Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

8 minut temu, Delo napisał:

Po drugiej stronie góry, jest Jurasówka, malutki 300 metrowy wyciąg, i funkcjonuje bardzo ładnie. 

Tamtą stacje znam, choć nie byłem. W zeszłym sezonie nawet wrzucali kupony na groupona.
Oby Lubinkę ktoś przejął bo potencjał na kameralną stację jest.

• Like 3

Jaka fajna stacyjka! Z opisu wynika, że stok dłuższy (700) od Jurasówki. I jaka fajna konfiguraja terenu-przypomina trochę Polczakówkę. I łudząco podobna do Jastrzębi, przefajnego małego wyciągu w tych okolicach, koło Ciężkowic. Oby kupił ją ktoś rozsądny, cena nie jest wysoka. Muszę się tam wybrać!

Edited by Maria
  • Like 1
3 godziny temu, Maria napisał:

Jaka fajna stacyjka! Z opisu wynika, że stok dłuższy (700) od Jurasówki. I jaka fajna konfiguraja terenu-przypomina trochę Polczakówkę. I łudząco podobna do Jastrzębi, przefajnego małego wyciągu w tych okolicach, koło Ciężkowic. Oby kupił ją ktoś rozsądny, cena nie jest wysoka. Muszę się tam wybrać!

Polczakówka jest stromsza.

2 godziny temu, mysiauek napisał:

Polczakówka jest stromsza.

Możliwe, ale tej Lubince też nic nie brakuje. Ma fajnie, kaskadowo ukształtowany teren. Nie jest banalną równią pochyłą. Lubię takie miejsca :) 

• Like 1
17 godzin temu, Maria napisał:

Możliwe, ale tej Lubince też nic nie brakuje. Ma fajnie, kaskadowo ukształtowany teren. Nie jest banalną równią pochyłą. Lubię takie miejsca :) 

Ja też lubię takie miejsca. DLatego miedzy innymi lubię taką małą górkę jak Strednica SK.

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Zagronie
      Witam koleżanki i kolegów!
      Czasy mamy ponure.  Pisanie na forum jest dobre dla zdrowia psychicznego.  Jest to coś w rodzaju "teoretycznych" nart. Jakaś namiastka, by nie wpaść w depresję.
      Nie mam problemów z pisaniem. Siedzi we mnie tyle wspomnień.  Począwszy od dzieciństwa rozpoczętego w czasie wojny, aż do dzisiaj. Moi rodzice poznali się przed wojną w Zakopanem i tam brali ślub.  Nie zostałem  Zakopiańczykiem, ale zaszczepili mi(głównie Mama) miłość do gór.  Naturalne było też odkrycie nart.  Te dwie główne pasje przewijają się do dzisiaj. 
      Pisać blog, ale taki, że wszyscy uczestniczymy w nim.  Ja piszę, ciągnę przez lata swoje wspomnienia.  Każdy może dodać swoje, skomentować. Tworzymy wspólnie "dzieło".  Dzieło pasjonatów, począwszy od  seniorek i seniorów, poprzez wiek średni, aż  do przedszkolaków.  
      Czy  warto się w to bawić?
      Zagronie 
    • By melo7anthony
      Prawdopodobnie jeżeli sytuacja na to pozwoli będę w Wenecji początkiem kwietnia przyszłego roku. W drodze powrotnej fajnie byłoby zaliczyć jeden dzień na nartach. Dlatego pytanie, gdzie we Włoszech w tym terminie teoretycznie powinny być najlepsze warunki? Pierwsza myśl padła mi na Cortinę. Przede wszystkim też dlatego, że blisko z Wenecji i w sumie po drodze do Polski. Da radę?  Druga to Maso Corto, jednak to dalej o ponad 150 km. Ma ktoś doświadczenie w kwietniowym nartowaniu w Italii? 
    • By mario33
      Nie wiem jak opinia innych, ale ja mam wrażenie, że jakość i trwałość nart potrafi znacznie różnić się pomiędzy producentami. Wiem, banał i „oczywista oczywistość” ale wytłumaczę o co mi chodzi.
      Ogladam wiele używanych nart, chcąc kupić ciekawą parę. I na moje oko stan nart nie zawsze zależy od sposobu użytkowania, często stan jest pochodną jakości sprzętu. I ta różnica nie zależy bynajmniej od renomy producenta. Oglądam np wiele produktów Atomic i to jest zgroza jak często jest mocno ukruszony laminat na brzegach, przy czym np wiązania są wyraźnie mało używane. A jak patrzę na narty Stockli, Elan czy nawet Volkl to jest w miarę równe zużycie całości, ślizgi, laminat i wiązania są w podobnym stanie zużycia.
      Mam zwidy ?
    • By lski@interia.pl
      Właśnie opublikowano kalendarz Mistrzostw Polski Amatorów na najbliższy sezon,ciekawe,jak będzie z realizacją...http://www.wnp.pzn.pl/index.php
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...