Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@Tytus Atomicus - ale po co się tak napinać ? 9_9 

Nie pasuje Ci to nie kupujesz i tyle :D

@Góral spod Skrzycznego - cieszę się, że kupiliście bo ja też. Tylko ja na razie na Słowację a potem dopłata do Szczyrku bo będę jeździł i tu i tu :) Mam nadzieję ,że zdrowie Ci pozwoli na dołączenie do ekipy "chopokowej" czego życzę Ci z całego serca :D

 

Edytowane przez bolec
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, przemo_narciarz napisał:

Kurcze przypomnieliście mi... Idę kupić jak co roku przed północą:rolleyes:

Choć nie wiem czy warto, zaraz się zacznie kanaliowanie. 

 

No to masz jeszcze niecałe 1,5 h na wykupienie  !! chociaż pewnie już dawno kupiłeś i teraz ściemniasz ..... xD

Jest tu parę gości na forum, którzy w zakończonym sezonie nie mieli sezonówki na Chopok a teraz dokonali przedpłaty więc szykuje się grupka osób, z którymi  będzie można pojeździć , pogadać, powygłupiać się etc :) Kiedyś napisałem , że forum jest do pisania ale również od zawierania nowych znajomości i to drugie cenię sobie zdecydowanie bardziej :x  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bolec napisał:

No to masz jeszcze niecałe 1,5 h na wykupienie  !! chociaż pewnie już dawno kupiłeś i teraz ściemniasz ..... xD

Jest tu parę gości na forum, którzy w zakończonym sezonie nie mieli sezonówki na Chopok a teraz dokonali przedpłaty więc szykuje się grupka osób, z którymi  będzie można pojeździć , pogadać, powygłupiać się etc :) Kiedyś napisałem , że forum jest do pisania ale również od zawierania nowych znajomości i to drugie cenię sobie zdecydowanie bardziej :x  

Wysłać screena? Kupione i 22 30 co roku tak kupuje, przecież nie dam im szybciej kasy. Oni już na niej śpią więc sorry...

A to że grupka to akurat fajnie, zawsze miło pojeździć w stadzie.

Edytowane przez przemo_narciarz
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

witam serdecznie mam pytanie o kartę

czy jeśli mam swoją kartę gopass i zakupię bilety dla siebie i członków swojej rodziny

to możemy wszyscy wejść na moją kartę? czy każda osoba z osobna musi takową posiadać?

 

zakupiłem wejście 

2+1 -2 os dorosłe +dziecko

1-senior

1-normalny

1-dziecko poniżej 2 lat

w sumie chcemy wejść w 6 osób :)

każda osoba musi mieć swoją kartę czy wejdziemy na moją a system pobierze wszystko z karty?

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shiks napisał:

witam serdecznie mam pytanie o kartę

czy jeśli mam swoją kartę gopass i zakupię bilety dla siebie i członków swojej rodziny

to możemy wszyscy wejść na moją kartę? czy każda osoba z osobna musi takową posiadać?

 

zakupiłem wejście 

2+1 -2 os dorosłe +dziecko

1-senior

1-normalny

1-dziecko poniżej 2 lat

w sumie chcemy wejść w 6 osób :)

każda osoba musi mieć swoją kartę czy wejdziemy na moją a system pobierze wszystko z karty?

 

pozdrawiam

 

Z tego co wiem jazda os musi mieć swoją kartę albo wydrukować karty tymczasowe które okazać w kasie pobiorą kaucję 10 zł za zwykła kartę gopass dla każdego biletu i tak tylko uda się przejść gdyż każda osoba musi mieć osobna kartę gopass. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

Jestem tutaj nowy, nie jestem narciarzem tylko pływakiem.

Wybieram się pierwszy raz do tatralandii, posiadam kartę tymczasową gopass.

Jak mogę obniżyć cenę z 27 do 23 € (powinno 4 € zniżki) jeśli na stronie gopass taki bilet po dodaniu do koszyka ma cenę 25 €

Odnosząc się do postu wyżej muszę tez dla pozostałych 2 osób zamówić takie karty i wygenerować karty tymczasowe aby zakupić bilety ze zniżką ?

Jak tą zniżkę uzyskać ?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień datę na  kiedy kupujesz bilety. Po prostu cena 23 Eur jest dla zakupu 3 dni lub więcej przed. Mi też się pokazywało 25 Eur - ale data była na dziś, jak zmieniłem na przyszłość - to jest i 23 Eur.

Generalnie  musisz dodać inne osoby do swojego konta gopas i po kolei dla nich kupować/dodawać do koszyka - na konkretną datę.

Jeżeli się nie mylę, to podczas pierwszego zakupu dla każdej osoby będziesz miał doliczone karty gopas, Powinny zostać do Ciebie wysłane do domu - przynajmniej kiedyś tak było jak kupowałem karnety. 

