Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Było hobby, film, a tera jaka muzyka?


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Tak dla rozluźnienia całkowicie potwierdzam to co napisałem w poście, który kolega skomentował. Psychicznie chory, szukający na siłę wrogów i dopatrujący się wszędzie spisków, żyjący przeszłością zbędny społecznie balast.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wujot napisał:

Raczej ogólnie, jeśli słuchasz stacji radiowych to też możesz je podać.

Ze stacji radiowych ostatnio często słucham jazz fm z UK https://mytuner-radio.com/radio/jazz-fm-401205/ Lubię też KSDS z San Diego https://www.jazz88.org/programs/Jazz_West_Coast/

Z wykonawców ciężko wybrać mi spośród tych setek płyt (a mówię tylko o tym, co mam na trwałych nośnikach). Ale niech będzie.

Miles Davis, John Coltrane, Weather Report, Wayne Shorter, Herbie Hancock, George Benson, Pat Metheny, Gregory Porter, Erik Truffaz, Harry Connick, Kamasi Washington, Marcus Miller, Kenny Garrett etc.

Z innej kategorii The Beatles, Led Zeppelin, Pink Floyd, The Police, The Eagles, Van Morrison, Neil Young etc.

Z jeszcze innej strony Placebo, Verve, Radiohead itp.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, surfing napisał:

Wiesiek sugerujesz że w stanie wojennym nie było weryfikacji dziennikarzy?

Tak dla rozluźnienia to Kazik jest wielki, bo dopiero jemu udało się dokonać dekomunizacji w trójce😉

Akurat nie należę do apologetów trójki czemu dałem już wyraz w tym wątku. Raz, że panowie zafałszowali obraz polskiego rocka puszczając raczej te łagodniejsze i flirtujące z cenzurą kapele. I to jest zło, które na zawsze zostanie, bo w jakimś sensie zbudowali tę historię,  jak mogli rozwijać się ci nie(do)puszczani? Dwa, że zafałszowali obraz światowej muzy. To drugie jest wybaczalne bo można było "w tył " dosłuchać. Bardzo możliwe jednak, że zrobili i tak 105% normy tego co w realiach PRL-u można było zrobić. Sądzę, że część z nich prezentowała też ponad przeciętny warsztat dziennikarski. Na pewno wokół trójki udało się zbudować wiernych słuchaczy i to jest fakt niezaprzeczalny.

Co do tej dekomunizacji to niby masz rację, ale po pierwsze śmieszne jest odwoływanie się do czasów sprzed 30 lat bo od tego czasu my wszyscy w tym i pan Mann jesteśmy już "nowymi" Polakami. Po drugie stawiam tezę, że pisowa trójka raczej nie zbuduje już środowiska wokół siebie. Czyli zniszczono skutecznie stare i nie będzie niczego nowego. Ale jest szansa, że po tym jak już pieprznie "dobra zmiana" to na zgliszczach może powstać coś nowego. Jeśliby wtedy np taki Rafał Księżyk został naczelnym nowej Trójki to będę jej pierwszym słuchaczem.

Skutki będzie można zobaczyć za parę lat.

 

Pozdro

Wiesiek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wujot napisał:

Akurat nie należę do apologetów trójki czemu dałem już wyraz w tym wątku. Raz, że panowie zafałszowali obraz polskiego rocka puszczając raczej te łagodniejsze i flirtujące z cenzurą kapele. I to jest zło, które na zawsze zostanie, bo w jakimś sensie zbudowali tę historię,  jak mogli rozwijać się ci nie(do)puszczani? Dwa, że zafałszowali obraz światowej muzy. To drugie jest wybaczalne bo można było "w tył " dosłuchać. Bardzo możliwe jednak, że zrobili i tak 105% normy tego co w realiach PRL-u można było zrobić. Sądzę, że część z nich prezentowała też ponad przeciętny warsztat dziennikarski. Na pewno wokół trójki udało się zbudować wiernych słuchaczy i to jest fakt niezaprzeczalny.

