Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Sariensis napisał:

 Nie piję alkoholu, a jak chcesz się prżekonać dlaczego, to zapraszam po epidemii do mnie na trening ;) , będziesz miał okazję udowodnić ile jesteś na prawdę wart :) . Szczekać każdy potrafi, gorzej sprawy się mają w realu.

W takim razie może się napij jednego, na rozluźnienie i odprężenie B|.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tanova napisał:

W takim razie może się napij jednego, na rozluźnienie i odprężenie B|.

Pd tej zasady nie ma wyjątków ;) , w sumie byłoby zabawnie znowu zobaczyć dymiącą, spięta lokomotywę na sali ;) , zawsze mnie to bardzo , ale to bardzo bawi jak kadet nie nie ma dość tchu by przetrwać rozgrzewkę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kodomita napisał:

W weekend przestawiamy zegarki ,będziemy dłużej siedzieć w domu😁

Krócej o godzinę nie dłużej;)

Pora znów iść na spacer. Trzeba drzewka szykować na owocowanie. Do wieczorka wszystkim;)

P.S. Wiatr jest nieprzyjemny;)

Edytowane przez Marcin33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marcin33 napisał:

Może pora zamiast kupować mieszkanie w bloku kupić sobie działkę i las oraz postawić dom. No nie bo przy tym trzeba robić a w bloku mam na wszystko w........ Za to wszyscy którzy kupili są obecnie u nas. Kampingi pełne kto ma to uciekł z miasta. Sąsiad uznał że sprzeda to dziadostwo w mieście po wszystkim i na stałe się przeprowadza. Będzie miał do Katowic ponad godzinę do pracy ale i święty spokój. Każdy wybrał jak żyć więc niech teraz żyje a nie płacze że on niema.

A tu odpowiedź dlaczego niektórzy lubią żyć i mieszkać w mieście 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SPEEDTBI napisał:

A tu odpowiedź dlaczego niektórzy lubią żyć i mieszkać w mieście 

 

Bardzo nietrafiony argument :) Pamiętasz kiedy ostatnio była taka zima, żeby jak to opowiedziano w filmiku całą zimę pługi musiały walczyć z zasypanymi drogami a mieszkańcy z odśnieżaniem podwórza?

Edytowane przez Ziemowit
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:

 Nie piję alkoholu, a jak chcesz się prżekonać dlaczego, to zapraszam po epidemii do mnie na trening ;) , będziesz miał okazję udowodnić ile jesteś na prawdę wart :) . Szczekać każdy potrafi, gorzej sprawy się mają w realu.

Cześć

Z wieloletniego doświadczenia, osoby niepijące są wysoce niepewne, nie można im zaufać. Wiem, wydaje się to bzdurą (choć znane powiedzenie: Kto nie pije ten kabluje, chyba nie wzięło się znikąd) ale mam takich doświadczeń wiele. Mam nadzieję, że całkowicie temu przeczysz.

Pozdrowienia

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie pije ten donosi, jeśli już, a teraz donoszą „ koroniarze” , którzy jeszcze nie tak dawno temu udawali, że sa wielkimi twardzielami a okazali się zwyklymi pi...i ;) . To tyle w tym temacie, kropka bo szkoda strzepic jezyka na dno I dwa metry mułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sariensis napisał:

Kto nie pije ten donosi, jeśli już, a teraz donoszą „ koroniarze” , którzy jeszcze nie tak dawno temu udawali, że sa wielkimi twardzielami a okazali się zwyklymi pi...i ;) . To tyle w tym temacie, kropka bo szkoda strzepic jezyka na dno I dwa metry mułu.

Cześć

Nigdy w życiu nie słyszałem tej wersji a myślę, że powiedzenie jest mi znane znacznie więcej lat niż żyjesz, ale może to zależy od regionu.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:

 Nie piję alkoholu, a jak chcesz się prżekonać dlaczego, to zapraszam po epidemii do mnie na trening ;) , będziesz miał okazję udowodnić ile jesteś na prawdę wart :) . Szczekać każdy potrafi, gorzej sprawy się mają w realu.

Nic nie wspomniałem o alkoholu - nie wnikam co ale odstaw to co pijesz.

Przejdz na sama wode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wojgoc napisał:

Nic nie wspomniałem o alkoholu - nie wnikam co ale odstaw to co pijesz.

Przejdz na sama wode.

