Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz,ze względu na to,że się już "wykrwawiłem" z kasy w tym sezonie,myślałem raczej o jedniodnoiwych wypadach.

Początkowo rozważałem tury na Skrzycznem,albo na Pilsko, ale jak będę już mieć gopassa,to biorę też inne opcje pod uwagę. Ale jednodniowo. :)

Chodzi mi też o Żonę, która nie pojedzie,a chciałbym jej poświecić choć pół dnia,bo ostatnio rzadko się widujemy... :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kupiłeś karnet całosezonowy? czy jeszcze nie? :)

Ja ostatnio kupowałem w piątek wieczorem jak jechałem w sobotę :P fajne jest to, że bez gopassa można właśnie na szybko zamówić, kupić online i przychodzi Ci tymczasowy gopass na maila który sobie drukujesz i pokazujesz w kasie, a oni wystawiają Ci na miejscu karnet do końca sezonu 2014/2015 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam jakąś imprezę rodzinną (jak ja je kocham!) i pogoda ma być mało ciekawa... ale jak to moja zona mówi z nim nigdy nie wiadomo co wymyśli :stupid:

Jak już to chyba jednodniówka w sobotę. Raczej na pewno będę na zakończenie 25-26

Pozdrawiam.

PS. może będę miał już nowe K2 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki model kupujesz?

Mam na oku: Annexy tylko zastanawiam się czy 118 - 50/50 (rocker/camber) lub 108 - 30/70

lub: Coomback W11

a pogoda... tylko w sobotę ma być po japońsku "jako tako" :wink: http://www.yr.no/place/Slovakia/%C5%BDilina/%C3%9Adoln%C3%A1_Stanica_Jasn%C3%A1/long.html tylko czy im się sprawdzi :rolleyes::

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok decyzja zapadła... tylko sobota :) dzisiaj niestety deszcz, na górze delikatnie prószy, ale pewnie w ciągu dnia też przejdzie w deszcz. Dół zostanie "zlizany", ale góra powinna być ok. Na Sobote prognoza pokazuje słońce i -2st :)

http://www.yr.no/place/Slovakia/Other/%C4%8Eumbier/hour_by_hour.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem teraz na kamerki i niestety blado to wygląda. Ulewa jak jasny pieron! :eek:

Trasy marnie wyglądają.

Jutro jak to przymrozi,to będzie niezły beton.

Jadę,ale tylko trasowo. :) Progressorki ostre jak brzytwa,to powinna być jazda.

Za to na Miziowej zero ruchu - może nie ma chętnych? :rolleyes::

W taką pogodę to nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuszczam... ale za tydzień jadę na zakończenie sezonu :sorrow: ma być piękna słoneczna pogoda, jak się nie pojeździ to się złapie trochę opalenizny :biggrin: ...a pomem każdy dzień będzie zbliżał nas do nowego sezonu :biggrin: :stupid:

Dobrego szusowania! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny pewnie później wrzuci :) mogę tylko napisać... chłopaki! smarować narty! dostawa "białego" :)

A z ciekawych danych statystycznych to warto zerknąć na dane ze stacji meteo na Chopoku :) - dzisiaj było na szczycie -9st, prędkość wiatru 60-65km/h w porywach max 111.7km/h!

http://ogimet.com/cgi-bin/gsynres?ind=11916&decoded=yes&ndays=2&ano=2015&mes=04&day=18&hora=18

nie pamiętam kiedy mi tak ostatnio wypizgało :)))))) ale ogólnie dzisiejsza jazda to bardzo ciekawe doświadczenie pod wieloma względami :P:)

resztę dopowiem w relacji jak wrzuci Johnny :P:)

Dzięki Maciek :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...