Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Chopok jeszcze żyje


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Mario żadne powody nie tłumaczą takich "odzywek" do drugiego człowieka. To język potoczny, spod "kiosku z piwem"...

Usunięty wpis ze Skionline przez admina: "Wszyscy pracownicy korporacji to śmiecie."

Dotknął również mnie ale tak naprawdę olbrzymiej rzeszy ludzi - to w porządku?

Nie.

Nie widziałem tego wpisu, nie widziałem kontekstu, nie będę oceniał. Czasami takie teksty używa się w celu uwypuklenia przekazu.

Też mógłby mnie ten wpis dotyczyć, ale teksty w internecie traktuje inaczej niż na żywo. Ja na pewno się tak nie czuję, jak Mitek twierdzi i to mi wystarcza.

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mariusz zabawny jesteś z tym swoim zacietrzewieniem i chęcią za wszelką cenę zdyskredytowania mnie w oczach innych. Po prostu zabawny.

I jeszcze jedno. Przez te siedem sezonów temu gdy byłeś jeszcze początkującym forumowiczem i narciarzem (zapomniałeś dodać) ja się praktycznie nie zmieniłem. Zastanów się więc może spokojnie co się stało... i kto się zmienił.

Dzięki za filmik - przypomina mi fajne czasy i wielu świetnych ludzi.

Pozdrowienia

PS

Jacku mam do Ciebie prośbę jako do Administratora. Jako, że dzięki naszemu zabawnemu koledze temat zmienił wizerunek i stał się poniekąd o mnie więc zadecyduj co zrobić.

Albo wydziel temat np. od mojego żartu od którego rozpoczął krucjatkę - i wtedy nie zaśmiecając Chopoka z nim pogadam a koledzy będą mieli ubaw.

Albo zamknij temat.

Albo wykasuj w diabły tę żenadę.

Pozdrowienia serdeczne

Cześć

Panowie, co z Wami?

Mariusz, Maciek... jeszcze miesiąc temu jeździliśmy razem na nartach, a tu skaczecie sobie do gardeł?

Ludzie opamiętajcie się!

Każdy jeździ tam gdzie lubi, na czym lubi i z kim lubi. Jego prawo. Forum powstało, aby wymieniać opinie, doświadczenia, poznawać ciekawych ludzi... nie po to, aby sobie, czy komuś coś udowadniać.

Ciekawe z kim jeszcze kolega idealny się pokłóci, żeby udowodnić swoja rację, wyższość i jeszcze zmusić do przeprosin. Poczekamy zobaczymy. ;)

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się odezwałeś, to może odpowiedź, tak z czystej ciekawości - Ciebie również uwieczniono na powyższym filmie (po kurtce z awatara Skionline przypuszczam, że tak)? A może jednak byłeś już w barze "po robocie"?

Szkoda gadać i pisać.

Dziecko drogie... (możesz sie obrazić... :-) ) na tym filmiku mnie nie ma, choc stałem w rejonie mety.... Awatar.... hmmm...nieco historyczny. Mysle, że tamtych czasach jeszcze nie tylko nie jezdziłeś na nartach, ale wogóle nic nie robiłeś.

A piwo.... Po solidnej robocie (a taką są zawsze Mitkowe imprezy) piwo w dobrym towarzystwie jest obowiazkowe.

Wiecej luzu zycze.

EOT tutaj.

Jade za chwilę na 5 dni w gory.... nieco łażenia po błocie, sporo roweru pod hasłem "poszukiwanie śniegu".... Polecam wszystkim. I zapraszam tych, którzy przypadkiem lub nie, beda w poblizu Wisły na zwiedzanie okolicy. Warto. :-)

pozdrawiamM

Edytowane przez mig12345
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy, że warto głos zabierać:

Kolego Marboru, dotychczas kojarzyłem Cię z bogatych relacji narciarskich z różnych miejsc. Po tym wątku będę kojarzył Cię ze zdaniem, że czekałeś cały dzień na przeprosiny od Johnego. ( sorry ale to jedna z większych żenad jakie przeczytałem na forum )

Niech mi ktoś napisze za co Johny - gospodarz wątku - miałby kogokolwiek i za cokolwiek przepraszać ?!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co do żałosnego ataku na Mitka ( po prostu kompletnie nie zrozumiałeś jego postu ) bije z Ciebie ogromna niechęć do niego - masz prawo, tylko, że ta niechęć nie pozwala Ci trzeźwo oceniać jego postów. Obawiam się kolego Mitek, że nawet jakbyś przyjął ślubowanie od 3 sędziów to u Marboru masz przechlapane.

