Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, pasazer85 napisał:

@JC wszystko fajnie, fajnie... 

😂

-No i jak jesteś z prezesem na Ty, to załatw mi ściągnięcie tego bana na FB, ja naprawdę nic złego nie zrobiłem  😆

Obiektywnie muszę przyznać, że Szczyrk złapał małego, malutkiego plusa... 

Ale do czasu odblokowania @pasazer85 przez Prezesa na FB powinniśmy solidarnie zbojkotować ten Ośrodek 🤪😁😁😁

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, surfing napisał:

Tu do poczytania zwłaszcza że z dźwiękiem coś nie wyszło - chyba nie działał mikrofon zewnętrzny?

https://www.skionline.pl/stacje/w-szczyrku-zima-bedzie,newsy,8160.html

Ciekawe na ile wycenią karnety popołudniowe?

Dokładnie. Piątek 13-tego i mikrofon przestał działać 😡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Niestety, dla nich się liczy KOMERCJA.

Po co otwierać na początku grudnia (pomijam zakazy pandemiczne)? 

Tak samo zamkną pod koniec marca pewnie.

A Ty zapewne pracujesz za darmo. Czy to trudno zrozumieć, że to jest biznes jak każdy inny?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, WojtekM napisał:

Założyłem konto gopass ze względu na zniżki. Nie mam oczywiście karty. Rozumiem, że jej nie przysyłają i że kiedy będę chciał jechać, wtedy kupuję na swoje konto karnet, jadę do Szczyrku, idę do Infocentrum, a tam już czeka na mnie karta z nabitym karnetem? 

Nie da się kupić karnetu bez karty. Tzn do czasu otrzymania swojej karty możesz w kasie wymienić kupon na tymczasowy gopass. Ale z tego co pamiętam przy zakupie pierwszego karnetu automatycznie dodawane jest 10 zlotych na personalizowane kartę. Do czasu jej otrzymania zakupione kupony wymienisz w kasie na tymczasowy gopass z kaucja 10 zlotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupuję karnet przez net, żeby było taniej, a następnie wymieniam na tymczsowe gopassy w kasie? Czyli po zakupie przez internet i tak będę musiał stać do kasy dopóki nie otrzymam swojej karty gopass? 

Żeby otrzymać swoją kartę muszę iść do infocentrum? Wyrabiają ją tam od ręki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WojtekM napisał:

Czyli kupuję karnet przez net, żeby było taniej, a następnie wymieniam na tymczsowe gopassy w kasie? Czyli po zakupie przez internet i tak będę musiał stać do kasy dopóki nie otrzymam swojej karty gopass? 

Żeby otrzymać swoją kartę muszę iść do infocentrum? Wyrabiają ją tam od ręki? 

Do czasu otrzymania swojej będziesz stał w kasie niestety. Spersonalizowana Karta niestety jest wyrabiane tylko korespondencyjnie i czeka się na nią około 3 tygodni. Na pewno zamawiasz ja przez system ale już nie pamiętam czy przy zakupie pierwszego karnetu czy też i bez niego można zamówić. Ewentualnie taki tymczasowy gopass który dostaniesz w ingocentrum możesz przypisać do swojego konta aby nie łazić codziennie do infocentrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, WojtekM napisał:

Czyli kupuję karnet przez net, żeby było taniej, a następnie wymieniam na tymczsowe gopassy w kasie? Czyli po zakupie przez internet i tak będę musiał stać do kasy dopóki nie otrzymam swojej karty gopass? 

Żeby otrzymać swoją kartę muszę iść do infocentrum? Wyrabiają ją tam od ręki? 

Fizyczny karnet musi być - ale może to być dowolna karta. Oczywiście jeżeli takiej nie masz i nie masz kogoś, kto Tobie odstąpi, musisz udać się do kasy lub infocentrum po odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale z tego co podają na stronie gopassa rzeczywiście nie ma już możliwości zamówienia fizycznej karty pocztą do domu, chociaż ludzie zgłaszali z tym problemy i było ryzyko, że długo nie przyjdzie.

Chciałbym potwierdzić czy dobrze myślę:

1. Rejestruję się na gopass, dostaję od razu wirtualną kartę, mogę na nią kupować wszystkie karnety, a nawet korzystać jako wstęp do atrakcji innych niż narty (aquapark)

2. W momencie kiedy pierwszy raz idę na narty idę sobie do kasy i za 10zł dostaję fizyczną kartę. W tym momencie dodaję ją do swojego konta i już mogę korzystać z porzednio kupionego karnetu na kartę wirtualną.

3. Kartę, którą kupiłem w kasie mogę już normalnie wykorzystywać we wsystkich ośrodkach należących do systemu go pass.

Czy to się zgadza?

Cytat

 

Jak otrzymam kartę mobilną?

Karty mobilne, generowane automatycznie po rejestracji (również po dodaniu subkont). Karty są możliwe do pobrania na telefon z zakładki “Karty Gopass”. Do Aquaparków, Wesołego Miasteczka Legendia czy do szkoły narciarskiej wystarczy pobrana na telefon wersja mobilna karty Gopass. Mobilnej wersji można również używać do zbierania punktów w programie Gopass. Przy zakupie produktów lub w punktach gastronomicznych należy zeskanować pobrany na telefon kod kreskowy karty Uwaga! Karty nie należy używać do przejścia przez bramkę podczas jazdy na nartach lub przejażdżki koleją linową, gdyż urządzenia przy bramkach odczytują jedynie chipowe karty Gopass.

Jak otrzymam kartę chipową?

