie... (są moje ulubione kelnerki :)), godzina bez zmian

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko takie: [emoji4] 
(... nie bójcie się, nie zapytam o warunki bo wiem że nikt nic nie wie (ale ja wiem [emoji4] koledzy ze Slovaki dali cynk) )
Będzie ktoś (jeszcze) na Chopku w weekend?
 PS. jak co na wiecie gdzie... (są moje ulubione kelnerki [emoji4]), godzina bez zmian
Będziemy w piątek i sobotę :)

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, toppaner napisał:

Będę na Chopku od środy do soboty ,gdyby ktoś chciał się po kiwać,po orać,po bujać, a do tego byłby ze swoją połówką ,bo może w tedy moja nie musiała by słuchać teorii o wyższości   super sheape nad rictorami i odwrotnie to było by gicio.

Z tymi połówkami to może być problem :) Będziemy w dwójkę, ale raczej ciężko nazwać @bolec drugą połówką :) 

Jednak nie zmienia to faktu, że możemy się spotkać, jak nie na trasie to na piwie ... o szczegóły pytaj @Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, moloo napisał:

Z tymi połówkami to może być problem :) Będziemy w dwójkę, ale raczej ciężko nazwać @bolec drugą połówką :) 

Jednak nie zmienia to faktu, że możemy się spotkać, jak nie na trasie to na piwie ... o szczegóły pytaj @Jasiek

To i poznałbym guru Chopka ,no proszę.

Z tą połówką to troszku rzeczywiście problemik.

Jednak chyba dostanę dyspensę,

10.30 Kosodrzewina? Od kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, moloo napisał:

Z tymi połówkami to może być problem :) Będziemy w dwójkę, ale raczej ciężko nazwać @bolec drugą połówką :) 

Jednak nie zmienia to faktu, :Dże możemy się spotkać, jak nie na trasie to na piwie ... o szczegóły pytaj @Jasiek

Hmmm... biorąc pod uwagę nasze wspólne wypady to jesteśmy prawie jak małżeństwo haha :D :D

A teraz troszkę poważniej, Z żoną będę na Chopku 19-20.01.2018 więc jeśli ktoś szuka towarzystwa damsko-męskiego i jest chętny do zawierania nowych znajomości to proszę się nie krępować:D Napiszę po raz kolejny..... traktuję to forum nie tylko przez pryzmat naszych relacji z nart ale również jako możliwość poznania nowych , zakręconych narciarsko i nie tylko ludzi.:D

Pozdrawiam Bolec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bolec napisał:

Hmmm... biorąc pod uwagę nasze wspólne wypady to jesteśmy prawie jak małżeństwo haha :D :D

A teraz troszkę poważniej, Z żoną będę na Chopku 19-20.01.2018 więc jeśli ktoś szuka towarzystwa damsko-męskiego i jest chętny do zawierania nowych znajomości to proszę się nie krępować:D Napiszę po raz kolejny..... traktuję to forum nie tylko przez pryzmat naszych relacji z nart ale również jako możliwość poznania nowych , zakręconych narciarsko i nie tylko ludzi.:D

Pozdrawiam Bolec

Dobrze zobaczę jak to wyjdzie ,w tym terminie z moją połówką.

Spróbujmy się spiknąć wcześniej .

Założę swoje" wyjściowe" K2 Riktory .

Pozdrawiam toppaner

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest piękno tego FORUM!!! UCZCIE SIĘ!!! 

MY... My... i wspólne lyżovanie, nartowanie nie zależnie gdzie! zobaczycie, jak można się wspólnie przepięknie bawić wśród znajomych i... nie znajomych... 

PS. Dajmy pokaz tym malkontentom co psikają na wszystko itd. 

PS2. Da się... da się... da tylko trzeba trochę optymizmu!

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak mi się przyśniło.. że kiedyś na wiosnę... bo to najlepszy sezon, to tak załatwię u Jozeva! cały teren i MY! MY... SKIONLINE'owcy spotkamy się na wspólnym ognisku! i pokażemy jak bawią się Polacy! 

PS. ale to tylko marzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, toppaner napisał:

Będę na Chopku od środy do soboty ,gdyby ktoś chciał się po kiwać,po orać,po bujać, a do tego byłby ze swoją połówką ,bo może w tedy moja nie musiała by słuchać teorii o wyższości   super sheape nad rictorami i odwrotnie to było by gicio.

Oni ze mnie robią jakiegoś ufola :) ale spoko uwierz  że ja i oni ...? chyba  jesteśmy w miarę normalny! mamy pier...ca ale na tle nart! ale to chyba dobrze! Zapraszamy Kvaśnicnik, knajpka pod 4 na Lukova z Otupne'go (jak byś nie znalazł to daj namiary na PRIV)

PS. ja mam super sheape i rictoy...a które lepsze??? podyskutujemy przy browarze! Zapraszamy razem z połówką, jak najbardziej! 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, pokmir napisał:

Szukam noclegu w okolicach Chopoka dla 2 osób od środy do piątku podrzuci ktoś jakiś namiar na fajny i rozsądny cenowo pokój.

Jak nie znajdziesz to napisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...