Johny czekam na relacje rowerowe...

pozdr,

ryba

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Takie czasy, że warto głos zabierać:

Kolego Marboru, dotychczas kojarzyłem Cię z bogatych relacji narciarskich z różnych miejsc. Po tym wątku będę kojarzył Cię ze zdaniem, że czekałeś cały dzień na przeprosiny od Johnego. ( sorry ale to jedna z większych żenad jakie przeczytałem na forum )

Niech mi ktoś napisze za co Johny - gospodarz wątku - miałby kogokolwiek i za cokolwiek przepraszać ?!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co do żałosnego ataku na Mitka ( po prostu kompletnie nie zrozumiałeś jego postu ) bije z Ciebie ogromna niechęć do niego - masz prawo, tylko, że ta niechęć nie pozwala Ci trzeźwo oceniać jego postów. Obawiam się kolego Mitek, że nawet jakbyś przyjął ślubowanie od 3 sędziów to u Marboru masz przechlapane.

Johny czekam na relacje rowerowe...

pozdr,

ryba

Ze swojej strony Drogi Rybo mogę tylko wyrazić pewien rodzaj żalu, że taki porządny narciarz ze sporym doświadczeniem tak rzadko wypowiada się w tematach dotyczących jazdy, techniki itd.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej,co tu się porobiło... :sorrow:

Chyba założyłem najgorszy wątek w historii od czasu zarejestrowania się na forum... :sorrow:

Po pierwsze - nikt mnie do przeprosin nie zmusił!

Słowo przepraszam towarzyszy mi przez całe życie,bo ideałem nie jestem i zdaje sobie z tego sprawę. Jak mówił mój ojciec,człowieka można obrazić słowami,czynem,a nawet drobnym gestem. Skoro ktoś się poczuł urażony,to nie jest dla mnie problemem przeprosić. Wolę zacząć szukać winnych od siebie,a nie okopywac się na swojej pozycji za wszelką cenę. Politykiem nie jestem. Zwłaszcza,jak mogę zrobić coś dobrego,to tym bardziej warto! Z Mariuszem znamy się wiele lat,spędziliśmy trochę czasu na nartach, w górach, a nawet u niego byłem ugoszczony po królewsku! Trochę się nie zrozumieliśmy i co? Z tego powodu mam to zaprzepaścić? To znaczy najpierw ja źle zrozumiałem jego post,a później on mój. Wszystko sobie wyjaśniliśmy i już planujemy kolejną wspólna eskapadę. :) Chciałbym,żeby wszystkie konflikty na forum miały taki finał! :proud: Znowu wspomnę o niedoskonałości słowa pisanego,bo zazwyczaj inaczej wygląda dyskusja,kiedy patrzymy drugiej osobie prosto w oczy,a inaczej kiedy czytamy i na własny sposób interpretujemy czyjeś intencję. Choćby dlatego,ze mimika twarzy uzupełnia wypowiedź. :)

Pozdrawiam wszystkich i wrzućcie na luz! Szkoda czasu w życiu na kłótnie,ten czas można lepiej spożytkować. :angel:

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby była gwarancja że nie popłynie (na razie są mocno dodatnie temperatury) i wyjedzie ratrak to bym się poważnie zastanowił, a tak to sobie mogę tylko popatrzeć, bo na freeride to mój dzieciak jeszcze trochę zbyt mało umie a bez niego nie jadę :rolleyes::

No chopoku termometry nie działają, przynajmniej spora część:) Ratrakować nie będą na 99% będę jeszcze jutro pytać ale pisali że NIE. Widać że jest mróz nawet na Luckach przynajmniej z drzew nie płynie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pojedziesz do biedronki powinno być mniej czekania. Wydaje mi się że będą tak działać że np. 8 30 wyjeżdża biedronka, o 8 40 włączają funitela. Na górze na wolnym biegu będziesz ok 8 50, gramolenie i zjazd na dół pod biedronkę 10min. Tak akurat.

To nie jest poparte żadnymi oficjalnymi informacjami, ani badaniami naukowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie gadajcie takich "głupot", że wyjadą ratraki! :). Byłbym bardzo niezadowolony gdyby to wszystko zepsuły :). Nie po to napadało 40cm, żeby mi ktoś to teraz spychał na boki! :)

Dobrze, że nie napisali oficjalnie o otwarciu, bo by się tłumy zjechały :P, a takto jest szansa na własne linie w świeżym śniegu (pewnie już trochę zsiadłym :P) na trasach lub w pobliżu :)

*oczywiście użyłem "", ale dopisze, że to delikatny żart, bo jeszcze dojdzie do nieporozumienia :)

Pozdrawiam

Tomek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...