Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak dotrwać do sezonu zimowego


waldek71

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

To prawdopodobnie wynik skróconego sezonu narciarskiego 2019/20, ale okropnie dłuży mi się okres letni.  Nie żebym go zaniedbywał, bo jako biegacz długodystansowy robię co trzeba, chociaż 90% planów startowych nie doszło do skutku, a poza tym odkryty niedawno, bo jakieś 2 lata temu, indoor cycling zajmuje mnie bardzo (poza tradycyjnym rowerem), to jednak wyglądam już tej pory roku, która zwiastuje rychłe nadejście nart. Stąd śledzę rozmaite miejsca w sieci i natrafiłem na taką oto fotkę:

118603787_2749563908704242_7778386387923298990_o.thumb.jpg.531fea750598c65d7cf025b09bdd8127.jpg

Oczywiście, że to gondole. Otóż w Predazzo, tam koło skoczni jeździły takie trochę wiekowe białe kubełki. Teraz będą czerwione jak Ferrari nowiutkie gondole panoramiczne. Osobiście nie darzę wielkim uczuciem gondoli, pod którymi nie ma trasy na przysłowiowy parking, ale mamy sierpień i ... wszystko mi się podoba, Zwykle na Latemar wjeżdżałem od strony Pampeago, ale może tym razem...

Edytowane przez waldek71
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

za mało białego wokół.

40 minut temu, Plywak napisał:

jedz w Alpy poki sie da sie

 

Dobrze radzi. Apartamenty we Wrześniu są tańsze i łatwiej dostępne niż w sezonie. Kilka fotek niewielkiej ilości białego, które zrobiłem 2-3 dni temu:

 

P_20200826_190257.jpg

P_20200826_144013.jpg

P_20200825_150934.jpg

P_20200825_135623_1.jpg

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

indoor cycling zajmuje mnie bardzo (poza tradycyjnym rowerem)

Powtarzanie zbyt często tego samego, jak np. jazda na trenażerze w domu i jazda rowerem tą samą trasą może moim zdaniem sprawić, że mamy za szybko dość ciepłego półrocza. :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waldek71 napisał:

Byłem, widziałem, szkoda tylko, że to fotka z 2018, ale chociaż z sierpnia

 

IMG_8018.thumb.jpeg.d82372fbb046b7a3df3afd9c541da42a.jpeg

Trzeba powtórzyć. :D Nie czekałbym aż tak mocno niecierpliwie na zimę bo to może być najbardziej niepewny sezon od dawna. Wystarczy, że znajdą kilku zarażonych narciarzy i wyślą wielu, w tym także być może Ciebie na kwarantannę na dwa tygodnie na początku narciarskiego urlopu i klops. Oby nie, ale trzeba brać pod uwagę.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2020 o 10:07, JurekByd napisał:

Można i rower i białe - fotka sprzed tygodnia;-)

20200819_093921.jpg

no pięknie L2A jeśli się nie mylę. Trochę denerwujące, jak miałem tam jechać na narty wiosną to zamknęli bo Francja miała ok.1500 zarażonych dziennie, teraz mają ponad 5000, wszystko otwarte i jeszcze wystartowali TDF

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...