Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, marcinn napisał:

Hmmmm…. jeśli to jest pół ceny z 4000 tys zł to bomba gorzej  jak z 4 tys euro 

W sobotę spotkałem kumpla z Wa-wy na stoku. Jedzie w marcu do Madonny. Mówił że zajebista oferta - 1300 euro płaci - jedzie sam. Dojazd własny. W zeszłym sezonie to byłem za ta kasę w 3 osoby w tym samym okresie. Jak napisałeś - jaka cena wyjściowa. Wylot z Wa-wy - to atut. Jednak tam to bidy nie ma.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marekbtl napisał:

W sobotę spotkałem kumpla z Wa-wy na stoku. Jedzie w marcu do Madonny. Mówił że zajebista oferta - 1300 euro płaci - jedzie sam. Dojazd własny. W zeszłym sezonie to byłem za ta kasę w 3 osoby w tym samym okresie. Jak napisałeś - jaka cena wyjściowa. Wylot z Wa-wy - to atut. Jednak tam to bidy nie ma.

pozdro

Nie trapcie się już,że będziecie musieli znosić towarzystwo właścicieli firm budowlanych,dałem mu dziś  na kilku grupach na FB i już prosił o wycofanie,bo sprzedał.Była to oferta all inclusive z lotem w nominalnej cenie 6 tys. za 3 tys. ,wygrana w konkursie sprzedaży...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Nie trapcie się już,że będziecie musieli znosić towarzystwo właścicieli firm budowlanych,dałem mu dziś  na kilku grupach na FB i już prosił o wycofanie,bo sprzedał.Była to oferta all inclusive z lotem w nominalnej cenie 6 tys. za 3 tys. ,wygrana w konkursie sprzedaży...

Zbyszek, za 3 klocki z przelotem to cena bardzo dobra. Natomiast wiesz jak czasami wyglądają promocje, było bardzo drogo, a po promocji jest tylko drogo😉.

pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, marekbtl napisał:

W sobotę spotkałem kumpla z Wa-wy na stoku. Jedzie w marcu do Madonny. Mówił że zajebista oferta - 1300 euro płaci - jedzie sam. Dojazd własny. W zeszłym sezonie to byłem za ta kasę w 3 osoby w tym samym okresie. 

a w kwietniu jest tam jeszcze śnieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Jeeb napisał:

a w kwietniu jest tam jeszcze śnieg?

Nie wiem, ale tam chyba dość wcześnie zamykają. Nie pamiętam okresu kiedy byłem tam w zeszłym sezonie, ale to były ostatnie podrygi stacji, nie chodziło o brak śniegu - bo było więcej niż w zimie, ale taki maja system że dość wcześnie zamykają. Być może w zeszłym sezonie była wyjątkowo śnieżna zima w tym rejonie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, marekbtl napisał:

Nie wiem, ale tam chyba dość wcześnie zamykają. Nie pamiętam okresu kiedy byłem tam w zeszłym sezonie, ale to były ostatnie podrygi stacji, nie chodziło o brak śniegu - bo było więcej niż w zimie, ale taki maja system że dość wcześnie zamykają. Być może w zeszłym sezonie była wyjątkowo śnieżna zima w tym rejonie.

pozdro

Kwiecień to już loteria temperaturowa. Ale jest tam kilka wysokich punktów, które można tłuc w kółko: Passo Groste, Pejo, Tonale + lodowiec.

Gorzej przy samolocie to tylko skibusy, więc potencjalnie Pejo i Tonale pozostaje.

Ale rzuciłem szybko okiem, to skibusy do Pejo tylko do końca marca. Pozostaje skibus do Tonale z przesiadką.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarioJ napisał:

Kwiecień to już loteria temperaturowa. Ale jest tam kilka wysokich punktów, które można tłuc w kółko: Passo Groste, Pejo, Tonale + lodowiec.

Gorzej przy samolocie to tylko skibusy, więc potencjalnie Pejo i Tonale pozostaje.

