Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Magurka,gmina Wilkowice.

Właśnie ruszyła pełną parą budowa tras biegowych dla narciarzy!

Podobno mają to być trasy,jak to określono,z prawdziwego zdarzenia! :rolleyes:

Ciekawe tylko czy pewien znany nam wszarz tego nie zablokuję...

Tak swoją drogą ciekawe czy dali by radę wybudować tam stację narciarską... :rolleyes:

Jeśli pozwalają budować tam domy pod samym szczytem,to i budowę wyciągów czy tras chyba nie powinni blokować. :rolleyes:

Kilka razy zjeżdżałem tam na nartach taką małą dróżką asfaltową - było zarąbiście! :D

Chłopie jakie trasy narciarskie w Wilkowicach prze ca tam mieszkam sam GURU BOŻEK z Klubu ''GeYA'' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań mam :

Czy Czarna Góra (ta w Sudetach) w tym roku też coś inwestuje?

Czy Kotelnica w Białce buduje nowy wyciąg? ten który zapowiadają już od kilku sezonów.

Czy Wierchomla sie rozbudowuje w tym roku ? Co z projektem 2 doliny ?

Cześć ... :rolleyes:

Wystarczy przeczytać artykuł z dwóch postów wyżej i wszystko będzie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to jak bajka,a jednak to prawda! :rolleyes:

Wreszcie COS-ie zrozumieli co należy zrobić!Aż trudno uwierzyć,tyle lat...:rolleyes:

Skrzyczne,obok Pilska,to chyba najfajniejsze górka w okolicy(według mnie),więc tym bardziej się cieszę! :)

Ale dostanie się do górnego odcinka.... nadal będzie jak było... :eek: przynajmniej zanim zmodernizują dolny odcinek.

Wszystko pięknie i ładnie, ale plany mają od dawna, inwestycji nie zaczęli jeszcze, a problemy są:

http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobiala/1,88025,8568286,Na_Skrzycznem_nietoperz_stanal_na_drodze_narciarzy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem na katowickiej "trójce" reportaż z Beskidów...

Mówili o nowej inwestycji na Cieńkowie - to w Beskidach jedyny nowy wyciąg w tym roku,co z resztą już wszyscy wiemy.

Bardziej natomiast zainteresowała mnie wiadomość,że są tworzone plany zagospodarowania stoków Dębowca.Podobno ma tam coś powstać nowego dla narciarzy. :rolleyes: Może choć na pocieszenie zrobią tam małą stację dla mieszkańców,co by po robocie można trochu pośmigać. :o

Zaczęło się od planów wielkiej stacji,zaczynającej się w B-B,dalej poprzez Bystrą,sięgającej do SzCyrku.Jeszcze Brenna chciała się podpiąć.Najpierw w planach zaginął gdzieś SzCyrk,później Bystra nagle nie była zainteresowana,a na końcu pewien wszarz zablokował możliwość zagospodarowania Szyndzielni. :mad: Takie rzeczy to tylko w Polsce! :(

Ciekawe,czy choć na Dębowcu uda im się zrobić jakieś "ośle łączki"? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem na katowickiej "trójce" reportaż z Beskidów...

Mówili o nowej inwestycji na Cieńkowie - to w Beskidach jedyny nowy wyciąg w tym roku,co z resztą już wszyscy wiemy.

Bardziej natomiast zainteresowała mnie wiadomość,że są tworzone plany zagospodarowania stoków Dębowca.Podobno ma tam coś powstać nowego dla narciarzy. :rolleyes: Może choć na pocieszenie zrobią tam małą stację dla mieszkańców,co by po robocie można trochu pośmigać. :o

Zaczęło się od planów wielkiej stacji,zaczynającej się w B-B,dalej poprzez Bystrą,sięgającej do SzCyrku.Jeszcze Brenna chciała się podpiąć.Najpierw w planach zaginął gdzieś SzCyrk,później Bystra nagle nie była zainteresowana,a na końcu pewien wszarz zablokował możliwość zagospodarowania Szyndzielni. :mad: Takie rzeczy to tylko w Polsce! :(

Ciekawe,czy choć na Dębowcu uda im się zrobić jakieś "ośle łączki"? :o

Tak coś o dębowcu słyszałem i mają sporo przedłużyć trasę. Tylko gdzie ta góreczka pomieści wszystkich narciarzy z BB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... jakby to naśnieżyli... to mam 2 przystanki autobusem i jestem prawie pod stokiem...

pamiętam że za dawnych czasów... (16-18 lat temu)...

dało by się zjechać bez problemu do autobusu...

a przy dobrych wiatrach prawie do domu :-P

droga bez soli... bez bazaltu... i na biało...

co to były za czasy...

w COMBI 4 pary sanek w bagażniku... i 1-dne wielki przyczepione do HAKA...

i jechaliśmy z kumplami na Dębowiec ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... jakby to naśnieżyli... to mam 2 przystanki autobusem i jestem prawie pod stokiem...

pamiętam że za dawnych czasów... (16-18 lat temu)...

dało by się zjechać bez problemu do autobusu...

a przy dobrych wiatrach prawie do domu :-P

droga bez soli... bez bazaltu... i na biało...

co to były za czasy...

w COMBI 4 pary sanek w bagażniku... i 1-dne wielki przyczepione do HAKA...

i jechaliśmy z kumplami na Dębowiec ;-P

heh no ja też z Tatą w latach 80tych śmigałem jako dzieciak na Szyndzielni i Dębowcu dobrze to pamietam ale gdzie te potężne zimy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... jakby to naśnieżyli... to mam 2 przystanki autobusem i jestem prawie pod stokiem...

pamiętam że za dawnych czasów... (16-18 lat temu)...

dało by się zjechać bez problemu do autobusu...

a przy dobrych wiatrach prawie do domu :-P

droga bez soli... bez bazaltu... i na biało...

co to były za czasy...

w COMBI 4 pary sanek w bagażniku... i 1-dne wielki przyczepione do HAKA...

i jechaliśmy z kumplami na Dębowiec ;-P

Ech... :o

W tamtych czasach to ja marzyłem o prawdziwych nartach... w rodzinie byli narciarze,łącznie z moim ojcem...

Niestety mi się na marzeniach kończyło. :(

Znalazł brat na strychu drewniane,jakieś rosyjskie narty(mam je do dziś!!!),to chodziliśmy na pobliskie górki,ale nigdy nie spróbowałem prawdziwego narciarstwa...

Jakieś 7 lat temu wspomnienia wróciły i kupiłem na początek same narty(buty od kumpla miałem).Zima dobra była,więc na Dębowcu zaczynałem... dało się zjechać do parkingu,a jakby się uparł,to nawet duuuużo dalej. :)

Chciałbym,żeby coś tam wreszcie zrobili,choćby po robocie tam wyskoczyć... :rolleyes:

Pomarzyć zawsze można,bo czasem te się spełniają,choć w części... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...