Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pol04

Rekomendowane odpowiedzi

W sprawie Sprytnej Sezonówki obowiązuje regulamin, a nie informacje @Ignacy z Beskidu lub fb

Cały regulamin

Skoro BSA ogłasza rozpoczęcie sezonu zimowego, to od tego dnia musi honorować Sprytną Sezonówkę, a zgodnie z pkt.4.3 również jazdę wieczorną dla tych co wykupili Sprytna sezonówka Szczyrk + jazda wieczorna.

 

REGULAMIN na sezon zimowy 2017/2018 wydany przez SON reguluje świadczenie usług  w  Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim oraz w ośrodkach partnerów SON, czyli w COS oraz w ośrodku Beskid Sport Arena   (dalej jako „partnerzy SON”)oraz prawa i obowiązki z tym związane na podstawie  karnetu  Sprytna sezonówka.

2. Sprytna sezonówka jest ważna w terminie od 01.12.2017 lub od pierwszego dnia sezonu zimowego 2017/2018, jeśli przypadnie on później niż 01.12.2017 r., w zależności od warunków atmosferycznych i narciarskich.

4.1 Sprytna sezonówka, uprawniająca posiadacza do korzystania z usług Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego, ośrodków partnerów SON w czasie dziennego działania wyciągów,

4.2 Sprytna sezonówka Szczyrk + Tatry, uprawniająca posiadacza do korzystania z usług Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego, ośrodków partnerów SON

4.3 Sprytna sezonówka Szczyrk + jazda wieczorna, uprawniająca posiadacza do korzystania z usług Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego oraz ośrodków partnerów SON w czasie dziennego i wieczornego działania wyciągów.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nooo BSA, to jest tak zarombista stacja narciarska, że może rywalizować z COSem i SONem! boki zrywać :) można się tam poślizgać (latem np.)

Zastanówcie się:  po co wam ta stacja w skipassie? takich w Beskidach są dziesiątki!

PS. że niby za darmo i w Gopassie? że nocne... ale nocne będą na SONie! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, gregor_g4 napisał:

dobra dobra Jasiek, tak piszesz, a założę się, że jakby Cie tam z nartami wpuścić i dać karnet, to zasuwałbyś góra dół bez przerwy :D:D

Nooo a przecież mnie znasz! góra... dół... aż do zaje...a! 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, marek_kapica napisał:

Wiesz możesz nie lubić tej stacji ale odpuść sobie już, czy Ci się podoba czynie BSA jest lepszym ośrodkiem niż większość w Beskidach i jak dla mnie jest zaraz po son i cos. 

 

A możesz wymienić te gorsze ośrodki z nazwy ? Marketingowo to może i tak ale jednak jakościowo to ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. hello! a o czym ja pisze! 

zamiast stawiać się!!! można się dogadać :rolleyes: czy nie?

Ja też mam gopass (jak co roku od 10 lat) i chętnie od czasu do czasu bym tam zawitał. Ale jak nie chcą! to cóż...

Pozostaną mi takie gów...e stacje jak: Chopok, Łomnica, Strbskie, SON (nie na widzę tej nowej nazwy) i COS... (cóż jakoś będę musiał przeżyć bez BSA!)

PS. aaaa i oczywiście myślę że zaliczymy wspólnie tradycyjne Pilsko!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli mnie, to chyba (?) nie jestem lobbystą BSA. Staram się być obiektywny. Wiedząc mniej więcej komu i na czym powinno zależeć (akurat to nie jest trudne do przewidzenia), napisałem, że moim zdaniem dogadają się. Jak będzie? Zobaczymy. Na pewno sprawa musi się wyjaśnić szybko, bo sezon zbliża się wielkimi krokami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką odpowiedź dostałem dziś rano, wrzucę też do tematu o SON:

Szanowny Panie,

Wg regulaminu Sprytnej Sezonówki wspólny skipass będzie obowiązywał w trzech ośrodkach Szczyrk Mountain Resort, COS oraz BSA od 1 grudnia.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z infolinią pod numerem +48 602 53 43 63 lub +421 220 510 448 lub kontakt mailowy: info@gopass.pl.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Pozdrawiam serdecznie,

S pozdravom,

Kind regards,

Iwona Kwapisz

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, gregor_g4 napisał:

konta FB ośrodka raczej byle kto nie prowadzi,

:)

Ktoś kto robi  zdjęcia i filmy pionowe czyli bez obracania telefonu, a nasze forum zaśmieca bo bezpośrednio pod relacją cytuje ją całą aby napisać jedno zdanie.

