Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

W grudniu utworzyliśmy Ankietę narciarsko-wyciągową. Jako Stowarzyszenie chcemy się dowiedzieć, jak narciarze postrzegają orczyki oraz historię narciarstwa. Zachęcam wszystkich do wypełnienia ankiety - zajmuje to tylko chwilę :) 

https://docs.google.com/forms/d/1RZI7bqAd5Da4sDs0wtqI8c70SWWyT6TVywI406HUUVc/viewform?edit_requested=true ankieta.jpg.57f34dbe09ee919abf3d65b7b66e9b5b.jpg

• Like 3
1 minutę temu, marboru napisał:

PS. W sobotę rano gdzieś jadę na nizinne stoki - gdybyś miał ochotę, to daj znać przez massangera.

Niestety nie mogę :( Na razie walczę, żeby mnie ze studiów nie wyrzucili, bo jestem prawie na krawędzi... W marcu powinno być w końcu luźniej (jeśli wszystko pójdzie po myśli).

• Like 2
7 godzin temu, leitner napisał:

Póki co ponad 80% osób wybrało orczyk :) 

chcieli Tobie zrobić przyjemność:P

dla odmiany proponuję pojechać do Białki i policzyć narciarzy stojących do kanap i do orczyka na tej samej górce

• Like 1
1 godzinę temu, Jeeb napisał:

chcieli Tobie zrobić przyjemność:P

dla odmiany proponuję pojechać do Białki i policzyć narciarzy stojących do kanap i do orczyka na tej samej górce

W Białce będę pytał się ludzi na krzesełkach (tak zresztą robiłem w COS i SON). Domyślam się odpowiedzi, ale trudno - chcę, żeby odpowiedzi było jak najwięcej. Na tym mi przede wszystkim zależy. Jak się okaże, że tylko 20% ma sentyment do orczyków i lubi na nich jeździć, to dobrze. Ważne, żeby wyniki były w miarę obiektywne. 

• Like 1

Marcin - poszło.

Powiększyłem grono orczykowców ale z uzasadnieniem.

Często wybieram orczyki. Nawet teraz w Austrii klepałem w Kuehtai orczyk przy dwóch czarnych trasach.

Przez to, że trasy te obsługiwał tylko on to trasy po 15.00 były jak nowe :) .

To samo było w Solden na lodowczyku Tiefenbach. Jedną potężną trasę obsługuje tam gondola i na trasie tej jest "czarno".

Obok jest piękna trasa obsługiwana tylko przez orczyk i jest pusta.

Pozdrawiam

• Like 3
11 godzin temu, ewangelizator napisał:

wypełnione ale pytania były tendencyjne,  poza tym uważam że orczyki powinny być ustawowo wymienione na krzesła

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Są miejsca, w których potrzebne są krzesła, ale są też stoki, które bez orczyka/talerzyka nie będą funkcjonować :) 

• Like 1
  • Thanks 1
4 godziny temu, leitner napisał:

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Są miejsca, w których potrzebne są krzesła, ale są też stoki, które bez orczyka/talerzyka nie będą funkcjonować :) 

Jasne jasne, chocby lodowce, generalnie takie podejście z wiekiem przychodzi, 10 lat temu napisalbym inaczej 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By zuru96
      Witam was serdecznie  
      Jestem aktualnie studentem 5 roku na kierunki fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. 
      Na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta w Polskim Związku Narciarskim. jeżeli lubisz jeździć na nartach i może doznałeś kontuzji bądź urazu uprawiając ten sport proszę, poświęć mi 5 minut i wypełnij moją ankietę potrzebną do pracy magisterskiej. 
      https://forms.gle/9kyA4eJ6oGyMFfdr8

Z góry dziękuję  

• By zuru96
      Witam was serdecznie  
      Jestem aktualnie studentem 5 roku na kierunki fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. 
      Na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta w Polskim Związku Narciarskim. jeżeli lubisz jeździć na nartach i może doznałeś kontuzji bądź urazu uprawiając ten sport proszę, poświęć mi 5 minut i wypełnij moją ankietę potrzebną do pracy magisterskiej. 
      https://forms.gle/9kyA4eJ6oGyMFfdr8

Z góry dziękuję  

• By JC
      Hej Wszystkim.
      Nagromadziło mi się sporo filmów z różnych ośrodków, dodatkowo wygląda, iż trochę więcej czasu będę miał niż zwykle  (powinien być uśmiech bo kto nie lubi mieć czasu wolnego no ale sami wiecie). Stanąłem przed mały dylematem, od którego ośrodka zacząć. Pomyślałem, żeby zrobić mały quiz, ala głosowanie i sprawdzić jakie są Wasze preferencje.
      Sportego360
    • By fredu96
      Cześć wszystkim ! Chciałbym was zaprosić do uzupełnienia ankiety na temat urazowości w narciarstwie. Nie powinna ona zająć dłużej niż 10 minut, tak więc jeśli tylko masz chwilę i chęć odpowiedzenia na pytania to bardzo mi pomożesz. Ankieta jest anonimowa i potrzebuje jej do napisania pracy magisterskiej. Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd830Mo8eOF9ajGKVHYkAkO-ZmNkDvI-ceu6ugDyPqmRpmDDw/viewform?usp=sf_link
    • By markool
      Witam, chciałbym was zaprosić na krótką ankietę dotyczącą biegaczy. Jedyny wymóg to bieganie przynajmniej od czasu do czasu. Nie powinna ona zająć dłużej niż 10 minut. Całość jest anonimowa. Ankieta jest prowadzona na potrzeby mojej pracy magisterskiej. Jeśli ktoś z was zechciałby mi w tym pomóc byłym bardzo wdzięczny.
      https://www.survio.com/survey/d/X3W5N6X9I3R1M7K9T
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...