Narty - skionline.pl
Jump to content
Paula

Witam wszystkich, których znam oraz tych, których poznam

Recommended Posts

Dzień dobry,

Przyszedł dzień, kiedy podjęłam decyzję o zalogowaniu się na forum. To dzisiaj :) 

W rodzinie Skionline tak naprawdę jestem już od wielu lat. Do tej pory znaliśmy się, z wieloma z Was jedynie ze świata realnego, teraz będzie też wirtualny.

Pewnie nie wszyscy kojarzą, więc mała podpowiedź Paula "Różowe Portki", druga połówka Marboru.

Witam wszystkich 😃

• Like 25
  • Thanks 5

Hej, jednak chyba kobiety mają swój przekaz podprogowy, bo miałam napisać w wątku Worldskitestu, że super by było czytać o Twoich wrażeniach w bezpośrednim przekazie, ale uznałam, że nie wypada naciskać :) Czekam na Twoje posty :) 

• Like 4

Witaj na Forum!

Fajnie, że się w końcu dałaś namówić, bo mamy tu deficyt płci pięknej. ;) 

Pisz jak najwięcej, zwłaszcza wrażenia z WST! :) 

Pozdrowionka od nas. :) 

• Like 4

Dziękuję wszystkim za ciepłe powitanie😀  Bardzo się cieszę, że mogę brać udział w WST. Postaram się opisać swoje wrażenia z imprezy, może trochę po babsku i mniej fachowo, ale na pewno z humorem 😀

• Like 2
  • Thanks 1

10 minut temu, Paula napisał:

Dziękuję wszystkim za ciepłe powitanie😀  Bardzo się cieszę, że mogę brać udział w WST. Postaram się opisać swoje wrażenia z imprezy, może trochę po babsku i mniej fachowo, ale na pewno z humorem 😀

Witaj @Paula na forum -wreszcie koniec zabawy w „pomidora” przez @marboru😉

Twoja relacja z WST z pewnością będzie ciekawa, pokazana z innej perspektywy - czekam z niecierpliwością na Twoje posty, mam nadzieje, ze dołączysz zdjęcia własnego autorstwa, filmiku ńie oczekuje🙂

• Like 1
  • Haha 1

Cześć @Paula - jak miło Cię widzieć we własnej osobie! A ja mam nadzieję, że chociaż Twój udział w World Skitest może był takim impulsem do zalogowania się, to będziesz pisała tutaj nie tylko z tej okazji? B|

@idealist - ładne nowe zdjęcie profilowe! :) Prawdziwie profilowe 😛

• Like 3

Witaj @Paula na forum!

A jednak Karyntia Was wezwała:D

Myślę że Ci się spodoba i przełamie Wasze opory.

Porównać wysokie Alpy Tyrolskie z Karyntią to jak porównywać spacery po polu i w lesie.

Nogi bolą tak samo ale wrażenia odmienne.

• Like 2

No wreszcie Paula bo z Marboru co do nart dogadać się nigdy nie mogę, a wiem że z Tobą to inna sprawa. 😂

Witaj! 

• Haha 4

I co mam w tym wątku napisać?

Ja przy komputerze...a @Paula na telefonie - nic się już w domu nie ukryje ;) Żadnych "lewych" wyjazdów na narty... :( 

• Haha 7

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By my360grad
      Dzień dobry.
      Chciałbym się kulturalnie przywitać. Na wstępie, chciałbym powiedzieć , że nie jeżdżę na nartach czy snowbordzie, ale na innym sprzęcie i obiecuję, że nie będę tutaj Wam smucił o nim, bo wiem, że są tu tacy co by mnie na wstępie spalili na stosie za herezje, ale dajmy na luz Panowie i Panie ok? Dobrze się bawię na stokach i dla mnie to jest najważniejsze i staram się Wam nie przeszkadzać na trasach. Szczególnie lubię czerwone i czarne, bo mogę się bawić równie dobrze jak na moim motocyklu. Pozdrawiam Wszystkich i proszę o wyrozumiałość, jak palnę coś, bo nie znam Waszego sloganu, nie siedzę w Waszym środowisku, a zabawę ze śniegiem rozpocząłem w tym roku. Pozdrawiam.
    • By rung
      Dzień dobry
      Od jakiegoś czasu bywam na INNYM narciarskim forum ;), ale postanowiłem bywać także na tym.
      Jeżdżę już ponad 20 lat, ale staram się pracować nad techniką i tu i ówdzie coś poprawić.
      Od grudnia do marca co weekend jestem w Czechach, a przez cały rok czynię wypady w Alpy.
      Nie uznaję czegoś takiego jak "koniec sezonu" i staram się poszusować także od czerwca do września
      Pozdrawiam

