Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

juice

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mowisz o wyjezdzie w nd ?

Jezeli ja bede w niedziele to na pewno od 9 rano do 13, pod katem nartowowania to najlepsze - optymalne rozwiazania.... dla mnie/rodziny. Po powrocie mozna sie jeszcze wtedy pobyczyc przed poniedzialkowym sajgonem zawodowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...
  • 1 year later...
Nigdy nie byłem w Czarnej Górze. Czy któryś z bywalców może wypowiedzieć się, czy czerwone w tym ośrodku są z tych trudniejszych, czy też raczej bliżej im do niebieskich?

edit - mam na myśli Stronie Śląskie

Mogłyby być oznaczone na niebiesko. Średnie nachylenie to 22%, jest jak na polskie warunki w miarę szeroko.

Pozdro

Wiesiek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem w Czarnej Górze. Czy któryś z bywalców może wypowiedzieć się, czy czerwone w tym ośrodku są z tych trudniejszych, czy też raczej bliżej im do niebieskich?

edit - mam na myśli Stronie Śląskie

Trasa C środek jest tylko stromszy reszta niebieska... Trasa D podobnie, jeśli chodzi o B to góra jest stroma, na środku wypłaszczenie, końcówka dziwne wyprofilowanie dość wąsko, przy karczmie szeroko i niebiesko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Sami zobaczcie... wczoraj wróciłem, jeszcze nie naśnieżają ale....nareszcie stary hebel wymieniają na 6 :applause: :biggrin: Kocham tą górę i całą Kotlinę! Pozdrawiam wszystkich związanych z tym NAJPIĘKNIEJSZYM REGIONEM POLSKI!

DSCF5981.jpg

DSCF5982.jpg

DSCF5984.jpg

DSCF5985.jpg

DSCF5986.jpg

DSCF5988.jpg

DSCF5989.jpg

DSCF5990.jpg

DSCF5994.jpg

DSCF5999.jpg

własnie stamtąd wróciłem, kocham Kotlinę i to jest BEST!!! prawie tak jak remis z Niemcami... (choć liczyłem na Grunwald :biggrin: )

DSCF5981.jpg.cf45e880b34be8b0ea7dd8593486ea7d.jpg

DSCF5982.jpg.68570432f656c747756661b3cb6ea517.jpg

DSCF5984.jpg.712f32c1a9b1c5aa2116563d1807a80d.jpg

DSCF5985.jpg.785b40fa883c124f29d24dcdb793ee88.jpg

DSCF5986.jpg.49726a26344fefdc88987241ede21b86.jpg

DSCF5988.jpg.2e24a25e5884d609811e08846a396f62.jpg

DSCF5989.jpg.c137f0a4da0ae55f1af26b783d5298e7.jpg

DSCF5990.jpg.44bee702c603de33848e36ec89272e89.jpg

DSCF5994.jpg.630eec43ccb44d93f026a8612d59be78.jpg

DSCF5999.jpg.6ae9284495990c18020c96af191f5c0c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nowym wyciągiem, połączeniem z apartamentami i przyszłorocznym krzesłem, będzie to już zdecydowanie najlepszy ośrodek w Polsce, przydałyby się tylko jeszcze jakieś termy i nie zapominajmy też o Białej wodzie która po tych inwestycjach będzie następnym celem ośrodka

No przede wszystkim to przydałyby się trasy B już ze starą dwójką ledwo wyrabiała a nowa szóstka to przecież parę razy wyższa przepustowość.

Pozdro

Wiesiek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przede wszystkim to przydałyby się trasy B już ze starą dwójką ledwo wyrabiała a nowa szóstka to przecież parę razy wyższa przepustowość.

Pozdro

Wiesiek

Fakt Babcia nie dawała rady. Przepustowość większa, ale stoki B i A będą dużo bardziej zatłoczone, a już były przy Babci. Miejmy nadzieję, że w najbliższej przyszłości powstanie nowy stok w stronę Białej Wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez stok w kierunku Białej Wody masz na myśli nowy stok ze Żmijowca? Tam już są fajne stoki E i F - tylko, że wiecznie zamknięte i wyposażone w stary talerzyk.
Trasy w kierunku Białej wody to mają być całkiem nowe trasy z samego szczytu Czarnej góry mniej więcej w kierunku północnym
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, teraz dokładniej popatrzyłem na mapę gdzie jest Biała Woda - moja pomyłka, wcześniej myślałem, że jest ona od strony Żmijowca.

ale to chyba jeszcze sporo czasu do chwili, kiedy takie trasy będą wytyczone. patrząc na postępy TMR w Szczyrku, to chyba nawet więcej niż sporo czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Fakt Babcia nie dawała rady. Przepustowość większa, ale stoki B i A będą dużo bardziej zatłoczone, a już były przy Babci. Miejmy nadzieję, że w najbliższej przyszłości powstanie nowy stok w stronę Białej Wody.

Tak, ale zimy brak i śniegu brak. Gdyby A była cała otwarta to razem z B było by dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A dlaczego mieliby nie otworzyć?

Nie po to inwestują kupę kasy żeby teraz rezygnowali choćby z części sezonu i możliwości jej odzyskania przez nieotwieranie czegokolwiek.

Nowa kolej, niwelacja tras, instalacja naśnieżania, nowe armaty, oświetlenie B i inne opisane TU to chyba wystarczająco, aby stwierdzić, że robią to po to aby zarobić, a jak będzie zamknięte to się panie nie uda.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
57 minut temu, Slavko napisał:

No to z tym inwestowaniem kupy kasy  i zarabianiem to średnio im wychodzi. Od dwóch tygodni słyszę, że są "odbiory techniczne".  Od dłuższego czasu na stokach poniżej zera a oni otworzyli jedna trasę i armatki wyłączyli. A cena karnetu normalna.

 

Wiesz bez odbiorów technicznych, to trudno wyciąg puścić z ludźmi do góry. Kanapa będzie tam stała i służyła wiele sezonów, więc jakie to ma znaczenie, czy otworzą dwa tygodnie wcześniej, czy później. Zwłaszcza, że na wielkie tłumy w pierwszej połowie grudnia, to raczej trudno liczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z tym inwestowaniem kupy kasy  i zarabianiem to średnio im wychodzi. Od dwóch tygodni słyszę, że są "odbiory techniczne".  Od dłuższego czasu na stokach poniżej zera a oni otworzyli jedna trasę i armatki wyłączyli. A cena karnetu normalna.
 


Odbiory techniczne trwają ok. 3 tygodni. Planują otwarcie około świąt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...