Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny Leitner;-) czai się za rogiem:

 

Investície 2018 v horských strediskách krajín V4
Legenda

Typy zariadení osobnej lanovej dopravy:
PLx - pozemná lanová dráha
KLOx – kabínková lanová dráha odpojiteľná
KLFx – kabínková lanová dráha kyvadlová/pulzačná
SLOx-KLOx – kombinovaná kabínkovo-sedačková lanová dráha s odpojiteľnými vozňami
SLOxB – sedačková lanová dráha odpojiteľná s bublinami
SLOx – sedačková lanová dráha odpojiteľná
SLFx – sedačková lanová dráha fixná 
LVx – lyžiarsky vlek

Typy investícií do nových zariadení:
KLO – nové zariadenie
KLO – ojazdené zariadenie, rekonštrukcia, premiestnenie

 

2018

Poľsko

SLO6B Hala Skrz. – Małe Skrzyczne / Szczyrk SMR (Leitner) závisí od obdržania povolení

Edytowane przez zipp1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwsze zdanie gdybym mógł, to dałbym Ci bana. Jeśli myślisz, że prezydent jedzie sobie gdzie chce, to się grubo mylisz. Moim zdaniem bardzo dobrze, że prezydenci obu państw będą na otwarciu. TMR miał świetny pomysł, żeby tak to zorganizować. 

Tłum na pewno będzie, ale raczej nie przez wizytę prezydentów, tylko przez oficjalne otwarcie. Prezydenci nie będą przecież jeździć cały dzień. Rano pewnie będą wszystkie uroczystości (przecinanie wstęg, kieliszki itd.)a później zwykła jazda. Nie liczyłbym na pustki w weekend 16.12-17.12. W tygodniu pewnie będzie luźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, leitner said:

Za pierwsze zdanie gdybym mógł, to dałbym Ci bana. Jeśli myślisz, że prezydent jedzie sobie gdzie chce, to się grubo mylisz. Moim zdaniem bardzo dobrze, że prezydenci obu państw będą na otwarciu. TMR miał świetny pomysł, żeby tak to zorganizować. 

Tłum na pewno będzie, ale raczej nie przez wizytę prezydentów, tylko przez oficjalne otwarcie. Prezydenci nie będą przecież jeździć cały dzień. Rano pewnie będą wszystkie uroczystości (przecinanie wstęg, kieliszki itd.)a później zwykła jazda. Nie liczyłbym na pustki w weekend 16.12-17.12. W tygodniu pewnie będzie luźniej.

Przepraszam, moje pomyłka:-(

Prezydenci będą otwierać ośrodek dzień wcześniej, czyli nie potrzebnie się żołądkowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Kolego Ty musisz zrozumieć jedno. Nawet gdyby to był ten sam dzień to TMR ma gdzieś Twoje płacze i poglądy polityczne. Ściągając prezydentów mają pewną reklame w najlepszych czasach antenowych w telewizjach Polski i Słowacji do tego serwisach internetowych i gazetach całkowicie za darmo. Przecież każdy wspomni o wizycie i spotkaniu dwóch prezydentów i otwarciu nowego ośrodka. Daj sobie na wstrzymanie. 


Zdecydowanie. .... inne ośrodki musiały sprokurowac niedużą awarie z ewakuacją przez GOPR bo o nich w TV mówili za friko... w sumie nie wiadomo co bardziej klopotliwe- awaria czy prezydenci......
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, leitner napisał:

Za pierwsze zdanie gdybym mógł, to dałbym Ci bana. Jeśli myślisz, że prezydent jedzie sobie gdzie chce, to się grubo mylisz. Moim zdaniem bardzo dobrze, że prezydenci obu państw będą na otwarciu. TMR miał świetny pomysł, żeby tak to zorganizować. 

Tłum na pewno będzie, ale raczej nie przez wizytę prezydentów, tylko przez oficjalne otwarcie. Prezydenci nie będą przecież jeździć cały dzień. Rano pewnie będą wszystkie uroczystości (przecinanie wstęg, kieliszki itd.)a później zwykła jazda. Nie liczyłbym na pustki w weekend 16.12-17.12. W tygodniu pewnie będzie luźniej.

