skionline.pl ispo relacje
ispo zima 2010
ispo 2010 - pomyślny rozwój targów
2010.02.15
- Doskonałe nastroje wśród uczestników targów- Zdecydowany wzrost liczby odwiedzających z zagranicyJubileuszowa, 70. edycja ispo okazała się dużym sukcesem - targi po raz kolejny umocniły pozycję lidera na międzynarodowym rynku sportowym. Najważniejsi przestawicie branży, gwiazdy sportu, przedstawiciele mediów, organizacji handlowych oraz przedstawiciele instytucji rządowych spotkali się w dniach od 7. do 10. lutego 2010, by wziąć udział w wydarzeniu, które przerosło najśmielsze oczekiwania. ispo 10 spotkało się z bardzo wysoką oceną - zarówno wystawców, jak i odwiedzających. 
więcej »
Outdoor - najciekawsze produkty sezonu 10/11
2010.02.09
Stało się już tradycją, że podczas targów ispo odbywa się prezentacja produktów nagrodzonych w konkursie ispo Outdoor Awards. Segment produktów outdoorowych jest niezwykle różnorodny, co dobrze obrazuje lista wyróżnionych marek. 
więcej »
ispo European Ski Awards 2010: najlepsi - nagrodzeni
2010.02.08
Co roku podczas zimowych targów ispo odbywa się prezentacja najciekawszych propozycji koncernów produkujących sprzęt narciarski, przygotowanych na kolejny sezon. O tym, które produkty zyskają sobie to miano, rozstrzyga międzynarodowe jury w konkursie ispo European Ski Awards. 
więcej »
ispo Best Ager już po raz piąty
2010.02.08
W tym roku już po raz piąty w historii targów ispo organizatorzy starają się zwrócić uwagę odwiedzających na grupę docelową określaną mianem Best Ager i jej nabywczy potencjał. Co ciekawe, potencjał ten utrzymuje się od lat na wysokim poziomie. Dzieje się tak nawet obecnie, mimo kryzysu światowej ekonomii. 
więcej »
Nowość: mobilny system informacji na ispo
2010.01.25
Nowa aplikacja z mobilnym systemem informacji targowej ispo przeznaczona na telefony komórkowe typu "smart", zagwarantuje Państwu doskonałe poczucie orientacji oraz umożliwi planowanie i sprawne poruszanie się po terenach targowych. 
więcej »
Oficjalny planner ispo 2010 już dostępny!
2010.01.19
Oficjalny planner ispo 2010 zawierający szczegółowe plany hal targowych, spis wystawców, program imprez towarzyszących oraz wiele innych, niezwykle cennych informacji jest już dostępny. Na jego stronach znajdą również Państwo szczegóły dotyczące seminariów dla handlowców, warsztatów i prezentacji produktów organizowanych przez poszczególne segmenty branżowe.Życzymy owocnego i kreatywnego pobytu w Monachium! 
więcej »
Przedstawiciele środowisk opiniotwórczych dołączają do grona odwiedzających ispo
2010.01.18
Począwszy tego roku, przedstawiciele środowisk opiniotwórczych dołączą do oficjalnej listy zwiedzających uprawnionych do wstępu na targi ispo. Niniejsza zmiana w kategoryzacji osób kwalifikujących się jako odwiedzający ispo wynika z szybkiego rozwoju technologicznego w sektorze sprzętu sportowego, a co za tym idzie nowego pojęcia i znaczenia terminu "odwiedzający". 
więcej »
ispo Brand New 2010
2010.01.15
Wyróżnienie w konkurs ispo Brand New jest uznawane za jedną z najbardziej pożądanych nagród przez firmy, które chcą wprowadzić na rynek sportowy innowacyjne produkty. Nagroda ta wyznacza bowiem przyszłe trendy i wskazuje na kierunki rozwoju rynku sportowego. Na tegorocznych targach nagroda ta zostanie przyznana po raz 19, w 8 kategoriach (accessories, eco/fair trade, fitness, hardware, overall, sportswear, style, urban style). 
więcej »
40. urodziny ispo
2010.01.15
Rok 2010 jest rokiem podwójnego jubileuszu targów ispo. W lutym odbędzie się bowiem 70. edycja targów w 40. rocznicę powstania imprezy. 
więcej »
the Sports Community Card
2010.01.15
Od ispo 2010 kartę ispocard zastąpi nowa karta o nazwie the Sports Community Card.Wszyscy dotychczasowi posiadacze aktywnych ispocard otrzymają od organizatora targów jeszcze przed targami ispo 2010, nowe karty z nadrukiem the Sports Community Card. Stare karty ispocard nie będą aktywne podczas nadchodzącej edycji targów. 
więcej »
ispo winter 2010 - "zielona" przyszłość
2010.01.15
"Zielona" przyszłość, to motyw przewodni wielu wydarzeń, jakie będą miały miejsce na tegorocznych targach ispo…Zapoczątkowany w ubiegłym roku na ispo trend "eko" przewijać się będzie w jeszcze większej liczbie projektów na ispo 2010, podkreślając wagę zagadnienia, jakim jest konieczność zachowania środowiska naturalnego dla potomnych. 
więcej »
poprzednie1 - 11 z 11następne
Relacja z ispo zima 2010
Relacja   
Galerie (692 zdjęcia)

zobacz wszystkie galerie

ispo informacje
Aktualna pogoda
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019