Karta Gopass w postaci zbliżeniowej karty chipowej jest wydawana w Infocentrach Ośrodkach narciarskich oraz aquaparkach, za okazaniem karty mobilnej lub potwierdzenia zakupu usługi. W przypadku utraty pierwszej karty, następna wydawana jest za opłatą (10zł w Polsce/ 2 euro na Słowacji/ 50 koron czeskich w Czechach). Po zakupie kartę należy przypisać do swojego konta Gopass, aby cieszyć się wszystkimi profitami wynikającymi z programu lojalnościowego Gopass oraz zbierać punkty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, WojtekM napisał:

Tak zrozumiałem z lektury ich strony, tylko nie jestem pewny czy tak od razu wydadzą docelową kartę w kasie. Być może tylko jakąś tymczasową i znowu trzeba będzie do nich iść. 

Co kolwiek dostaniesz w kasie możesz przypisać do swojego konta i to można powiedzieć już jest twoje. Jedyne będzie brakować na niej Twojego imienia i nazwiska.... Jak przyjdziesz to już więcej nie staniesz w kasie, no chyba ze z reklamację co często ma miejsce🤣

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jusik2002 napisał:

 Ewentualnie taki tymczasowy gopass który dostaniesz w ingocentrum możesz przypisać do swojego konta aby nie łazić codziennie do infocentrum.

W Jasnej to rozwiązanie działa, niestety w Szczyrku już nie, no chyba że ten rok będzie przełomowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lika napisał:

no chyba że ten rok będzie przełomowy..

Będzie, każdy rok w Szcyrku za TMR jest przełomowy 🤣 Ja jako posiadacz szczyrkowskiej sezonówki musiałem się troszkę nachodzić w zeszłym sezonie... Kupując (przez gopass) na imienną kartę (z aktywną sezonówką Szczyrk), musiałem po zakupie dniówki w innym ich ośrodku udać się do infocentrum, bo zwyczajnie nie działała, sprawę załatwiali od ręki. Ale po powrocie do Szczyrku znowu trzeba było stanąć w kolejce,, wkurw...ludzi,, bo sezonówka nie działała, i nie był to incydentalny przypadek bo zdarzył się w ubiegłym roku czterokrotnie 👎

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższe oparte na własnych doświadczeniach. Dwa lata temu zakładając Gopassy dostaliśmy tymczasowe karty zwrotne w Szczyrku  i nie działały żadne bonusy w programie lojalnościowym w knajpach itp. Rok w temu dołączyliśmy do teamu Gopass córkę i o dziwo kierując się do infocentrum pod Biela Put po tymczasówkę otrzymała ona imienną kartę używaną do dziś a wszelkie bonusy lojalnościowe działały po pierwszym użyciu.

Edytowane przez lika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pasazer85 napisał:

Kupując (przez gopass) na imienną kartę (z aktywną sezonówką Szczyrk), musiałem po zakupie dniówki w innym ich ośrodku udać się do infocentrum, bo zwyczajnie nie działała, sprawę załatwiali od ręki. Ale po powrocie do Szczyrku znowu trzeba było stanąć w kolejce,, wkurw...ludzi,, bo sezonówka nie działała, i nie był to incydentalny przypadek bo zdarzył się w ubiegłym roku czterokrotnie 

 

3 godziny temu, lika napisał:

zakładając Gopassy dostaliśmy tymczasowe karty zwrotne w Szczyrku  i nie działały żadne bonusy w programie lojalnościowym w knajpach itp. Rok w temu dołączyliśmy do teamu Gopass córkę i o dziwo kierując się do infocentrum pod Biela Put po tymczasówkę otrzymała ona imienną kartę używaną do dziś a wszelkie bonusy lojalnościowe działały po pierwszym użyciu.

fascynujące, czyta się jak cyber - kryminał 🙂

ciekawe czy jak pojadę 2023 pierwszy raz do nowego Szczyrku to będę mógł kupić w kasie albo automacie normalny bilet na cały dzień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Jeeb napisał:

ciekawe czy jak pojadę 2023 pierwszy raz do nowego Szczyrku to będę mógł kupić w kasie albo automacie normalny bilet na cały dzień ?

NIE!!! Będziesz musiał zamówić przez sieć 5G, zapłacić chipem z przedramienia, a dostarczy Ci go dron z kamerami UHD i spersonalizuje w trakcie dostawy. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny karnetów dostępnych w kasach w okresie 
Świąteczno - Noworocznym i Ferii Zimowych

27.12.-4.01. | 139 PLN / za 1 dzień dorosły

16.01.-14.02. | 129 PLN / za 1 dzień dorosły

Ceny online będą niższe do 30% i zaczynają się od 79 PLN za cały dzień jazdy.

 

Nowością będą karnety godzinowe dostępne w kasach

Karnet całodniowy od 12:00 od 13:00 od 14:00
139 PLN 99 PLN 85 PLN 65 PLN
129 PLN 89 PLN 79 PLN 59 PLN
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marboru napisał:

@JC bardzo drogo 😕

Szczyrk jak zwykle kombinuje pod górę. Zamiast zrobić tradycyjny karnet 4 godzinny, to wymyśla 😕 wg powyższej rozpiski jakby ktoś (ja często tak na narty jeżdżę) chciał przyjechać na 4 godziny od otwarcia, to co? Trzeba karnet całodniowy kupować. 

Dramat z tym Ośrodkiem. 

Ceny nie są najgorsze tam, choć nie są niskie. Ale po co maja obniżac, jak tam tłumy były. Zdecydowanie najwiekszy problem jest w szybkiej degradacji tras, kamieniach na stoku i kolejkach w Solisku. 

Powinni myśleć o udostępnianiu wszystkich tras w ośrodku i ew. Wytyczania nowych. 

Najlepiej by im jednak zrobiła modernizacja Pilska i prawdziwa konkurencja z ich strony. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...