Akcja z punktu promocyjnego faktycznie dobra, ale zgadzam się zipp1001. Bez specjalnych tam sympatii politycznych czy czegoś, ale sukces ma zawsze wielu ojców, a porażka jest sierotą. Nikt już nie pamięta, że to zależne od obecnej opcji Lasy Państwowe jeszcze 1,5 roku temu robiły wszystko żeby opóźnić inwestycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,... prognozy robią się... bardzo słabe na najbliższy tydzień - nawet +10`C i deszcz we wtorek :/

Ciekawe czy SMR uda się w ogóle odpalić jakiekolwiek trasy na 16.12 biorąc pod uwagę aktualny stan naśnieżania...

Oby nocami chociaż przymrozek się pojawiał, a najlepiej niech się w ogóle nie sprawdzą :D

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na start szansę mają trasy 1 i 3 przy gondoli oraz 4 przy krześle Solisko-Małe Skrzyczne bo tylko te były dotąd dośnieżane choć patrząc na kamerki bez spektakularnych osiągnięć :/. Na stronie podają pokrywę na tych trasach rzędu 15cm o ile to informacja wiarygodna a wydaje się że tak.

Paradoksalnie na wypadek słabej pogody zdatna do jazdy może się okazać tylko nienaśnieżana trasa przy orczykach na Małe Skrzyczne, tam odwilż może poczynić najmniejsze szkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na start szansę mają trasy 1 i 3 przy gondoli oraz 4 przy krześle Solisko-Małe Skrzyczne bo tylko te były dotąd dośnieżane choć patrząc na kamerki bez spektakularnych osiągnięć :/. Na stronie podają pokrywę na tych trasach rzędu 15cm o ile to informacja wiarygodna a wydaje się że tak.
Paradoksalnie na wypadek słabej pogody zdatna do jazdy może się okazać tylko nienaśnieżana trasa przy orczykach na Małe Skrzyczne, tam odwilż może poczynić najmniejsze szkody.
To wszystko, jak również działanie skibusów zamierzam obczaić w niedzielę wykorzystując foczki.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

To wszystko, jak również działanie skibusów zamierzam obczaić w niedzielę wykorzystując foczki.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka
 

Jak się uda to zrób zdjęcie zbiornika wodnego :) Bardzo mnie ciekawi jak im idzie napełnianie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shuger napisał:

...Na stronie podają pokrywę na tych trasach rzędu 15cm o ile to informacja wiarygodna a wydaje się że tak...

Nie sądze że jest to wiarygodne... Na Chopku ( to ta sama firma ) podaje na stronie 15cm a w realu jest metr. Wiem że Szczyrk to nie Chopek ale ja bym im nie wierzył 👿

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uda to zrób zdjęcie zbiornika wodnego [emoji4] Bardzo mnie ciekawi jak im idzie napełnianie [emoji4]
Jasne, że zrobię. Tylko zależy ile energii wyssie że mnie jutrzejsze Pilsko. [emoji176][emoji961]️

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jasiek napisał:

Nie sądze że jest to wiarygodne... Na Chopku ( to ta sama firma ) podaje na stronie 15cm a w realu jest metr. Wiem że Szczyrk to nie Chopek ale ja bym im nie wierzył 👿

Czytałem relację z innego forum z wypadu na skiturach Solisko - Małe Skrzyczne z wczoraj i ponoć biednie ze śniegiem...

Z 2 strony na przykładzie Chopoka to na trasie 1c Chopok-Konski Grun aktualnie podają 50cm a w realu jest wywiane i pokazują się skały.

Ciężko stwierdzić bo też z 1 metra puchu może zostać 20 cm pokrywy po ubiciu, zależy od tego jaki śnieg sypał. ;)

Ja tam tak czy siak się na otwarcie nie wybieram bo warunków szałowych na pewno nie będzie a i tłumy ciekawskich na pewno się pojawią.

 

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...