• By Magwiska
      Cześć! Za namową jeżdżącej przyjaciółki, swoją przygodę z nartami zaczęłam w sezonie 2003/2004, jako 11-letni podlotek. Na stoku towarzyszył mi mój tato, który takim całkiem debiutantem nie był, bo za łebka zjeżdżał z górki w parku na drewnianych dechach.  Mama nie jeździła - była wiernym kibicem, czekającym na nas z termosem pod stokiem W pewnym momencie zaopatrzyliśmy się z tatą w swój własny sprzęt, na giełdzie, kupując w sumie co popadnie. Wydaje mi się, że m.in. źle dobrany i nieserwisowany (!) sprzęt był przyczyną moich lęków i braku postępów, a w przypadku taty - upadku, który za sobą poniósł kontuzję barku i ostatecznie rezygnację z narciarstwa po 2-3 sezonach. Wraz z tatą, przestałam jeździć i ja. Jednak gdzieś tam w głębi duszy tęskniłam i gdy tylko usamodzielniłam się finansowo, postanowiłam wrócić... po 9 latach I tak się bujam trzeci sezon (no, jeśli mam być szczera, to drugi, bo w zeszłym byłam tylko raz). Nie jeżdżę zbyt często z tego względu, że ograniczają mnie studia - uczę się zaocznie na "magisterce". Na szczęście to już ostatni semestr, więc od przyszłego sezonu będę miała przynajmniej weekendy do dyspozycji  
      A tak w ogóle, to jestem Magda, mam 24 lata i mieszkam we Wrocławiu
    • By olek123
      Sprzedam nowy kask Uvex P1us Junior w rozmiarze 52-55cm.
      Kask nowy, w fabrycznym pudełku razem z metkami, nie używany, w zestawie dowód zakupu/gwarancja (kupiony 20.01.2017).
      Sprzedaję ponieważ okazał się minimalnie za mały.
      Kontakt PW, mogę wysłać real zdjęcia dla zainteresowanych.
      Wystawiłem też kask na allegro - http://allegro.pl/show_item.php?item=6689766882
    • By Kropa
      Witam !

Mam na imię Damian, pochodzę z Suchej Beskidzkiej i chciałbym się z Wami przywitać
      Od dłuższego czasu przeglądam forum i nareszcie postanowiłem dołączyć do dyskusji. Do narciarstwa wróciłem dwa lata temu po prawie 7 martwych sezonach.
      Mój sezon w tym roku to niestety tylko styczeń, ale zamierzam go intensywnie wykorzystać. Planuję jeździć conajmniej raz-dwa razy w tygodniu, do tego 12 stycznia dwu dniowy wypad na Chopok i być może Tatrzańską Łomnicę  
      Planuję również zakup nart Head Supersharpe Rally 170cm, do tego buty z flexem 130 które pożyczę od znajomego.
      Nie wiem czy dobór takiej długości do moich 192cm i 80kg (postura gigantowego kijka  ) jest właściwy, ale o wiele więcej frajdy dają mi krótkie narty. Umiejętności oceniam na 7 w skali forumowej, jeżeli ktoś uważa to za zły wybór proszę uzasadnić. Na pewno wiem że nie wystarczy mi cierpliwości aby testować 177cm narty...
      Dziękuję, pozdrawiam ! 
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...