Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

marcinn

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, swiezak napisał:

Cześć,
Planuje się tam wybrać początkiem grudnia. Ma ktoś może sprawdzone noclegi? Blisko wyciągu, najlepiej ze śniadaniem.
Na razie polegam tylko na booking i tam szukam.
Z góry dzięki :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

Schladming owszem jest w cieniu , to fajne miejsce ale na poczatku grudnia ?  predzej styczeń /marzec ...... jadac tyle kilometrów polecałbym pojechac w miejsca w których jeżdzi się przeważnie powyżej 1500 -2000 metrów czyli np: Ischgl , SfL , Gurgle/Solden itd..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schladming może być OK, ale trzeba patrzyć na aktualny warun i prognozę pogody. W zeszłym roku, jak kojarzę, to w grudniu całe  Skiamade porządnie hulało. 

Nie ma sensu klepanie noclegów na miesiąc przed, zwłaszcza w tym okresie. Spokojnie się coś trafi bezpośrednio przed wyjazdem, a i cena może być wtedy interesująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. 

Mogę mieć kilka dni wolnego tylko początkiem grudnia i zależy mi na bliskiej odległości ze Śląska. W Schladming jestem w ok 7:30, więc ok. Nie wiem czy w podobnym czasie znajdę coś lepszego. 

Faktycznie poczekam na rozwój sytuacji i zdecyduję w ostatnim momencie :) 

W ostateczności uśmiechnę się do Gajowego i może mnie przygarnie do swojego busika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.11.2017 o 11:48, jodek1 napisał:

Schladming owszem jest w cieniu , to fajne miejsce ale na poczatku grudnia ?  predzej styczeń /marzec ...... jadac tyle kilometrów polecałbym pojechac w miejsca w których jeżdzi się przeważnie powyżej 1500 -2000 metrów czyli np: Ischgl , SfL , Gurgle/Solden itd..... 

Zalży z którego miejsca polki jedzisz!, nie tak daleko 4 berge - odemnie 630 km - 6 h jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dni dla właściciela kwatery to zawsze ciężki temat....  na 3 miechy wcześniej będzie oczywiście liczył na wynajem całego tygodnia, albo za większą kasę.  Poza ścisłym sezonem (a tak planujesz) - nigdy nie miałem większych problemów z załatwianiem spania z dnia na dzień.  Z topową miejscówką z jednej strony może być trudno,  a z drugiej właśnie parę dni przed trafiają się fajne mety za faktycznie "lastowe" pieniądze.

Ja bym spokojnie czekał, pogodę obserwował itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się chce jeździć autem, to Radstad jest pośrodku - a tam z noclegiem bez problemu.

Ale skoro to 4 dni - to nie wiem, czy jest sens tłuc się codziennie samochodem. Znajdź metę w Wagrain - to jednego dnia objeździcie Flachau (u góry jest doskonałe "lotnisko", w dół dłuuugie i szerokie, świetne trasy), drugi dzień Wagrain-Alpendorf. Podejrzewam, że w trzeci nie będzie się chciało gdzie indziej ruszać :-), a jeśli tak - to Flachauwinkl/Zauchensee - polecam bardzo , a w czwarty, na powrocie do PL - jeździsz w Schladming.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Greg napisał:

Jak Ci się chce jeździć autem, to Radstad jest pośrodku - a tam z noclegiem bez problemu.

Ale skoro to 4 dni - to nie wiem, czy jest sens tłuc się codziennie samochodem. Znajdź metę w Wagrain - to jednego dnia objeździcie Flachau (u góry jest doskonałe "lotnisko", w dół dłuuugie i szerokie, świetne trasy), drugi dzień Wagrain-Alpendorf. Podejrzewam, że w trzeci nie będzie się chciało gdzie indziej ruszać :-), a jeśli tak - to Flachauwinkl/Zauchensee - polecam bardzo , a w czwarty, na powrocie do PL - jeździsz w Schladming.

Dzięki śliczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...