Co do tej dekomunizacji to niby masz rację, ale po pierwsze śmieszne jest odwoływanie się do czasów sprzed 30 lat bo od tego czasu my wszyscy w tym i pan Mann jesteśmy już "nowymi" Polakami. Po drugie stawiam tezę, że pisowa trójka raczej nie zbuduje już środowiska wokół siebie. Czyli zniszczono skutecznie stare i nie będzie niczego nowego. Ale jest szansa, że po tym jak już pieprznie "dobra zmiana" to na zgliszczach może powstać coś nowego. Jeśliby wtedy np taki Rafał Księżyk został naczelnym nowej Trójki to będę jej pierwszym słuchaczem.

Skutki będzie można zobaczyć za parę lat.

 

Pozdro

Wiesiek

Cześć

Podziękowanie jest dla Ciebie Wiesławie takie połowiczne bo nie ze wszystkim co napisałeś się zgadzam. Po pierwsze, żaden dziennikarz nie ma obowiązku stwarzania "absolutnie obiektywnego" obrazu muzyki - może to Twój obraz nie jest obiektywny?

Pojęcie dekomunizacji jest dla mnie dzisiaj równie anachroniczne jakbyś pisał o walce ze Szwedami w XVII wieku, chyba, że traktujesz to jako taki żart. O to o czym piszesz w drugiem akapicie mam osobisty i chyba największy żal do ludzi wybierających dzisiejszą władzę. Oni nic nie tworzą, zupełnie nic. Koncentracja działań jest na niszczeniu tego co ktoś stworzył w imię zupełnie paranoicznych idei. Trójka jest tylko kolejnym przykładem tego niszczenia bez żadnej koncepcji przyszłości. Tak jak napisałeś:

"Czyli zniszczono skutecznie stare i nie będzie niczego nowego."

Mamy wybór - albo przyglądać się jak niszczą dalej - albo zniszczyć niszczących.

Pozdrowienia

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, surfing napisał:

 Możesz rozwinąć swoją myśl.

Wiesiek sugerujesz że w stanie wojennym nie było weryfikacji dziennikarzy?

Tak dla rozluźnienia to Kazik jest wielki, bo dopiero jemu udało się dokonać dekomunizacji w trójce😉

W swoim poście 5565 zacząłeś od błędu i Ci to na to zwróciłem uwagę. Przez ten błąd cały post brzmi niewiarygodnie. Jak chcesz się zrehabilitować, to napisz cały swój post jeszcze raz bez błędów.

Co do dekomunizacji , to ładnie odpowiedzieli Wujot i Mitek. Z przesłaniem Mitka w jego odpowiedzi powyżej zgadzam się w 100%.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że Marek Niedzwiecki odpisywał na moje maile. Chciało mu się. Pamiętam, kiedy Wojciech Mann odniósł się do mojego listu, który napisałem leżąc po operacji i będąc w fatalnym stanie emocjonalnym. Pocieszał mnie na antenie Piosenek bez granic w niedzielne przedpołudnie - mówiąc, że każdy zły czas kiedyś minie. Audycję tę współdzielił z Janem Chojnackim.

Dziś żadnego z powyżej wymienionych już nie ma w radiu (przynajmniej w PR3). Nie ma także dziesiątek innych ludzi, którzy odchodzili w ostatnich latach. Na początku pojedynczo, można było przegapić - bo byli zastępowani przez pozostałych. Ostatniej hekatomby już nie przegapił nikt.

Bardzo żal nie tylko dziennikarzy muzycznych, ale także przygotowujących audycje kulturalne oraz reportaże. Nie chcę wymieniać nazwisk. Każdy kto słuchał PR3 wie.