Rozumiem ze to jest współczesny specjalista od reklamy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, surfing napisał:

:)

Ktoś kto robi  zdjęcia i filmy pionowe czyli bez obracania telefonu, a nasze forum zaśmieca bo bezpośrednio pod relacją cytuje ją całą aby napisać jedno zdanie.

Rozumiem ze to jest współczesny specjalista od reklamy.

Witam Panie Surfing. Zachęcam wgłębić się w temat współczesnej reklamy, szczególnie na temat zdjęć pionowych i ich roli w komunikacji na FB.

Filmy i zdjęcia pionowe mają coraz większe znaczenie, właśnie ze względu na brak obracania telefonów przez większość użytkowników FB na smartfonach.

Oczywiście na kompie nie wygląda to dobrze, ale 90% naszych fanów używa głownie smartfonów do odbioru przekazywanych treści, więc pod nich są takie akcje robione.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, leitner napisał:

Na BSA wyratrakowali niebieską trasę do wyciągu WN1. Będzie to jedyna stacja narciarska w tej części Beskidów z dwoma trasami (w sumie 600 m).

image.thumb.png.1371c28b5b4d5eaa6aa2b5ed3b489c86.png

image.thumb.png.730bdff258ba358dead4feb9e5c577d9.png

 

Wszyscy padamy na kolana i lecimy na BSA. Ludzie drodzy, BSA to tylko znakomity marketing i nic więcej. Co Wy tak promujecie ten ośrodek ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jusik2002 nie kopiuj fotek bo tylko przyczyniasz się do reklamy!

Przecież to całe 600m na dwóch trasach!

PS. a wiecie co... a może ja zamiast na Chopok to na BSA pojadę :rolleyes:  

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja nie, ale jak na listopadową pogodę nie jest źle. W Polsce w ten weekend będzie czynne chyba 6 stacji narciarskich (o ile jakiejś nie pominąłem). Więcej km tras będzie chociażby w Zieleńcu albo na Kasprowym, ale nie rozumiem, dlaczego z tego powodu nie warto dawać info, że na BSA będzie czynna kolejna trasa.

Jusik, to samo. Serio Was nie rozumiem. Skoro zawsze na forum jest info niemalże o każdym otwartym wyciągu/trasie (szczególnie na początku sezonu), to czemu tu miałoby być inaczej? Patrząc na forum, najwięcej użytkowników jeździ w tej części gór (w sumie to ciekawe, dlaczego tak jest), dlatego jak patrzę na kamerki i widzę coś ciekawego, to wstawiam. 

Każdy pozytywny wpis w Internecie na temat danego ośrodka jest też jego promocją. 

Wyluzujcie i jedźcie na narty gdzie chcecie.

Edit: na dole nie ma mrozu, więc nie mogą włączyć naśnieżania.

Edytowane przez leitner
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, leitner napisał:

Rewelacja nie, ale jak na listopadową pogodę nie jest źle. W Polsce w ten weekend będzie czynne chyba 6 stacji narciarskich (o ile jakiejś nie pominąłem). Więcej km tras będzie chociażby w Zieleńcu albo na Kasprowym, ale nie rozumiem, dlaczego z tego powodu nie warto dawać info, że na BSA będzie czynna kolejna trasa.

Jusik, to samo. Serio Was nie rozumiem. Skoro zawsze na forum jest info niemalże o każdym otwartym wyciągu/trasie (szczególnie na początku sezonu), to czemu tu miałoby być inaczej? Patrząc na forum, najwięcej użytkowników jeździ w tej części gór (w sumie to ciekawe, dlaczego tak jest), dlatego jak patrzę na kamerki i widzę coś ciekawego, to wstawiam. 

Każdy pozytywny wpis w Internecie na temat danego ośrodka jest też jego promocją. 

Wyluzujcie i jedźcie na narty gdzie chcecie.

Edit: na dole nie ma mrozu, więc nie mogą włączyć naśnieżania.

Jeżeli chodzi o BSA to zdania nie zmienię. W ubiegłym sezonie wypisywali jakie to mają warunki a jak zobaczyłem ślizgi nart to nadawały się tylko do regeneracji. Nie cierpię bezpodstawnego marketingu. Jeżeli tam  będzie faktycznie jakość to pochwalę stacje. Na razie jestem wystarczająco zrażony do tej pseudo stacji. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...