Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ktoś coś jutro?


artix

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, marionen napisał:

W sobotę 10.03.18 jesteśmy w Krynicy i bawimy się w Słotwiny Ski (wiadomo finały Family Cup).  Niedziela 11.03.18 Wisła i mój debiut na Nowa Osada. Może ktoś dołączy z forum?

Ja dołączę chętnie 😀

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, marionen napisał:

 Niedziela 11.03.18 Wisła i mój debiut na Nowa Osada.

Nie wiem, czy to najlepszy wybór na niedzielę...... No chyba, że wieczór.  Z rana to lepiej pobliski Stożek  obstawiać. Raczej pewne, że bez kolejki, a i góra ciekawsza :-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, marionen napisał:

 Niedziela 11.03.18 Wisła i mój debiut na Nowa Osada

Jakieś zawody? To powodzenia Mistrzu. Stok nieciekawy i będzie tam w niedzielę bardzo ciepło. 15C stopni w cieniu a stok zwrócony chyba na poł.zachód .Zwykle w weekend tłumy. Niedalekie Skolnity ,Kiczera (Stok)czy Czantoria zdecydowanie ciekawsze. Dobrej jazdy życzę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lski@interia.pl napisał:

To gdzie punkt zborny w Krynicy sobotniej,by nie połapać się ,z kim startowaliśmy,dopiero na drugi dzień?

Ja będę chodził z Twoim zdjęciem z eliminacji, to się chyba rozpoznasz;):D. Nocleg mamy w jakiejś słotwińskiej chacie, blisko wyciągu. Tylko nie wiem o której dojedziemy, może zdążymy na jakiś wieczorek zapoznawczy. Zbiórka rano o 8  w biurze zawodów "U Aguni"

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Chrumcia napisał:

Ja w sobotę melduję się w Krynicy, jutro popoludniu nawet...

W niedziele bardziej myslalam o Szczyrku, ale chyba jednak wroce na Mazury :P

Po południu to będziemy jeszcze w trasie, ale jeśli dotrzemy o przyzwoitej porze to się odezwiemy, może jakaś kawka, albo co...

28 minut temu, janek57 napisał:

Jakieś zawody? To powodzenia Mistrzu. Stok nieciekawy i będzie tam w niedzielę bardzo ciepło. 15C stopni w cieniu a stok zwrócony chyba na poł.zachód .Zwykle w weekend tłumy. Niedalekie Skolnity ,Kiczera (Stok)czy Czantoria zdecydowanie ciekawsze. Dobrej jazdy życzę.

4 Puchar Nowej Osady, lubię trudne warunki, inny stok nie wchodzi w rachubę...

30 minut temu, Greg napisał:

Nie wiem, czy to najlepszy wybór na niedzielę...... No chyba, że wieczór.  Z rana to lepiej pobliski Stożek  obstawiać. Raczej pewne, że bez kolejki, a i góra ciekawsza :-)

Na Stożki już byłem, a zawodów raczej nie przeniosą na inną trasę...

48 minut temu, artix napisał:

Ja dołączę chętnie 😀

No to super, spodziewam się jeszcze jakichś forumowych gwiazd....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

W sobotę 10.03.18 jesteśmy w Krynicy i bawimy się w Słotwiny Ski (wiadomo finały Family Cup).  Niedziela 11.03.18 Wisła i mój debiut na Nowa Osada. Może ktoś dołączy z forum?

Jestem do niedzieli w Wiśle, dziś wieczorem jeździłem na Nowej Osadzie, stok przygotowany bardzo dobrze, ale co Ty na nim będziesz robił, ja wziąłem tam mojego syna (7 i pół roku) tak na rozjeżdżenie. A chyba, że degustacja tej dolnej półki co to jej chłopaki nie dali rady wczoraj wypić. 

p.s.

Już doczytałem, puchar Nowej Osady - szkoda że nie ma kategorii dla dzieci poniżej 13 roku.

Edytowane przez moruniek
coś tam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marionen napisał:

 Niedziela 11.03.18 Wisła i mój debiut na Nowa Osada. Może ktoś dołączy z forum?