Aktualnie w PR3 pozostał Dyrektor, i ma się dobrze. I jeszcze kilka osób do czytania wiadomości i prowadzenia niektórych audycji. Nie wiem po co potrzebny Dyrektor, bo przecież muzykę z komputera mogą puszczać studenci na pół etatu. A tak to się teraz odbywa - wiele godzin muzyki bez słowa, no bo nie ma prowadzącego. No, chyba, że do komputera potrzebny jest Dyrektor. A wiadomości napisane w którymś ministerstwie można przecież puścić z jakiegoś generatora mowy.

Prawdziwa dekomunizacja - teraz już wiem na czym polega.

Chcących posłuchać Chojnackiego i Manna mogą odpalić Radio Baobab, a za chwilę Nowy Świat.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęlismy wątek o PR3, Kaziku i LPPR3. Wiadomo, za zamieszanie odpowiedzialny jest zawsze szef, czyli szef PR3, bo to on jako szef powinien być najbardziej rozsądnym i umieć się zachować w każdej sytuacji. Także znależć jak najlepsze wyjście kiedy juz coś się stało.  Marginalne wydarzenie w mediach, nawet w PR3 podobnych wydarzeń było w historii kilka, jak nie więcej. Jakoś nie zauważyłem wówczas wrzawy na forum narciarskim, a jestem tu od 10 lat. Natomiast to wydarzenie, marginalne z punktu znaczenia, spowodowało lawinę komentarzy i totalny atak na wszystko i wszystkich. Podstawowy zarzut to cenzura! Tak się zastanawiam jaka to jest teraz cenzura kiedy każdy kundelek może szczekać co chce i kiedy chce w każdym środku masowego przekazu.  Żeby uzmysłowić marginalność tego zdarzenia przy pomniałem historię PR3 PR, kto i po co go powołał.  Jak widac z dyskusji nic to nie dało. (  w necie mozna wygooglać historię, opis i wydarzenia PR3- trzeba tylko chcieć i rozumieć po co trzeba się z tą historią zapoznać). Dziś program taki jest programem marginalnym, w obecnych czasach  wracanie do kulturotwórczej roli akurat tego programu nie ma sensu! Świat się zmienił, nie potrzebujemy komuchów mówiących nam co i jak mamy myśłeć, czego słuchać, z czego się śmiać ani co lubić! Każdy wybiera sobie to co lubi i to co chce. Trójka padła, nie ma powrotu do złotych lat 70 czy nawet 80 ub wieku. Wyrażając swoją opinię, w pewnym sensie negatywną, o Trójce wydawało mi się , że mam do tego prawo. Jakżesz się myliłem!  Dyskusja zboczyła na dzikie tropy, zaczęło się wypominanie i ujadanie. Tak, ujadanie, bo trudno nazwać teh hejt który ptrzy okazji tego wątku wylał się z głów i gardeł mądrali i nauczycieli, co to zawsze mają rację. Nie rację popartą merytorycznymi faktami, ale rację  na zasadzie "moje na górze, i już". Zaatakowano pewnego księdza (czy zakonnika, nie wiem), choć on ze zdarzeniem miał tyle wspólnego co Bob Dylan! Widocznie ten ksiądz postrzeganymusi być w głowach niektórych  jako totalne zagrożenie dla istnienia ich wymarzonego świata? Dostało się jakimś politykom, piesniarzom popularnym w kręgach uznawanych za gorsze! Toz to paranoja, to jakiś obłęd.   Sam Kazik wypowiedział się na temat całej tej zadymy, tłumacząc durniom jak krowie na granicy, o co mu chodziło. Ale forum narciarskie nie zamilkło kierując się chocby elementami rozumnej logiki, forum wrze. Hejt laje się  strumieniami, obłęd zamroczył rozumy  i spowodował wsciekły atak, wypominanie horób psychicznych a nawet chęc mordowania majacych odmienne zdanie. Rzeczywiscie Wasz ból.. znaczy się Wasz problem jesst ważniejszy od mojego, bo ja to mam to wszystko w ..... Jak napisałem, dla mnie jest to akt marginalny, nie warty funta kłaków. Nie wiem jak admin moze pozwalać na taki przejaw hejtu i nienawiści na swoim portalu. Każdy kulturalny człowiek powinien na to reagować, każdy! Dlatego żegnam, nie moje klimaty, nie mój poziom. Gryźta się, wylewajta swe frustracje, dowartościowujcie się obrażając innych i wzajemnie. Żegnam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mitek napisał:

