Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, przemo_narciarz napisał:

IMG_20180206_110828.jpg

2 godziny temu, przemo_narciarz napisał:

Cos

IMG_20180206_120134.jpg

Jakaś masakra... :o

To raczej na pewno nie kupię całosezonówki na następną zimę. Jazda w takich tłumach i przy takich kolejkach, nie sprawia mi żadnej przyjemności. Pal licho warunki, bo te mi obojętne, byle coś tam śniegu było, ale ta ilość ludzi... :(

Jestem już pewny, że inwestować będę, ale wyłącznie w skitoury! B|

1 godzinę temu, andrzej1982 napisał:

Pozdrawiam Szczyrk i jego ośrodki oraz stanie w kolejkach z Dolni Morava w Czechach

 

27545164_1752489694802768_4780206442986470720_n.jpg.24f85917f4b639f28434b3cdd24f37fb.jpg

Takie coś to ma sens! Pięknie! :) 

Ja zamierzam poodkrywać co nieco na Słowacji. :) 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę temat i widzę że WZF w Szczyrku może nie być najlepszym pomysłem [emoji17]
Czy się mylę? 
Artur nie rozumiem w czym rzecz, jadę w soboty i czasem w niedzielę i zawsze wracam zadowolony. Ale oczywiście może być Pilsko, dziś żonka sprawdza warunki, długo nie wraca więc albo świetne albo spotkała w lesie jakiegoś forumowicza. Może@keisyzrk a?

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, janek57 napisał:

Po takiej opinii narciarza ,który w zaparte bronił SMR rezygnuję w tym sezonie z wyjazdu do SMR ,ale nie z wyjazdu do COP (chyba dopiero w marcu). Może  jeszcze zmienię zdanieB|

Broniłem, bo można było bronić. Dziś nie było żadnych okoliczności łagodzących. Co więcej, wstawili na FB filmik pokazujący jak to rzekomo jest wspaniale. Ale to nie koniec bezczelności,usuwają negatywne komentarze pod tym filmikiem.

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, artix napisał:

Śledzę temat i widzę że WZF w Szczyrku może nie być najlepszym pomysłem 😔

Czy się mylę? 

Według mnie WZF w taki miejscu powinien być w czasie po za Feriami! Zwłaszcza śląskimi! Najlepiej początkiem marca, kiedy warunki bywają najlepsze w sezonie, a ludzi wyraźnie mniej. 9_9

Nie rozumiem czemu zawsze takie spotkania są proponowane w lutym? Marzec jest najlepszym czasem na narty w Beskidach, a czasem nawet początek kwietnia. :)  I wcale nie mówię tu o jeździe po ciapie...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, przemo_narciarz napisał:

Szkoda pisać, brud syf i ubóstwo... kolejki można wyjaśnić, ale ŻADNEJ nieprzygotowanej trasy. Wstyd. No cóż kasa na konto wpłynęła teraz siedzą i liczą zamiast ośrodkiem się zajmować. 

Dobitnie powiedziane - ale tak to dokładnie wygląda!
Dzięki za ten wpis :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broniłem, bo można było bronić. Dziś nie było żadnych okoliczności łagodzących. Co więcej, wstawili na FB filmik pokazujący jak to rzekomo jest wspaniale. Ale to nie koniec bezczelności,usuwają negatywne komentarze pod tym filmikiem.
Dziś 6 lutego makabra. Trasa nr: 1, 5, 6, 8, 9, 11, 12 zamknięte. Pozorowane ruchy, niby śnieżą. Ale nie wszystkie lance. Z armatek tylko jedna na trasie nr 8. Zbiornik pełny. O co chodzi?
Brakuje paliwa do ratraków?
Na pozostałych trasach z wyjątkiem 2 ocena tras poniżej miernej.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może było za dużo paliwa dla ratrakowych.
Obsługa trzeźwo spogląda na świat. Dlaczego tak twierdzę? Bo na uwagi jak jeden mąż spuszczają głowy i przepraszają. Jest coś na rzeczy. Zorganizowana akcja.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wuwu09 napisał:

Jest coś na rzeczy. Zorganizowana akcja.