Ale rzuciłem szybko okiem, to skibusy do Pejo tylko do końca marca. Pozostaje skibus do Tonale z przesiadką.

 

Wg. strony - do 30.03.2025, więc króciutko. O ile pamiętam - w zeszłym sezonie też tak było - my byliśmy w przedostatnim tygodniu działania stacji (marzec), śniegu było opór.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, marekbtl napisał:

Zbyszek, za 3 klocki z przelotem to cena bardzo dobra. Natomiast wiesz jak czasami wyglądają promocje, było bardzo drogo, a po promocji jest tylko drogo😉.

pozdro

Jak jest okazja,trzeba się decydować,bo za chwilę jej nie będzie.Przerabiałem to ostatnio przy kupnie auta,2 mi uciekły,aż się zdecydowałem kupić przez internet na niewidzianego w Monachium,i polecieć po nie za tydzień.Podobnie z imprezami,sprzedawanymi przez rezygnujących klientów ,a nie biura-idą błyskawicznie...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Bardzo pilna sprawa. Jest możliwość wyjazdu do Val di Sole (Ossana), pensjonat wzięty większy ( na 6 osób mimo, ze jadą 4 osoby). Wyjazd dnia 20.03.2026 z okolic Kielc, przez Kraków  i dalej A4, A1 do Mikulova. Tam przewidziany jest nocleg w pensjonacie. Następnego dnia  prosto do Włoch. Auto wygodne, Volvo xc60. Karnety  Super Skirama w cenie, czyli na cały region: Madonna, Marilewa, Folgarida, Pinzolo, Pejo, Passo Tonale, Ponte di Legno, Temu, Monte Bondone i jeszcze cośby się znalazło. Sama dopłata do karnetu to 515 zł na osobę. Koszt voucheru z super wypasionym karnetem i powiększonym apartamentem   to coś koło 1750 zł na 1 osobę. Do tego płatne będą nocleg w Mikulovie, ok 90 zł, opłaty drogowe i paliwo  podzielone na 4 osoby. Sprawa z uwagi na termin pilna.  Aha, wyjazd męski, 1 osoba około 40 lat , dwie koło 70 lat. Ja nie mogę jechać bo wczoraj zachrowałem i leżę w łóżku

 

 

 

  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bumer napisał:

Bardzo pilna sprawa. Jest możliwość wyjazdu do Val di Sole (Ossana), pensjonat wzięty większy ( na 6 osób mimo, ze jadą 4 osoby). Wyjazd dnia 20.03.2026 z okolic Kielc, przez Kraków  i dalej A4, A1 do Mikulova. Tam przewidziany jest nocleg w pensjonacie. Następnego dnia  prosto do Włoch. Auto wygodne, Volvo xc60. Karnety  Super Skirama w cenie, czyli na cały region: Madonna, Marilewa, Folgarida, Pinzolo, Pejo, Passo Tonale, Ponte di Legno, Temu, Monte Bondone i jeszcze cośby się znalazło. Sama dopłata do karnetu to 515 zł na osobę. Koszt voucheru z super wypasionym karnetem i powiększonym apartamentem   to coś koło 1750 zł na 1 osobę. Do tego płatne będą nocleg w Mikulovie, ok 90 zł, opłaty drogowe i paliwo  podzielone na 4 osoby. Sprawa z uwagi na termin pilna.  Aha, wyjazd męski, 1 osoba około 40 lat , dwie koło 70 lat. Ja nie mogę jechać bo wczoraj zachrowałem i leżę w łóżku

 

 

 

Jeszcze napisz ile noclegów i ile dni na karnecie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bumer napisał:

Nie, bardzo chciałbym. Jutro idę do szpitala.  Poza tym informuję, że sprawa już nieaktualna, znalazłem kolegę który pojedzie na moje miejsce.

to szybkiego powrotu do zdrowia życzę 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...