Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Wiesz,ze względu na to,że się już "wykrwawiłem" z kasy w tym sezonie,myślałem raczej o jedniodnoiwych wypadach.

Początkowo rozważałem tury na Skrzycznem,albo na Pilsko, ale jak będę już mieć gopassa,to biorę też inne opcje pod uwagę. Ale jednodniowo. :)

Chodzi mi też o Żonę, która nie pojedzie,a chciałbym jej poświecić choć pół dnia,bo ostatnio rzadko się widujemy... :rolleyes::

Link to comment
Share on other sites

A kupiłeś karnet całosezonowy? czy jeszcze nie? :)

Ja ostatnio kupowałem w piątek wieczorem jak jechałem w sobotę :P fajne jest to, że bez gopassa można właśnie na szybko zamówić, kupić online i przychodzi Ci tymczasowy gopass na maila który sobie drukujesz i pokazujesz w kasie, a oni wystawiają Ci na miejscu karnet do końca sezonu 2014/2015 :)

Link to comment
Share on other sites

Kurde mam jakąś imprezę rodzinną (jak ja je kocham!) i pogoda ma być mało ciekawa... ale jak to moja zona mówi z nim nigdy nie wiadomo co wymyśli :stupid:

Jak już to chyba jednodniówka w sobotę. Raczej na pewno będę na zakończenie 25-26

Pozdrawiam.

PS. może będę miał już nowe K2 :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Patrzylem teraz na kamerki i niestety blado to wygląda. Ulewa jak jasny pieron! :eek:

Trasy marnie wyglądają.

Jutro jak to przymrozi,to będzie niezły beton.

Jadę,ale tylko trasowo. :) Progressorki ostre jak brzytwa,to powinna być jazda.

Za to na Miziowej zero ruchu - może nie ma chętnych? :rolleyes::

W taką pogodę to nie dziwi.

Link to comment
Share on other sites

Ja odpuszczam... ale za tydzień jadę na zakończenie sezonu :sorrow: ma być piękna słoneczna pogoda, jak się nie pojeździ to się złapie trochę opalenizny :biggrin: ...a pomem każdy dzień będzie zbliżał nas do nowego sezonu :biggrin: :stupid:

Dobrego szusowania! Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Johnny pewnie później wrzuci :) mogę tylko napisać... chłopaki! smarować narty! dostawa "białego" :)

A z ciekawych danych statystycznych to warto zerknąć na dane ze stacji meteo na Chopoku :) - dzisiaj było na szczycie -9st, prędkość wiatru 60-65km/h w porywach max 111.7km/h!

http://ogimet.com/cgi-bin/gsynres?ind=11916&decoded=yes&ndays=2&ano=2015&mes=04&day=18&hora=18

nie pamiętam kiedy mi tak ostatnio wypizgało :)))))) ale ogólnie dzisiejsza jazda to bardzo ciekawe doświadczenie pod wieloma względami :P:)

resztę dopowiem w relacji jak wrzuci Johnny :P:)

Dzięki Maciek :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Create New...