Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, andrzej1982 said:

Widzę do 3 razy sztuka, biznesmen nie odpuszcza, kasa, kasa,  kasa... i super wkładki do butów... 

Zorganizuj coś za free dla narciarzy, droga wolna, każdy może

Widać, że Cię w oczy kłuje jak ktoś ma głowę na karku i wie jak prowadzić biznes w dziedzinie o której ma pojęcie

Zwykle na takie teksty jak Twój nie reaguję, ale nie wytrzymałem. Więcej już nic nie napiszę w tym temacie. 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, moruniek napisał:

Ruszyli z produkcją śniegu.

Rozpoczynamy produkcję! 2744.png❄️2744.png❄️2744.png❄️ Wszystko wskazuje na sprzyjające warunki atmosferyczne również w najbliższych dniach. Flota lanc odpalona, w najbliższym czasie startują armatki! W sumie 230 maszyn do produkcji śniegu. Bądźcie gotowi zimaaaa nadchodziii! 

23847448_1823366741071863_75438949670499

Skoro rozpoczęli naśnieżanie to ja zamawiam trasy przy dwóch kolejkach ( gondola i krzesło solisko - hala skrzyczeńska ) na 10 grudnia. Może się uda

Edytowane przez christofer30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, surfing napisał:

W sprawie Sprytnej Sezonówki obowiązuje regulamin, a nie informacje @Ignacy z Beskidu lub fb

Cały regulamin

Reasumując, skoro BSA ogłasza rozpoczęcie sezonu zimowego, to od tego dnia musi honorować Sprytną Sezonówkę, a zgodnie z pkt.4.3 również jazdę wieczorną dla tych co wykupili Sprytna sezonówka Szczyrk + jazda wieczorna.

Pytanie tylko czy BSA w ogóle klepnęło ten regulamin? Czy może klepnęli wspólny karnet ale za czytanie regulaminu wzięli się wczoraj i im oczy z orbit wyszły :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ostek napisał:

Pytanie tylko czy BSA w ogóle klepnęło ten regulamin? Czy może klepnęli wspólny karnet ale za czytanie regulaminu wzięli się wczoraj i im oczy z orbit wyszły :D

Ktoś z marketingu  wyskoczył przed szereg, bo przecież nikt ich nie zmuszał (również regulamin) do ogłaszania rozpoczęcia sezonu zimowego, tym bardziej że mają naśnieżoną tylko 200metrową trasę.

Wprawdzie na facezboku można pisać prawie wszystko bez konsekwencji ale rozpoczęcie sezonu zimowego ogłosili też na swojej stronie http://beskidsportarena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, ze na tejże oficjalnej stronie też poinformowali, że sezonówka na ten moment u nich nie działa... Wychodzi małostkowość niektórych biznesmenów...

Poza tym o co cały hałas... Oni otwierają dwie trasy o długości... 200 i 400m... Nieakceptowanie przez ten krótki okres dwóch tygodni Sprytnej Sezonówki to wg mnie marketingowy strzał w kolano, ale... już w zeszłym roku takich strzałów oddali kilka...

Edytowane przez Zaba_osw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką odpowiedź dostałem dziś rano:

Szanowny Panie,

Wg regulaminu Sprytnej Sezonówki wspólny skipass będzie obowiązywał w trzech ośrodkach Szczyrk Mountain Resort, COS oraz BSA od 1 grudnia.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z infolinią pod numerem +48 602 53 43 63 lub +421 220 510 448 lub kontakt mailowy: info@gopass.pl.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Pozdrawiam serdecznie,

S pozdravom,

Kind regards,

Iwona Kwapisz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem, błagam! Ktoś się pokusił o pogrubienie fragmentów, a nawet nie zauwazył najwazniejszego....

Cytat

2. Sprytna sezonówka jest ważna w terminie od 01.12.2017 lub od pierwszego dnia sezonu zimowego 2017/2018, jeśli przypadnie on później niż 01.12.2017 r., w zależności od warunków atmosferycznych i narciarskich.

Czyli ważna od 1.12.2017, albo od później jeśli ośrodki zostaną otwarte później. Jeśli ośrodek zostanie otwarty wcześniej to nie działa przed pierwszym grudnia. I po co kręcić taką gównoburzę? To zdanie wyczerpuje wszystkie wątpliwości.

 

15 godzin temu, surfing napisał:

Reasumując, skoro BSA ogłasza rozpoczęcie sezonu zimowego, to od tego dnia musi honorować Sprytną Sezonówkę, a zgodnie z pkt.4.3 również jazdę wieczorną dla tych co wykupili Sprytna sezonówka Szczyrk + jazda wieczorna.

No i właśnie dokładnie nie. Bo jeśli zaczną sezon przed 1.12 to honorują ją dopiero od 1.12, na podstawie regulaminu do którego się odwołałeś.

Edytowane przez wojok040
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wojok040 napisał:

Czytanie ze zrozumieniem, błagam! Ktoś się pokusił o pogrubienie fragmentów, a nawet nie zauwazył najwazniejszego....

 

14 minut temu, wojok040 napisał:

i właśnie dokładnie nie. Bo jeśli zaczną sezon przed 1.12 to honorują ją dopiero od 1.12, na podstawie regulaminu do którego się odwołałeś.