 Po pierwsze, żaden dziennikarz nie ma obowiązku stwarzania "absolutnie obiektywnego" obrazu muzyki - może to Twój obraz nie jest obiektywny?

Nikt nigdy nie będzie miał obiektywnego obrazu muzyki. Choćby z powodu szerokości i masowości tej sztuki.

Mnie chodzi tylko o to aby zarysować szerszy kontekst. Kiedyś było takie pojęcie "muzyka elektroniczna", raczej bezsensowne ale było. I 3-kowi specjaliści od tej muzyki zauważyli u nas uładzonego tzw rocka elektronicznego i stał się on ich oczkiem w głowie ale w  tym samym czasie urodził się potężny nurt niepokornego industrialu (i np. dalej noise). Na innych odcinkach muzyki popularnej było identyko. Panowie coś sobie wybierali i uprawiali poletka bez próby szerszego spojrzenia (niejako "misyjnego"). Nie chodzi mi o to aby przekonywać wszystkich do tych trudniejszych utworów ale pokazać, że pole muzyczne jest szersze. Tego wszystkiego dowiedziałem się po czasie i poczułem, że byłem dymany.

@Bumer

Jeśli ktoś tu robi gównoburzę i hejt to przede wszystkim Ty sam!!!

Pozdro

Wiesiek

Edytowane przez Wujot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2020 o 19:33, Mitek napisał:

Ktoś kto dopuszcza takie sugestie i snuje podobne przypuszczenia jest szkodliwym i chorym, należałoby go izolować klub po prostu utylizować.

 

W dniu 23.05.2020 o 09:03, Mitek napisał:

potwierdzam to co napisałem,  psychicznie chory, szukający na siłę wrogów i dopatrujący się wszędzie spisków, żyjący przeszłością zbędny społecznie balast.

 

Kto publicznie nawołuje do popełnienia zbrodni, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

@JC to jest informacja dla Ciebie że będzie  zgłoszenie popełnienia przestępstwa z  art.257 k.k. oraz art. 255 k.k. 

Odpowiedzi @Mitek na wpis @Bumer wypełnia  znamiona przestępstwa z art. 255 § 2 k.k. , wpisy te nie zostały usunięte  do dnia dzisiejszego pomimo zgłoszenia do administratora forum.

 

 

 

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2020 o 17:09, Bumer napisał:

Hejt leje się  strumieniami, obłęd zamroczył rozumy  i spowodował wściekły atak, wypominanie chorób psychicznych a nawet chęć mordowania mających odmienne zdanie. Rzeczywiście Wasz ból.. znaczy się Wasz problem jest ważniejszy od mojego, bo ja to mam to wszystko w ..... Jak napisałem, dla mnie jest to akt marginalny, nie warty funta kłaków. Nie wiem jak admin możne pozwalać na taki przejaw hejtu i nienawiści na swoim portalu. Każdy kulturalny człowiek powinien na to reagować, każdy!

Najbardziej przykre jest to że pozostali  ochoczo przyklasnęli chorym komentarzom mitka.

 

Nawet Ty @marboru  popadłeś w brak obiektywizmu, a ja tylko przypomnę Twoje słowa z innego wątku gdzie potrafiłeś sprowadzić na ziemię aroganckiego dyskutanta.

Cytat

 

Gdzie jakaś pokora, empatia, spokojna rozmowa? 

Po co jesteś na forum? Dyskutować, czy udowadniać swoją mądrość?

Gdzie skromność? Gdzie zwykłe koleżeństwo forumowe?

