Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

nie miałem dawać fotek ale... wiem że na forum jest wc...j normalnych co chcą pojeździć a nie zastanawiają się ile wody potrzeba itd. 

JEST BEST!!! tylko czy Bosi to zauważą~! ale personel mówi że jest OK!

 

DSC_7658.thumb.JPG.80584f25499dd318fd0daffa87d0c98c.JPGDSC_7662.thumb.JPG.cb6e1a7321e8b3d70046d0abee261c16.JPG

Na co oni (BOSI) znaczy czekają? !!!! pół metra pod butem!

A jeszcze jutro mają  święto!!!!!  tysiące Czechów i Słowaków ma wolne!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jasiek napisał:

o jezusie! @Jusik2002 zadaj pytanie! a nie czy mogę...czy będę mógł jak coś tam...

człowieku jak byś trochę poczytał forum to byś wiedział! 

Karnet jest " ne zbywalny" 

czyli nie możesz kupić komuś...xxx i mu dać !  

człowieki pomyśleć trzeba tak choć troszkę... odrobinkę... 

Jak ktoś chce zakombinować jak w Polsce!!!!! to tu się nie uda !!!!!

to jest cywilizowany kraj i na autostradzie nie stoi się na bramkach tylko wziiiiiuuuu! aż 130km :) 

 

A jakie tu kombinowanie ? Będę miał gości którzy zwyczajnie będą jeździć w ośrodkach TMR jeden raz więc na kiego im GoPass ? Z języka polskiego wynika, że pytanie zaczyna się od "czy" więc "jezusie" bardziej ty się czepiasz. Forum jest raczej od tego aby zadawać pytania, jeżeli one Ci nie pasują to nie odpowiadaj. Info na stronie jest bardzo nieprecyzyjne więc pytam ale widać, niektórym sprawia problem że ktoś jeszcze zadaje tu pytania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem za wiele czasu booo.. nie ważne! nie miałem i już!

moje zdanie!!! nie było takiego warunu od kilkunastu sezonów! 

Oni beż naśnieżania mają 30 - 50! 

DSC_7628.thumb.JPG.47704c7276acdb1e043e52cd5e331b36.JPGDSC_7650.thumb.JPG.f350a620eea3319dfc3d010df1bff4a6.JPGDSC_7653.thumb.JPG.1d34c92806395c5093a1a73f2e44bf18.JPG

Takich warunków to nie rzadko w sezonie nie było! 

PS. niestety to BOSI decydują a obsługa.... czeka! bo dla nich to kasa a dla nas przyjemność!

PS2. ale powiem wam że sezon zapowiada się zaje...e 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, żeby inne osoby jeździły na promocyjnych karnetach, to muszą wyrobić sobie kartę Gopass. Coś za coś - ośrodek oferuje Ci tańsze karnety i wygodę kupowania przez Internet, ale w zamian musisz zarejestrować się w systemie. Oni nie prowadzą działalności charytatywnej, więc muszą coś z tego mieć.

Na tym polega ryzyko kupowania karnetów wcześniej - jak się chce płacić mniej to trzeba zaryzykować.

Kolejność naśnieżanych tras? Najprawdopodobniej na raz będą śnieżyć 1,3,4,7,10 - czyli te, które mają nowoczesne naśnieżanie i są przy nowych kolejach linowych. Ale nie wiem - tak przypuszczam. 

Jasiek, tak jak kiedyś powiedziałeś - "Slovaka nie zrozumiesz!" ;) Teraz nie ma przypadkiem jesiennego przeglądu kolei? Nie pamiętam a nie mogę znaleźć info. 

 

Edytowane przez leitner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leitner napisał:

Jak chcesz, żeby inne osoby jeździły na promocyjnych karnetach, to muszą wyrobić sobie kartę Gopass. 

Na tym polega ryzyko kupowania karnetów wcześniej - jak się chce płacić mniej to trzeba zaryzykować.

Kolejność naśnieżanych tras? Najprawdopodobniej na raz będą śnieżyć 1,3,4,7,10 - czyli te, które mają nowoczesne naśnieżanie i są przy nowych kolejach linowych. Ale nie wiem - tak przypuszczam. 

Jasiek, tak jak kiedyś powiedziałeś - "Slovaka nie zrozumiesz!" ;) Teraz nie ma przypadkiem jesiennego przeglądu kolei? Nie pamiętam a nie mogę znaleźć info. 

 

Kupowanie karnetu na konkretny dzień nazywasz ryzykiem ? To raczej rosyjska ruletka skoro nawet brak pewności, że ośrodek ruszy w tym okresie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie karnetu na konkretny dzień nazywasz ryzykiem ? To raczej rosyjska ruletka skoro nawet brak pewności, że ośrodek ruszy w tym okresie. 
Do 25.12 jest bardzo duże prawdopodobieństwo (moim zdaniem prawie 100%), że SON ruszy. Pewności nigdy nie ma. Tak samo jest z sezonówką - możesz kupić bardzo tanio pół roku wcześniej, ale ryzykując, że z różnych przyczyn nie pojeździsz.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jusik2002 napisał:

Kupowanie karnetu na konkretny dzień nazywasz ryzykiem ? To raczej rosyjska ruletka skoro nawet brak pewności, że ośrodek ruszy w tym okresie. 