Zarzucasz innym brak czytania ze zrozumieniem a sam tego nie robisz, cała dyskusja wzięła się właśnie dlatego, że BSA ogłosił rozpoczęcie sezonu zimowego od 02.12.2017 i jednocześnie poinformował, że nie będzie honorował sprytnej sezonówki.

"1) BSA rozpoczyna sezon zimowy od 2 grudnia (najbliższa sobota).

5) BSA nie jest na ten moment stroną oferty „sprytna sezonówka”.

Informacje na powyższy temat należy uzyskać od podmiotu, który jest sprzedawcą przedmiotowej usługi (www.szczyrkowski.pl)"

Edytowane przez moruniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wojok040 napisał:

Czytanie ze zrozumieniem, błagam! Ktoś się pokusił o pogrubienie fragmentów, a nawet nie zauwazył najwazniejszego....

Czyli ważna od 1.12.2017, albo od później jeśli ośrodki zostaną otwarte później. Jeśli ośrodek zostanie otwarty wcześniej to nie działa przed pierwszym grudnia. I po co kręcić taką gównoburzę? To zdanie wyczerpuje wszystkie wątpliwości.

 

No i właśnie dokładnie nie. Bo jeśli zaczną sezon przed 1.12 to honorują ją dopiero od 1.12, na podstawie regulaminu do którego się odwołałeś.

Kolego cała afera zrobiła się z tego, że oni ogłosili rozpoczęcie sezonu zimowego 2.12 i nie będą honorować wg nich sprytnej sezonówki. Jeśli prosisz kogoś o czytanie ze zrozumieniem to zacznij od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, moruniek napisał:

 

Zarzucasz innym brak czytania ze zrozumieniem a sam tego nie robisz, cała dyskusja wzięła się właśnie dlatego, że BSA ogłosił rozpoczęcie sezonu zimowego od 02.12.2017 i jednocześnie poinformował, że nie będzie honorował sprytnej sezonówki.

"1) BSA rozpoczyna sezon zimowy od 2 grudnia (najbliższa sobota).

5) BSA nie jest na ten moment stroną oferty „sprytna sezonówka”.

Informacje na powyższy temat należy uzyskać od podmiotu, który jest sprzedawcą przedmiotowej usługi (www.szczyrkowski.pl)"

Panowie, zwracam honor - macie rację. Widziałem gdzieś że start sezonu końcem 25.11 i myślałem że o to cała bitwa się rozchodzi. Co chwilę ktoś gdzieś tłumaczy te terminy. A tutaj BSA sama się zgubiła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach czeka na decyzję ws. zgody na budowę obwodnicy Buczkowic.

Nowa droga za ok. dwa lata powinna odciąży tę miejscowość, łącząc drogę ekspresową S69 z drogą nr 942 - prowadzącą od Bielska-Białej m.in. do Szczyrku.

  • Nowa droga o długości ok. 2,6 km jest ważna zarówno dla mieszkańców, jak i kierowców z całego kraju podróżujących w kierunku Szczyrku.
  • Inwestycja ma zapewnione finansowanie. 
  • W tym sezonie po raz pierwszy w tej miejscowości ruszą wyciągi na zmodernizowanych przez słowacką firmę TRM trasach narciarskich.

Nowa jednojezdniowa droga, której przebieg ustalono po długotrwałych konsultacjach, powiedzie od węzła Rybarzowice trasy S69 do planowanego ronda na drodze 942 przy stacji paliw w Buczkowicach.

Jeżeli zgoda na budowę zostałaby wydana do końca br., a przetarg udało się przeprowadzić w trzy miesiące, być może budowę udałoby się zakończyć w 2019 r.

Więcej

http://logistyka.wnp.pl/przygotowania-do-budowy-obwodnicy-buczkowic,311976_1_0_0.html

Obwodnica Buczkowic Rybarzowic DW942

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, surfing napisał:

Nowa jednojezdniowa droga, której przebieg ustalono po długotrwałych konsultacjach, powiedzie od węzła Rybarzowice trasy S69 do planowanego ronda na drodze 942 przy stacji paliw w Buczkowicach.

Czyli przy stacji BP ? To trochę kicha .... Dodatkowe rondo, które będzie się blokować. Rozumiem, że dla mieszkańców to lepiej, ale dla nas ...

Edytowane przez aurigae
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewien jesteś??? np. w Zieleńcu jest podobny cennik, jak dojechałem o godzinie 16 to wykupiłem tylko jazdę nocną, ale następne dni jak kupiłem karnet całodzienny to śmigałem i rano i wieczorem, w Białce czy Rusin Ski dokładnie tak samo, cały dzień to cały dzień :) jeśli byłoby inaczej to Szczyrk już na początku stanie się najdroższą stacją w Polsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, shower napisał:

pewien jesteś??? np. w Zieleńcu jest podobny cennik, jak dojechałem o godzinie 16 to wykupiłem tylko jazdę nocną, ale następne dni jak kupiłem karnet całodzienny to śmigałem i rano i wieczorem, w Białce czy Rusin Ski dokładnie tak samo, cały dzień to cały dzień :) jeśli byłoby inaczej to Szczyrk już na początku stanie się najdroższą stacją w Polsce 

TMR ma inną politykę - karnet dzienny jest - załóżmy do 16, 16:30 - a jazdę nocną musisz dodatkowo wykupić.

Nie ważne czy kupiłeś dzienny, dwu dniowy itd., czy sezonówkę - tam też za jazdę nocną musisz dodatkowo dopłacić ... 

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...