Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpejskie Laseczki


Rekomendowane odpowiedzi

To jest szok dopiero:eek:

Szczególnie dla mnie, bo miałem okazję osobiście spotkać i jeździć razem na nartach

[ATTACH=CONFIG]5071[/ATTACH]

Dobrze, że dodałeś "na nartach" :biggrin: łapy ma nieźle wymachane

wracając do zdjęcia Vonn to wolę ją naturalną i prawdziwą, a nie zrobioną w photoshopie na lalkę Barbie, akurat moim zdaniem ukryli wszystko co w niej fajne i prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do zdjęcia Vonn to wolę ją naturalną i prawdziwą, a nie zrobioną w photoshopie na lalkę Barbie, akurat moim zdaniem ukryli wszystko co w niej fajne i prawdziwe

Ba, widzę, że też miewasz Fantazje :biggrin:

Masz coś konkretnego na myśli poza przebogatym wnętrzem :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, widzę, że też miewasz Fantazje :biggrin:

Masz coś konkretnego na myśli poza przebogatym wnętrzem :tongue:

Z Vonn akurat nie mam fantazji, najczęściej jest to Maria Riesch i jej siostra:cheerful:

żart oczywiście

tak poważnie to krecą mnie dziewczyny z bardziej wulgarnymi rysami twarzy i większym biustem - jako mąż i ojciec takie fantazje chyba mogę mieć...:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam szczeście,że otwarłem ten link :cool::

myślałem,że będę pierwszy

dobrze,że nie "darłem ryja na pełne gardło" :stupid:

ale wkleję to też :wink:

http://ofsajd.onet.pl/dziewczyny/slynna-narciarka-rozebrala-sie-na-sniegu,1,5010084,artykul.html

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Tylko dlaczego oni tą fotkę podpisali jako J. Mancuso??? To chyba nie bardzo jest ona....
Oczywiście, że nie ona - przecież na tym foto to raczej jakaś snowboardzistka :)Tu można coś zobaczyć nt.:http://www.oe24.at/leute/international/Skikalender-Mancuso-laesst-den-Schnee-schmelzen-FOTOS/42121089a pisało i ilustrowało to także Skionline! ...tyle że skionline.ch :)http://www.skionline.ch/index.php?section=news&cmd=details&newsid=27349***Jeśli chodzi o te nowsze - to sesja Lindsay Vonn zrobiona dla Vouge'a, zwłaszcza to foto na stole - naprawdę "wymiata". No ale to Annie Leibovitzhttp://www.vogue.com/magazine/article/off-to-the-races-olympic-skier-lindsey-vonn/#1kolejne też może być :)

img-lindsayvonn2_140214574070.jpg

img-lindsayvonn2_140214574070.jpg.42d88472e1fd90364f19f940f9c53b11.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - myślałam że odświeżenie wątku trochę obudzi forum a tu nic...tylko Ty jeden zareagowałeś :) No i Andy:)

Wierz mi Wróżko, że zdjęcia LV, zamieszczone przez Ciebie i Gajowego obudziło wielu forumowiczów, bo i umarłego by obudziły :smile:

Edytowane przez Przemek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem pełnej informacji przez Ciebie zawartej :)

Cóż - myślałam że odświeżenie wątku trochę obudzi forum a tu nic...tylko Ty jeden zareagowałeś :) No i Andy:)

Zapewniam cię, że forum jest eksplorowane na bieżąco tylko pisać w lecie o czym?

Zadaj pytanie konkretnemu forumowiczowi a zobaczysz że odezwie się w ciągu 24 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...