A co ja wielbład ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Ziemowit napisał:

Bardzo nietrafiony argument :) Pamiętasz kiedy ostatnio była taka zima, żeby jak to opowiedziano w filmiku całą zimę pługi musiały walczyć z zasypanymi drogami a mieszkańcy z odśnieżaniem podwórza?

Jak już christof napisał w zeszłym roku w Szczyrku była taka sytuacja . Akurat miałem możliwość rozmowy z burmistrzem i opowiadał jak był czerwony telefon żeby ratować ceprów bo śnieg ich zasypuje 🤣 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SPEEDTBI napisał:

Jak już christof napisał w zeszłym roku w Szczyrku była taka sytuacja . Akurat miałem możliwość rozmowy z burmistrzem i opowiadał jak był czerwony telefon żeby ratować ceprów bo śnieg ich zasypuje 🤣 

Napisałem "całą zimę". Taka jest narracja filmiku :P Ale już się nie czepiam, wróćmy do wirusa :)

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, tak się zastanawiam, co on jest jakiś robocop czy jak? Czytam, że jak go dać do lodówki to i dwa lata przeżyje, co on jest nieśmiertelny 13 czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, fredek321 napisał:

Zbliżają się święta. Rozporządzenie ma na celu przestraszyć. Obowiązuje do soboty, więc odpada grupowy wyjazd do rodziny na  śniadanie Wielkanocne. Taki jest jego cel nadrzędny, żebyśmy nie mieli wysypu nowych przypadków tydzień po świętach. Wystarczą nam takie numery jak Grójec, Skarżysko Kamienna, czy  DCChP

Oprócz pomocy firmom zaczęła się pomoc dla społeczeństwa 🤣 A jak kto zakaz złamie to 5 tysi wpadnie.

9 minut temu, Sariensis napisał:

Kontrowersyjnie, aczkolwiek napisane z sensem przez pulmunologa 

https://www.kontrowersje.net/b_g_zes_a_ludziom_ark_diamond_princess_a_ludzie_wyskoczyli_za_burt

 

W końcu coś całkiem sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Marcin33 napisał:

Jacek Sasin gość radia zet. Lasy Państwowe zakazały wstępu do lasu. Macie odpowiedź czy można pojechać na rower do lasu samemu.

Kara 5 tysi.

Przestań wypisywać głupoty i/lub celowo wprowadzać w błąd.

Dość już gamoni, siejących panikę, nieprawdziwymi informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2020 o 22:28, wojgoc napisał:

A Ty kolego gdzie przebywasz - na prywatnej wyspie gdzieś na Oceanie Spokojnym?

Gdzieś gdzie ludzie trochę bardziej myślą, co nie znaczy że w Polsce nie, tylko w tym temacie jest parę osób zdrowo myślących. Oczywiście każdy może mieć własne zdanie, ale jeżeli ktoś nie szanuje mojego to dlaczego ja mam tak robić. Dalej czekam na katastrofę u nas, którą specjaliści od wirusów z tego forum przewidzieli chyba przed 3 tygodniami, ponieważ jak wy siedzieliście pozamykani w domach to tutaj wszyscy korzystali z słońca. U nas jest bardzo dużo domów starców i jak jeździłem wczoraj na rowerze to widziałem jak Ci nie odpowiedzialni starzy ludzie spacerują 😵

To znowu pytam, kiedy zaczną umierać!?

Dalej uważam że: nagle odkryto ze starzy ludzie umierają i liczymy chorych na grypę. W Polsce umarło chyba 9 osób, wow pandemia to trzeba granice całkowicie zamknąć. Ale wojsko ćwiczy  i grypy się nie boją. Jeżeli jest prawdą to co się dowiedziałem to w maju, lub trochę wcześniej powinna się ta szopka skończyć i to była by optymistyczna wersja. Moja pesymistyczna jest troche gorsza i mam nadzieję że się nie sprawdzi. Nie jest to żadna teoria spiskowa tylko czysta ekonomia.

A tutaj następny nie normalny który ma własne zdanie, nie z wszystkim sie zgadzam ale ogólnie mówi dobrze. Głos rozsądku w tym szaleństwie.

 

fredek321 zadzwoń koniecznie do faceta i powiedz ze jest oszołom, przecież Ty jesteś specjalistą i wiesz lepiej.

 

  • Downvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...