Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prognoza pogody na sezon 17/18


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Milzbi napisał:

Hey mamad co ty na to http://krolowa-superstar.blog.pl/2017/11/17/zbliza-sie-incydent-zimowy-jednak-o-prawdziwej-zimie-jeszcze-zapomnijmy/

Jeżeli się sprawdzi to twoja prognoza od 20.11 zima zacznie się rozpakowywać będzie się nadawała tylko do śmietnika.

Tak jakby znali przebieg wydarzen co do minuty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mamad napisał:

Spodziewałeś się że zima zacznie się już na dobre. Gdzieś napisałem tak?? Zacznie się rozpakowywać a rozsądzie sie w 1 dekadzie grudnia. Czasem zastanawiam się czy ja pisze do dzieci czy do dorosłych. Prognoza narazie się sprawdza co do joty i wygląda na to że będzie się sprawdzała dalej bo mam takie same przewidywania jak oni. Czytamy ze zrozumieniem jeśli nie rozumiemy pytamy a nie kłamiemy.

Z całym szacunkiem nie napisałem że zacznie się na dobre napisałem że od 20 zacznie się rozpakowywać sprawdź sobie, czy ja kłamię czy ty źle przeczytałeś gdzie w którym zdaniu piszę o tym że zima będzie na dobre - NIGDZIE więc kto tu może mówić o kłamaniu na pewno nie ja. Dziwi mnie również to że zapytałem o zdanie nt. prognozy na blogu kogoś tam w sprawie zdania i co zostałem zbesztany publicznie czy o to tu chodzi czy o coś zupełnie innego. Skoro tak cię boli mamad że ktoś ma inny pogląd na sprawy prognozy oczywiście nie mówię tu o sobie tylko o artykule do którego podałem linka dlaczego mi zarzucasz kłamstwo ? 

Kolego nerwy to w konserwy rozumiem że nie ma sensu dalej ciągnąć tego wątku bo to takie polskie narzucać swoją retorykę, a mówiąc szczerze jak będę chciał posłuchać takiej retoryki to zawsze mogę włączyć TVP tam tego jest dość. Ale dlaczego na tym forum ? 

  • Thanks 1
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mamad napisał:

Spodziewałeś się że zima zacznie się już na dobre. Gdzieś napisałem tak?? Zacznie się rozpakowywać a rozsądzie sie w 1 dekadzie grudnia. Czasem zastanawiam się czy ja pisze do dzieci czy do dorosłych. Prognoza narazie się sprawdza co do joty i wygląda na to że będzie się sprawdzała dalej bo mam takie same przewidywania jak oni. Czytamy ze zrozumieniem jeśli nie rozumiemy pytamy a nie kłamiemy.

Cześć mamad, mysle ze tacy ludzie jak Milzbi - " niektorzy nie mogą się oprzec pokusie, by wdepnac Cię w ziemie i przydusic butem", jak o dzień się przesunie, podła ta natura co poniektórych uzytkowników

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, andrzej1982 napisał:

Cześć mamad, mysle ze tacy ludzie jak Milzbi - " niektorzy nie mogą się oprzec pokusie, by wdepnac Cię w ziemie i przydusic butem", jak o dzień się przesunie, podła ta natura co poniektórych uzytkowników

Kto tu kogo wdeptuje w ziemię  czy ja komuś zarzucam kłamstwo czy mi zarzucają coś innego niż napisałem, najpierw przeczytaj ze zrozumieniem całość mojej wypowiedzi a później się wypowiadaj. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, fantomas napisał:

Panowie, mam wrażenie, że brak białego powoduje u was frustracje emoji16.png

a ja mam wrażenie , że niektórzy , żeby coś komuś udowodnić , to najbardziej by się cieszyli , jakby w tym sezonie zimy w ogóle nie było :o .

 Może to nie narciarze , tylko jakaś piąta kolumna ? 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...