Ta promocja jest dostępna do 25 grudnia. Nie musisz więc kupować skipassu teraz, możesz kupić go nawet 15 minut przed przejściem przez bramkę. To co kupisz zostanie nabite na Twoją imienną kartę gopass. A znajomi muszą się najpierw zarejestrować.

Edytowane przez aurigae
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fuhkris napisał:

Jak wygląda sprawa jeśli na swojej karcie gopass mam aktywne wejściówki z benefitu i teraz chciałbym dokupić ten promocyjny za 49 zł to po podejściu do bramki którego mi aktywuje ?

Dobre pytanie:) Z tego co pamiętam, przy aktywacji profitów jest komunikat w stylu "promocje nie łączą się", więc nie wiem, czy w ogóle jest to możliwe.

Edytowane przez koliber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Jusik2002 napisał:

Jakiś czas temu zarejestrowałem się na Gopass-ie aby na przyszłość mieć możliwość zakupu tańszego karnetu przez neta. Wczoraj otrzymałem maila z informacją o możliwości zakupu promocyjnych karnetów za 49 zeta ważnych do 25 grudnia. Można zakupić max 8 takich karnetów i tu pytanie do znawców. Czy mogę zakupić karnet zniżkowy dla osoby która nie posiada Gopass-a czy też tylko dla siebie ? Inna sprawa to przy próbie zakupu system zapytał o datę wykorzystania, czy naprawdę muszę ją określać ? Co w przypadku gdy zakupię karnet a z jakiejś przyczyny nie będę miał możliwości wykorzystać ? Czy jest znana kolejność naśnieżania tras ? 

pozdrawiam

 

Gdzie je można kupić?  Nigdzie nie umie znaleźć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jasiek napisał:

o jezusie! @Jusik2002 zadaj pytanie! a nie czy mogę...czy będę mógł jak coś tam...

człowieku jak byś trochę poczytał forum to byś wiedział! 

Karnet jest " ne zbywalny" 

czyli nie możesz kupić komuś...xxx i mu dać !  

człowieki pomyśleć trzeba tak choć troszkę... odrobinkę... 

Jak ktoś chce zakombinować jak w Polsce!!!!! to tu się nie uda !!!!!

to jest cywilizowany kraj i na autostradzie nie stoi się na bramkach tylko wziiiiiuuuu! aż 130km :) 

 

Drogi Janie, co się z Toba dzieje....?

Kiedyś pomocny forumowicz który zarażał pozytywną energią do Chopoka i nie tylko a ostatnio....? Jakiś strasznie zgorzkniały.

Może kilka dni urlopu od forum?....

PS->A te posty ze zdjęciami z Chopoka (choć pięknę! :):):) )mam nadzieję że moderatorzy usuną (wraz z tym postem i innymi nie na temat ;)).

 

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Panowie i Panie za ta wtopę... ale jak już pisałem... dobra nie ma o czym pisać! jak jest impra to nie piszę się na forum :)  proste

Sory  @Jusik2002  bo w sumie jak to czytam to sam nie wiem o co mi chodziło :) ale wiesz.... "kobiety, wino i... itd" to bzdury! 

@shuger nikt mnie tak nie dowartościował na tym forum jak Ty :o pisząc  "Drogi Janie!"  cieszy mnie fakt że tak dbasz o moje zdrowie (szczególnie psychiczne) ale jest OK nawet lepiej niż OK! to chyba "weksle" bo wiesz stary jestem! 

Sory za te fotki z Chopoka w wątku ze Szczyrku ale popi...y mi się okienka! :) tak po prostu! nie trawiłem w to co trzeba! Cóż zdarza się... :ph34r: Siara Siarzewski! 

Obiecuję że już będę grzeczny i tak jak sugeruje @shuger już nie będę pisał... choć mam nowe info... jeszcze gorące ale co tam! 

Bawcie się dobrze na forum. PA

PS. aaa  @Jusik2002  tak jak Ci koledzy piszą to nie do końca... można łatwiej i prościej ale...! 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najświeższe wieści z Czyrnej od chłopaków z parkingów i nocujących u nich Słowaków. Bieńkula w przyszłym roku też ma być oświetlona, co to będzie jak oni już mają w nocy w sypialniach jasno. Pewnie na czarną wrócą zawody a może jakiś PŚ.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś specjalnie nie chce mi się w to wierzyć zwłaszcza, że na przyszły sezon TMR raczej tonuje pierwsze zamiary i z planowanych 3 kolei (Hala S - pod Małe Skrzyczne, Czyrna - Hala S i Juliany) została tylko jedna. Koszt oświetlenia Bieńkuli to mniej więcej połowa nowej kolei linowej. Może oświetlą tę trasę, ale nie wierzę, że za rok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Bieńkula w przyszłym roku też ma być oświetlona

Wątpię, wieczorną jazdę bez problemu w Szczyrku obsłużą gondole i BSA, w Bielsku-Białej dla mieszczuchów i dzieci mamy wieczorem Dębowiec.

Raczej kibicowałbym aby TMR zrobił w Szczyrku to co zaplanował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...