Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś może czy jest jeszcze możliwość zdobycia w jakiś sposób kuponów na karnety za 9 E przez gopass ?
ja kupowałem te kupony od słowaków w grudniu z jednej słowackiej strony http://vstupenky.bazos.sk/?hledat=predam+kupony&hlokalita=&iddel=1 . Jak dobrze poszukasz to znajdziesz. Kupiłem wtedy 15 kuponów ale już wszystkie rozdane.

Untitled.jpg

Untitled.jpg.f41c15cff359834ceb2eb692583db7ea.jpg

Edytowane przez coza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chopok dzisiaj,czyli we wtorek.

Wreszcie doczekaliśmy się prognozy pogody,wartej jednodniowej wyprawy 200 km w jedną stronę-zimna noc,chłodny dzień.O 8 30 meldujemy się pod kasą,pierwszy zjazd na południe-Kosodrewina w górnej części równa i twarda,ale pokryta drobnymi kulkami lodu,dolna część już zaczyna puszczać.Kilka zjazdów i wracamy na północ.

Cała północ w zlodowaciałym sztruksie,który napędza mocno,większość narciarzy miała chyba nadzieję,że w słońcu puści-ale nic z tego,na północy puścił sam dół,a z reszty,gdy ludzie zeskrobali sztruks-wyłoniło się lodowisko.Pretekarska się całkiem wyludniła,więc mając w południe cały pusty stok dla siebie, na ostrych nartach 193 cm dało się pojeździć bardzo szybko i bezpiecznie-chyba pierwszy raz na tej górze...

Więcej niż się spodziewałem po wyprawie...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam skorzystać z tej oferty 49 ojro i reszta później - ja wezme opcję 249 ojro,czyli ON + Termy :angel:

Wezme dla Żony i siebie.Wreszcie Dżonka pojeździ jak należy i się wytapla.

Mam jednak pytania,może ktoś podpowie:

1) Piszą, że w ciągu jednego dnia można pojeździć w jednym ośrodku lub skorzystać z jednego Aquaparku - czy to oznacza,że nie mogę jednego dnia pojeździć na nartach i się wytaplac? Bo jeśli tak,to opcja z Termami nie ma sensu.

2) Czy ktoś już kupił i jeździł teraz? Normalnie można teraz na tym posmigac bez doplacania?

Z góry dzięki za odpowiedź. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem i śmigam :) płacisz 49e i jezdzisz do końca sezonu 2014/2015 ;). Ogólnie to Słowacy odwalili kawał dobrej roboty z tą promocją :)

Tatralandii nie kupowałem ponieważ ja i tak jestem tam raz w sezonie max dwa razy (i to raczej latem a tutaj masz wtedy tylko zimę), a czasami na gopass zdarzają się promocje jak teraz 2 karnety po 9e na Aquapark :)

Kto wie może w sobotę znowu zawitam na żleby :) bo jeszcze kilka "niebieskich" jest do objechania :)

Edytowane przez MajorSki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem i śmigam :) płacisz 49e i jezdzisz do końca sezonu 2014/2015 ;).

A nie do końca kwietnia tylko ? bo Szczyrbskie planuje chodzić do 10 maja i fajnie byłoby jakby ta sezonówka to objęła.

Też kupiłem dla żony i przetestowaliśmy w weekend, ale prawdopodobnie nie będziemy przedłużać na przyszły sezon.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przeoczyłem o tym końcu sezonu. Wiesz może czy na ten karnet za 49 da się wejść do Tatralandii ? Bo nie miałem możliwości wyboru typu karnetu jak go kupowałem. Czy może tak jest, ze dopiero jak przed sezonem się kupuje, to jest wybór odpowiedniej opcji ?

Nie będę przedłużał żonie, bo ja obecnie korzystam z karnetów dla akcjonariuszy i chciałbym jej też tą opcję odpalić, jeśli nadal będzie działać w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przeoczyłem o tym końcu sezonu. Wiesz może czy na ten karnet za 49 da się wejść do Tatralandii ? Bo nie miałem możliwości wyboru typu karnetu jak go kupowałem. Czy może tak jest, ze dopiero jak przed sezonem się kupuje, to jest wybór odpowiedniej opcji ?

