Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

"GS to najlepsza narta" mozna wsadzic miedzy ksiazki.


artix

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, AndRand napisał:

Mniejsza o milimetry - chodzi o to, że w gondoli wkładamy narty piętką, a nie talią.

Tak, coś mi się pomieszało, ale mantry z tego co pamiętam to chyba na styk wchodziły. Z 3 lata temu jechałem z nimi gondolą na Jaworzynie to też dobrze nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Spiochu napisał:

Chyba sie nie da, ale jeszcze malo jezdzilem. Padaka totalna te rockery. 

Zadam Ci niewygodne pytanie. Jak chcesz nagrać film z powdera na slalomce gdy sprawia Ci problem pojechanie karwingiem na narcie na której nie ma opcji żeby nie dało się tego wykonać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na SL jechałem w głębokim śniegu dziesiatki razy. Natomiast te Kanjo to moje pierwsze narty z rockerem i jak dotad jedyne na ktorych nie da sie jechac carvingowo (probowalem tylko na twardym i w butach trawers ts). Na starych skiturowych czy twin tip sie dalo.

Ty na swoich AM tez sie obslizgujesz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Spiochu napisał:

Na SL jechałem w głębokim śniegu dziesiatki razy. Natomiast te Kanjo to moje pierwsze narty z rockerem i jak dotad jedyne na ktorych nie da sie jechac carvingowo (probowalem tylko na twardym i w butach trawers ts). Na starych skiturowych czy twin tip sie dalo.

Ty na swoich AM tez sie obslizgujesz. 

 

No tak, bo to byl film pokazowy jak ma wygladac czysty karwing :D

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AM w tym watku to dawniejsze Big Mountain Freeride. Szerokie z rockerami ale niekoniecznie miekkie. Np. Mantry. 

Cross turn to calkiem niezle narty uniwersalne. Nie tak dobre jak SL ale pozwalajace na normalna jazde.

Narty typu Mantra na trasie to zart.

Edytowane przez Spiochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mario33 napisał:

Tak tylko zapytam... „AM” na potrzeby tego wątku rozumiemy narty szerokie miękkie ? A nie cross-turn, czyli lekko poszerzone narty o sportowej konstrukcji ? Bo się zgubiłem... 

Mi się wydaje że tą czerwoną linie jest bardzo trudno pociągnąć, bo i taki Head Titan jak i moje Rossi łapią się z tej kategorii. Gdzie Head więcej trasowo i okazjonalnie Off, a moje Rossi 50/50. I tak dalej, czym narta szersza bardziej na stronę Off. 

Choć nowe szerokie konstrukcje dają wiele frajdy na stoku 😉

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, artix napisał:

W sumie tak, ale nie zawsze jest bardzo zimno i funkcja follow me jest mega. 

No to chyba jak masz Skydio.

Cała reszta dronów odpada na follow przy średnich zakrętach - bo w momencie gdy załapały, że mają skręcić to właśnie robisz skręt w drugą stronę. 

Większość filmów jest robiona po prostu przy pomocy stabilizacji na kiju - gimbal, 360 lub gopro 8+.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, artix napisał:

Mi się wydaje że tą czerwoną linie jest bardzo trudno pociągnąć, bo i taki Head Titan jak i moje Rossi łapią się z tej kategorii. Gdzie Head więcej trasowo i okazjonalnie Off, a moje Rossi 50/50. I tak dalej, czym narta szersza bardziej na stronę Off. 

Choć nowe szerokie konstrukcje dają wiele frajdy na stoku 😉

Cześc

Artix a Ty to nie powinieneś być przypadkiem teraz w Are?

Pozdrowienia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...