Edytowane przez mrmrooz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
38 minut temu, AndKur napisał:

Myślicie, że SMR planuje podwyżkę cen jednodniowych biletów na ten sezon? 

Nie wiem jak będzie z biletami jednodniowymi, ale jest już w przedsprzedaży sprytna sezonówka:

https://www.szczyrkowski.pl/aktualnosci/sprytna-przedsprzedaz/

 

1.09-31.10 899 pln

1.11- 30.11. 1690 pln

1.12.- do końca sezonu 1990 pln

 

633d525ee59501373c7cf3d54522277f.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kordiankw napisał:

Nie wiem jak będzie z biletami jednodniowymi, ale jest już w przedsprzedaży sprytna sezonówka:

 

Właśnie poważnie zastanawiam się nad zakupem stąd moje pytanie. Niby do szczyrku niedaleko ale zeszłym sezonie byłem tylko  6/7 dni + drugie tyle wieczornych jazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda kwestia akcji TMR w tym sezonie. Czy coś się zmieniło, czy benefity zostają takie same jak wcześniej?

Są nowe warunki handlowe na stronie ale nie widzę specjalnych różnic. Ktoś czytał całość?

http://www.tmr.sk/klub-akcjonariuszy-/

Co do samych akcji - na słowackiej giełdzie (wykres 2 letni), ktoś regularnie skupuje po 5-7 tys. akcji. Ciekawe jaki to ma cel? Czy szykują się zmiany właścicieli?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryciula za 699,00 zeta to dobra oferta, mam i ja :).a jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, ze na forum powracają tematy narciarskiej, znaczy sie czas szykować powoli sprzęt na inaugurację sezonu gdzieś w Alpach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2018 o 00:26, keisyzrk napisał:

No to stało się, kupione, teraz tylko czekać na śnieg 😀

 

Zrzut ekranu 2018-09-01 o 00.21.37.png

I ja wraz z małzonką i braciszkiem dołączę do grupy w nadchodzącym tygodniu żeby mieć motywację do przeżycia kolejnej zimy. Taki żarcik :) Widzimy się w listopadzie na stoku BSA albo w grudniu koło 9,00 przed ścianką na "jedynce". @bolec jak u ciebie z kondycją?

Edytowane przez Góral spod Skrzycznego
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kiedy nastąpi inauguracja na Słowacji, w zeszłym sezonie 2 grudnia, może w tym już w listopadzie wystartują? Słowacją blisko, może by tam zacząć sezon, skoro Alpy i tak startują z końcem listopada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.09.2018 o 09:38, Góral spod Skrzycznego napisał:

I ja wraz z małzonką i braciszkiem dołączę do grupy w nadchodzącym tygodniu żeby mieć motywację do przeżycia kolejnej zimy. Taki żarcik :) Widzimy się w listopadzie na stoku BSA albo w grudniu koło 9,00 przed ścianką na "jedynce". @bolec jak u ciebie z kondycją?

Na razie kiepsko bo leżę sobie w szitalu po ciężkiej operacji . Pierwszym priorytetem jest dla mnie spionizowanie się a potem będę myślał o jakiejkolwiek kondycji 😓. No takie „przygotowania „ do sezonu. Jednak sprytną zaryzykuję tylko raczej rozpoczniemy od Chopka jak to ostatnio a potem widzimy się nie raz w SMR ! 👆

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, bolec napisał:

Na razie kiepsko bo leżę sobie w szitalu po ciężkiej operacji . Pierwszym priorytetem jest dla mnie spionizowanie się a potem będę myślał o jakiejkolwiek kondycji 😓. No takie „przygotowania „ do sezonu. Jednak sprytną zaryzykuję tylko raczej rozpoczniemy od Chopka jak to ostatnio a potem widzimy się nie raz w SMR ! 👆

Powodzenia zatem, do zobaczenia na stoku - to najlepsze życzenia powrotu do zdrowia, ja kładę się w niedzielę w Ochojcu ale żeby mieć motywację do życia wcześniej dołączam do reszty grupy:

gopass.jpg.819b039318c87429fb7fd26a9d2c3f77.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Powodzenia zatem, do zobaczenia na stoku - to najlepsze życzenia powrotu do zdrowia, ja kładę się w niedzielę w Ochojcu ale żeby mieć motywację do życia wcześniej dołączam do reszty grupy:

gopass.jpg.819b039318c87429fb7fd26a9d2c3f77.jpg

Darek 

Życzę Ci z całego serca powodzenia w tej „narciarskiej wyprawie „ i dalszych wspólnych spotkań na stokach w okolicy !

Pozdrowionka i dużo zdrowia 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...