Nie czuję się na siłach aby startować w jakichkolwiek zawodach   ;) ale po moim wczorajszym pobycie w tym ON i warunkach jakie są obecnie + znajomość ich tras , nie wyobrażam sobie tam jakichkolwiek zawodów dla zawodowców typu @marionen , no ale ja się nie znam więc moja opinia jest subiektywna  :) Chętnie bym wpadł i poznał kolegę z forum nawet kibicując i nie wykluczam, że tak się stanie bo plany na weekend jeszcze nie  sprecyzowane do końca ....xD 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bolec napisał:

Nie czuję się na siłach aby startować w jakichkolwiek zawodach   ;) ale po moim wczorajszym pobycie w tym ON i warunkach jakie są obecnie + znajomość ich tras , nie wyobrażam sobie tam jakichkolwiek zawodów dla zawodowców typu @marionen , no ale ja się nie znam więc moja opinia jest subiektywna  :) Chętnie bym wpadł i poznał kolegę z forum nawet kibicując i nie wykluczam, że tak się stanie bo plany na weekend jeszcze nie  sprecyzowane do końca ....xD 

Lepsza Nowa Osada (chyba, że zdanie zmienię w niedzielę) niż nic. Chciałbym pościgać się na ściance w Szklarskiej, ale od lat jest nieczynna. Na pewnych zawodach ( bez nazwy, by nikogo nie urazić) przygotowałem narty gigantowe (promień  27) krawędzie zrobione na całej długości, bez przytępienia końcówek. Trasę widziałem pierwszy raz w życiu, ale wyglądała nawet, nawet. Niestety stromo na dole, a płasko na górze, to najgorsze rozwiązanie. Efekt, na pierwszych 5 bramkach nie potrafiłem skręcić, narty jechały na wprost (brak prędkości, początek trasy mega płaski, a bramki roztawionne szeroko jak na stromym stoku). Skręty na tych bramkach wykonywałem niczym biegacze narciarscy, przekładając narty. Dopiero ostatnie 4,5 bramek zjechałem jak należy. Amatorzy nie mają łatwo na zawodach, bramki ustawiają czasami ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia, niestety. Najlepsze zawody są jak bramki ustawiają trenerzy lub byli zawodnicy i wtedy nawet na nieciekawej trasie można sensowne zawody przeprowadzić... Jak będzie w Nowej Osadzie....?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marionen napisał:

Lepsza Nowa Osada (chyba, że zdanie zmienię w niedzielę) niż nic. Chciałbym pościgać się na ściance w Szklarskiej, ale od lat jest nieczynna. Na pewnych zawodach ( bez nazwy, by nikogo nie urazić) przygotowałem narty gigantowe (promień  27) krawędzie zrobione na całej długości, bez przytępienia końcówek. Trasę widziałem pierwszy raz w życiu, ale wyglądała nawet, nawet. Niestety stromo na dole, a płasko na górze, to najgorsze rozwiązanie. Efekt, na pierwszych 5 bramkach nie potrafiłem skręcić, narty jechały na wprost (brak prędkości, początek trasy mega płaski, a bramki roztawionne szeroko jak na stromym stoku). Skręty na tych bramkach wykonywałem niczym biegacze narciarscy, przekładając narty. Dopiero ostatnie 4,5 bramek zjechałem jak należy. Amatorzy nie mają łatwo na zawodach, bramki ustawiają czasami ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia, niestety. Najlepsze zawody są jak bramki ustawiają trenerzy lub byli zawodnicy i wtedy nawet na nieciekawej trasie można sensowne zawody przeprowadzić... Jak będzie w Nowej Osadzie....?

To taki trochę płaski stok, ale wygląda jakby ktoś się starał i zaczął z tym coś robić. Jest usypanych parę górek, więc może być interesujące ustawienie trasy.

p.s.

Dojeżdżasz do krawędzi i nie widzisz przez chwilę co będzie dalej.

Edytowane przez moruniek
coś tam
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...