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, surfing napisał:

Odpowiedzi @Mitek na wpis @Bumer wypełnia  znamiona przestępstwa z art. 255 § 2 k.k. , wpisy te nie zostały usunięte  do dnia dzisiejszego pomimo zgłoszenia do administratora forum.

A czy nie lepiej po prostu kogoś kto się tak zachowuje ignorować? Taka sugestia bo moją skromną osobę też chciano wyeliminować ze społeczeństwa. Naprawdę to działa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, surfing napisał:

 

Kto publicznie nawołuje do popełnienia zbrodni, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

@JC to jest informacja dla Ciebie że będzie  zgłoszenie popełnienia przestępstwa z  art.257 k.k. oraz art. 255 k.k. 

Odpowiedzi @Mitek na wpis @Bumer wypełnia  znamiona przestępstwa z art. 255 § 2 k.k. , wpisy te nie zostały usunięte  do dnia dzisiejszego pomimo zgłoszenia do administratora forum.

Masz już wszystkie kopie, screeny do złożenia zawiadomienia?

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2020 o 09:03, Mitek napisał:

Tak dla rozluźnienia całkowicie potwierdzam to co napisałem w poście, który kolega skomentował. Psychicznie chory, szukający na siłę wrogów i dopatrujący się wszędzie spisków, żyjący przeszłością zbędny społecznie balast.

Tak się zastanawiam, ale ja tępy jestem, o kim to napisałeś??? Bo mnie się zdaje, że... jednak o sobie ;) . To określenie "tak dla rozluźnienia" na to mnie naprowadza. Choć możliwa jest też zupełnie inna interpretacja. Całkiem to fajne - mogę wybrać sobie co mi odpowiada (to lubię)...

No niezły poeta jesteś, prawie Miron Białoszewski!

 

Pozdro

Wiesiek

 

Edytowane przez Wujot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A co mam napisać gdy w 2020 roku w okresie trudnym dla wszystkich mieszkańców naszego kraju i nie tylko, gdy edukacja leży i nie wiadomo za bardzo jak ją podnieść paru gości namawia do walki z komunizmem argumentując to domniemanymi przewinami z przed 40 lat?

Pozdrowienia

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2020 o 01:36, Annaa napisał:

 Krótka piosenka o miłości...Jedna z top topów. 

 

 

W dniu 24.05.2020 o 01:36, Annaa napisał:

 Krótka piosenka o miłości...Jedna z top topów. 

 

 

W dniu 24.05.2020 o 08:17, sstar napisał:

Lulabi, cyt. z nowej lepszej trójki.

 

no, takie to lubię!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
1 godzinę temu, Bumer napisał:

Czy ostatnie wydarzenia w nowym RNS którego trzon stanowia byli pracownicy PR3 nic wam mówi? 

a o co chodzi konkretnie ?

Właśnie wysłuchałem tam ambitnej muzyki:

"na przełajowy bieg po lesie nie skusisz mnie mała

i mógł bym być chłopcem szczupłym hej dana dana mama mama hej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bumer napisał:

Czy ostatnie wydarzenia w nowym RNS którego trzon stanowia byli pracownicy PR3 nic wam mówi? 

Ktoś o takim poziomie intelektualnym był i jest dyrektorem radia?

Przeczytajcie poniższy wywiad  to zrozumiecie dlaczego projekt RNŚ   jest bez szans.

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1024181,magdalena-jethon-polityka-media-wywiad-pis.html

2844546-657-323.jpg

3 godziny temu, Jeeb napisał:

a o co chodzi konkretnie ?

Minął zaledwie miesiąc funkcjonowania rozgłośni RNS i rezygnację musiał złożyć jego prezes Piotr Jedliński  .

Podwód?  Nacisk lobby LGBT, któremu nie spodobało się nazwanie Michała Sz. pseudonim - Margot mianem mężczyzny , zaatakowało stację która miała być z założenia miejscem swobodnej wymiany myśli.

