Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Inne forum o nartach :)


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Ja jestem po prostu zaskoczony. Jak ktoś chce żebym gdzieś pisał to nich mnie poprosi a nie: wyślij maila. Żenada.

Pozdrowienia

Prawdopodobnie stare hasła wcięło (są szyfrowane, a każdy soft ma swoje szyftowanie), więc na nowym forum admin musi ustawić Tobie nowe hasło, żebyś mógł się zalogować.

Napisz do admina krótką prośbę o przywrócenie konta to wyśle Ci nowe hasło na Twój e-mail.

 

Chociaż zastanawiam się dlaczego samemu się nie da po przez "resetuj hasło", albo zrobić skrypt, który ustawi wszystkim losowe hasła i wyśle maile masowo.

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

To już jest historia.

Pozdro

Historią jest twoja obecność tam, czy co innego masz na myśli?

Dobrze, że w ogóle komukolwiek chciało się ruszyć dupsko, odzyskać dane i postawić forum na nowo, bo mogli machnąć ręką i o wszystkim zapomnieć.

 

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarioJ napisał:

Nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Możesz akceptować że swój sprzeciw musisz wyrażać w kulturalny sposób albo możesz się przenieść na skiforum, gdzie panuje totalna wolność wypowiedzi. Na tym polega wybór.

 

Oczywiście  że nie trzyma! Po jakiego pisać takie oczywiście nic nie znaczące zdania? Co się zaś tyczy kultury i kulturalnego sposobu wyrażania informuję, ja nie z tych co to nadstawiają drugi policzek. Proszę Cię, nie ucz mnie  przyzwoitego zachowania. Zaręczam Ci że wiem jak się zachować, ale także wiem jaką broń zastosować wobec niestosownego zachowania.  A swoją drogą, co powoduje że uzurpujesz sobie prawo do ustawiania mnie tu na forum? 

PS. na skiforum nigdy nie byłem. To stamtąd przyszło tu wielu i trochę popsuli, jak na mój gust, atmosferę. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lski@interia.pl napisał:

Ja też wysłałęm,,napisał,że odblokował,i dalej nie mogę się zalogować...

U mnie zadziałało. Mam wszystkie wpisy i wątki ale zniknęła zawartość zdjęciowa. Czyli po moich starych relacjach z wyjazdów niewiele zostało. W galerii miałem pewnie z 500 albo i 1000 zlinkowanych fot.

Z dobrych informacji jest to, że zmienił się silnik forum (na ten sam co tutaj) i można bardzo zgrabnie załączać foty przez przeciągnięcie. Teoretycznie można byłoby dość łatwo uzupełnić relacje. Z drugiej strony limit jest na 500 MB czyli szału nie ma. Trzeba zmniejszać od razu foty do 1600 x 1200 i silniej kompresować. Acha bardzo ładnie będzie można w obie strony (SF i SO) zamieszczać relację bo kopiowaniu URL powinno iść przez ctr C i ctr V.  Z tego powodu część moich ostatnich relacji przetrwała.

Zobaczymy czy użytkownicy wrócą na SF. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bumer napisał:

Oczywiście  że nie trzyma! Po jakiego pisać takie oczywiście nic nie znaczące zdania? Co się zaś tyczy kultury i kulturalnego sposobu wyrażania informuję, ja nie z tych co to nadstawiają drugi policzek. Proszę Cię, nie ucz mnie  przyzwoitego zachowania. Zaręczam Ci że wiem jak się zachować, ale także wiem jaką broń zastosować wobec niestosownego zachowania.  A swoją drogą, co powoduje że uzurpujesz sobie prawo do ustawiania mnie tu na forum? 

 

Wydaje mi się że nie pisałem w tonie ustawiania, tylko w tonie informującym i w tonie wyborczym. Może przeczytaj jeszcze raz regulamin, zanim kolejny raz mi odpowiesz. Nie ma sensu pisać nic nie wnoszącej krytyki.

 

 

Edytowane przez MarioJ
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Ziemowit napisał:

Chociaż zastanawiam się dlaczego samemu się nie da po przez "resetuj hasło", albo zrobić skrypt, który ustawi wszystkim losowe hasła i wyśle maile masowo.

Może nie ma listy emaili powiązanych z nickami?

Widać, że część treści zniknęła. W każdym razie jestem bardzo zadowolony, że spora część moich treści przetrwała i mogę ewentualnie sam to wykorzystać. Lub ewentualnie inni mogą coś odszukać np. z dyskusji skiturowych. 

Edytowane przez Wujot
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wujot napisał:

Może nie ma listy emaili powiązanych z nickami?

Widać, że część treści zniknęła. W każdym razie jestem bardzo zadowolony, że spora część moich treści przetrwała i mogę ewentualnie sam to wykorzystać. Lub ewentualnie inni mogą coś odszukać np. z dyskusji skiturowych. 

A fotki we wpisach są, czy tylko galerie poszły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...