Nie będę przedłużał żonie, bo ja obecnie korzystam z karnetów dla akcjonariuszy i chciałbym jej też tą opcję odpalić, jeśli nadal będzie działać w przyszłym roku.

Chyba nieeee, bo dopiero jak dopłacisz w październiku 150e z opcją Tatralandi 200e to mozesz wejść w sezonie zimowym chyba od 1.12.2015 do 30.04.2016

Ale jak żona ma ten karnet 49e to za 9e ma wejściówkę do Tatralandi dostępne to jest na gopassie jak się zalogujesz.

Również jestem zainteresowany tematem akcjonariuszy jak to wychodzi cenowo i co trzeba spełnić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem i śmigam :) płacisz 49e i jezdzisz do końca sezonu 2014/2015 ;).

Oni to doladowuja na posiadana kartę gopass,czy przesyłają nową?

I z innej beczki - nie oddalem karty na Skrzycznem,z myślą żeby zarejestrować gopass Żonie, to ta sama karta? Czy może potrzeba czekać,aż mi sami przyślą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni to doladowuja na posiadana kartę gopass,czy przesyłają nową?

doladowują na posiadana, jedyne co chcieli, to żeby do systemu załadować swoje zdjęcie

I z innej beczki - nie oddalem karty na Skrzycznem,z myślą żeby zarejestrować gopass Żonie, to ta sama karta? Czy może potrzeba czekać,aż mi sami przyślą?

to już bardziej zaawansowane pytanie, może do nich napisz maila :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze, że do 30 kwietnia lub do końca sezonu 2014/2015. Pytanie do kiedy będzie chodził Chopok :) lub inne ośrodki.

Obawiam się że ten warunek należy rozumieć jako zaostrzenie, a nie rozszerzenie warunków. Czyli, że skipass jest ważny do 30 kwietnia, ale traci ważność jeśli sezon zakończą wcześniej!

Przynajmniej ja to tak zrozumiałem czytając Regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że ten warunek należy rozumieć jako zaostrzenie, a nie rozszerzenie warunków. Czyli, że skipass jest ważny do 30 kwietnia, ale traci ważność jeśli sezon zakończą wcześniej!

Przynajmniej ja to tak zrozumiałem czytając Regulamin.

Napisałem w tej sprawie do infocentrum. Napisali, że jeżeli w maju będzie działać Chopok, to też będzie można pojeździć za te 49€ :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 6 sezon SKIPASS całosezonowy... działa zawsze do 30 kwietnia! majówki jeszcze nigdy nie załapał! (ale może w tym roku SPECJALNIE dla Was...) choć z tego co widzę to działania typowe jak co roku! nie zależnie od warunków kolejne wyłączanie kolei oraz zaprzestawanie ratrakowania poszczególnych tras nie zależnie od warunków!

Chopok 24-26 zakończy sezon! (to moja wróżba) i ja tam będę! i mogę wróżyć dalej... będzie jeździć tylko 4 Koliesko-Lukowa!!! i Pretakarska! (jak co roku)

Pozdrawiam.

PS. do 24 padnie większość tras... już był "trzymający śnieg"... cały dół stoi! teraz sypnie im deszczem + 20 stopni (w nocy + ) i pozamiatane! cóż Panie i Panowie każdy dzień zbliża nas do ZAKOŃCZENIA SEZONU!

Edytowane przez Gość
PS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadalem pytanie,czy jednego dnia będę mógł pojeździć na nartach i skorzystać z Aquaparku.

Właśnie dostałem odpowiedź:

"Dobrý deň pán Paterak,

dovoľujeme si Vás informovať, že vstupy nieje možné kombinovať. V jeden deň idete buď lyžovať alebo pôjdete do Tatralandie.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

S prianím pekného dňa a pozdravom,"

Także jak ktoś ma wątpliwości, to już wszystko jasne... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...