A pros, jakby ktoś miał wątpliwości M J to kobieta.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2020 o 14:39, Wujot napisał:

W tej chwili rzecz rozgrywa się o to czy obrotowa część tzw elektoratu zagłosuje tak a nie inaczej. A chodzi konkretnie o te 2% co może zwolnić niszczenie Polski. Na początek tylko tyle. I jeśli casus Kazika do tego się przyczyni to w to mi graj.

widzę że coś nie wyszło z tymi 2% czyli jednym słowem cały rozpiździel był bez sensu

 

54 minuty temu, surfing napisał:

Michała Sz.

 

ciekawe na ile procent destabilizacji kraju jest oceniany rozpiździel z Małgośką Sz

 

Edytowane przez Jeeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jeeb napisał:

widzę że coś nie wyszło z tymi 2% czyli jednym słowem cały rozpiździel był bez sensu

 

 

ciekawe na ile procent destabilizacji kraju jest oceniany rozpiździel z Małgośką Sz

 

Co do pierwszego zdania, zgadzam się.  Rozpizdziel poszedl psu w d.... Co się zaś tyczy zdania drugiego,  nie wiem ile procent, ale z pewnością chodzi o rozpizdziel!  To czy MJ jest kobietą czy mężczyzna nie ma znaczenia. Znaczenie ma jej zdolność do służenia założonym ideom, nawet za cenę  totalnego zidiocenia. Ten typ tak chyba ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, surfing napisał:

Ktoś o takim poziomie intelektualnym był i jest dyrektorem radia?

Przeczytajcie poniższy wywiad  to zrozumiecie dlaczego projekt RNŚ   jest bez szans.

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1024181,magdalena-jethon-polityka-media-wywiad-pis.html

 

Nie słuchasz radia, to po co zabierasz głos ?

Widać że kogoś bardzo boli że istnieje takie radio. Ma ponad pół miliona słuchaczy i jeden incydent mu nie zagrozi.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarioJ napisał:

Nie słuchasz radia, to po co zabierasz głos ?

Widać że kogoś bardzo boli że istnieje takie radio. Ma ponad pół miliona słuchaczy i jeden incydent mu nie zagrozi.

 

Oooo, jakie mądre pytanie! Jesli dotyczy RNŚ jest dobre, jeśli dotyczy np. Radia Maryja? A ilu z was zabiera głos w sprawie R Maryja zupełnie nie znając jego przekazu? Ale nie o tym chce pisać aby wytykać  brak logiki, typowy "kalizm" myślenia, jeśli takie postępowanie mozna jeszcze nazwać myśleniem. 

A kogo to miałoby  boleć istnienie jakiegoś radia?  To chyba zbyt przesadzona teza gdy dotyczy jakiegoś marginalnego działania.  A te pół miliona słuchaczy to jest jakiś argument?  Co mianowicie ma dowodzić? My tu piszemy o swoistych relacjach wśród właścicieli radia, o ich kontrowersyjnym podejściu do siebie i swych wartości, a tu taki kwiatek. Pińcet tysięcy słuchaczy! I co, gęby mamy zamknąć?  Tak jak poprzednio, brak argumentów w dyskusji, sru jakiegoś księdza się daje. Nie ma się zbyt wiele do powiedzenia oprócz "zgadzam się" lub "nie zgadzam się", to w przypadku wspomnienia historycznego rodowodu wyciąga  się jakiś absurdalny wniosek -"żyje przeszłością"!  Kto, .urwał! Kto żyje tą przeszłością? Ten co się jej wstydzi z pewnością niechętnie do niej wraca. Nie dziwię się. Nie można  mówić o tolerancji samemu nie stosując jej w swoim postępowaniu. Nie mozna zmuszać kogoś do przyjecia jakiejś narracji jednocześnie głosząc, że się nie ulega naciskom i  folguje  wolności słowa!  Tak przynajmniej sądzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...