Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Kupiłem karnet na 4 dni za 136E, jednak dopiero po zakupie zauważyłem, że są zniżki, jeżeli ma się kartę Euro26.

Czy jest jakaś opcja zwrócić tą kartę i następnie wykupić następną ze zniżkami?  Ktoś praktykował zwrot karty?

 

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gopass zaczął naliczać km w SMR, na ski challenge! i zgodnie z obietnicą poprzednie przejeżdżone dni zostały naliczone i doliczone :P

PS. ale COSu nie przelicza 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie....wygralam ostatnio skipass na jazde wieczorną, pani dala mi skipass w infocentrum i powiedziala ze moge sobie tą karte zarejestrowac i tak tez zrobilam - wczesniej nie mialam gopass

Widze, ze moge sobie doladowac itd ale nie widze zadnej informacji ze mam na nim jazde wieczorna do wykorzystania....powinnam to widziec czy nie?

i jeszcze jedna sprawa....moge sobie doladowac np. dzis wieczorem na dzien jutrzejszy i jutro bedzie mi dzialac? czy są jakies problemy z platnosciami? w niedziele do szczyrku jade i skoro mam w koncu swoj skipass to zamierzam to wykorzystac i taniej pojezdzic i nie stac w kolejkach do kasy

Edytowane przez Chrumcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.

Chce kupić karnet 3 dniowy na 10-12.02 czyli z 3 dniowym wyprzedzeniem za 102€, non stop wywala mi błąd "Data pozycji pokrywa się z datą innej pozycji w koszyku".
Koszyk pusty, na maila nie mam odpowiedzi, tel - nie odbierają.

Mogę kupić tylko każdy karnet od dziś, nic z wyprzedzeniem

Edytowane przez michu_wro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michu_wro napisał:

non stop wywala mi błąd "Data pozycji pokrywa się z datą innej pozycji w koszyku".
Koszyk pusty, na maila nie mam odpowiedzi, tel - nie odbierają.

Najpierw wybierz osobę dla której kupujesz.

 

12 godzin temu, Chrumcia napisał:

nie widze zadnej informacji ze mam na nim jazde wieczorna do wykorzystania....powinnam to widziec czy nie?

Powinno być:  Gopass.pl/moje zniżki/podsumowanie/ aktywne usługi

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, mam pytanie o gopass i zliczanie kilometrów w ski challenge. Na Chopoku apka zliczała mi kilometry, a w Szczyrku na SMR - nie. Dodam, że używałem tej samej karty gopass. Ktoś coś? Czy ten typ tak ma, że albo to albo tu liczy?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mrmrooz napisał:

Witam, mam pytanie o gopass i zliczanie kilometrów w ski challenge. Na Chopoku apka zliczała mi kilometry, a w Szczyrku na SMR - nie. Dodam, że używałem tej samej karty gopass. Ktoś coś? Czy ten typ tak ma, że albo to albo tu liczy?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Od grudnia w SMR chyba do lutego nie działał ski, tzn działał ale nie wysyłało info o wizycie w ośrodku, dopiero wtedy wszystkim przyszły zaległe jazdy na maila. Czyżby kolejne problemy mieli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ARossi88 napisał:

Od grudnia w SMR chyba do lutego nie działał ski, tzn działał ale nie wysyłało info o wizycie w ośrodku, dopiero wtedy wszystkim przyszły zaległe jazdy na maila. Czyżby kolejne problemy mieli??

W smr już liczy ale w bsa już nie pytanie gdzie jeździłeś. Jak w smr to pewnie ci dopiszą.

Edytowane przez przemo_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat byłem 2 i 3 marca, w ten słynny już weekend :-(. W piątek startowałem w SMR, na gondoli, w sobie na COS, ale potem przejechałem na SMR. Wiem, że na Chopoku czasem są opóźnienia, ale nie takie. To wygląda jakby w ogóle nie naliczył. Co ktoś ma na gopassie kilometry z tego samego sezonu z Chopoku i z SMR?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...