Taka była moja pierwsza myśl, potem uznałem, że ranna zmiana wzięła dzień na żądanie z typowego powodu. Dopiero około 9 ściągnęli pozostałych w ramach nadgodzin. Choć zorganizowaną akcję nadal dopuszczam. To, że teraz nie jeździ jedynka nie wynika z konieczności intensywnego śnieżenia, tylko po prostu nie ma jej kto przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przerwy jakieś babole. Nikt nad tą stroną nie panuje.

Na środku komunikat, że czynna będzie wieczorem 1 trasa a z boku informacja, że 8 tras jest czynnych: po rozwinięciu 4 na COS i 4 na SON

Screen z godz 18:44

image.thumb.png.c90826939bf032403c16575e2a8229dd.png

Edytowane przez lomax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, shuger napisał:

Dobitnie powiedziane - ale tak to dokładnie wygląda!
Dzięki za ten wpis :) 

Tylko to stan na dzisiaj po feriach będzie malina nawet na tym co jest bo fragmentami nawet dzisiaj była bajka i latalo się z rogalem na ustach:D

Z resztą ja tam nawet pojezdzilem na armagedonie lanocowym na 1, ale nie o to chodzi.

Shuger pojedz i sam oceń bo w teorii to możesz opisy ksmerek robić.

Ps potencjal smr jest niesamowity za 3 lata będzie maly chopok.

Edytowane przez przemo_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko tyle, NAJGORSZY dzień na nartach w tym sezonie!

Totalna porażka SMRu! żadna trasa nieprzygotowana do jazdy! ( najbardziej to szkoda tych słabiej jeżdżących) 

PS. Pan z obsługi na pytanie o fatalne przygotowanie stoków i stojące "bezrobotne ratraki"  odpowiedział: "nie ma ludzi do pracy!" :mad:... bez komentarza! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, przemo_narciarz napisał:

za 3 lata będzie maly chopok.

To akurat dla mnie nie jest żadna rekomendacja... 
Jeśli tak będzie to oznaczać to dla mnie będzie max 1 wypad w sezonie (jeśli w ogóle).
Niestety ale z roku na rok coraz mniejszy "fun" na tym zatłoczonym chopoku...

5 minut temu, Jasiek napisał:

"nie ma ludzi do pracy!"

Jak się chce zarabiać miliony a ludziom płacić grosze to tak będzie... nie tylko w tej branży...

Edytowane przez shuger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższość sezonówki jest taka, że masz wybór! 

i za 3 dni znów można będzie pojeździć tak:

1.thumb.jpg.d68a73716c988bef14df3cd8da990e41.jpg

2.thumb.jpg.01a66847a446fc041da2effc0575565e.jpg

i to za prawie darmo!

PS. życie to narty! a wtedy dopiero życie jest piękne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jasiek napisał:

Wyższość sezonówki jest taka, że masz wybór! 

Masz wybór...?
Z kilkuset stacji narciarskich w PL i SK możesz wybrać 4...
Jakiś ten wybór ograniczony... :D 
Dla mnie zwyczajnie wiałoby nudą na dłuższą metę...

Edytowane przez shuger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, shuger napisał:

Niestety ale z roku na rok coraz mniejszy "fun" na tym zatłoczonym chopoku...

blachacha litości zacznij bajki pisać, ile razy byłeś na chopoku? Niech jasiek się wypowie bo ja bylem za malo ale z 1000% twojej normy i ani razu nie stalem jakoś specjalnie wiec nie pieprz plisss

 

Edytowane przez przemo_narciarz
  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Nie pieprz chyba ze na luckach jezdzisz?? Bo jak tak to fakt tam sporo luduxD

 

Nie byłeś nigdy w porządnym alpejskim ośrodku to rozumiem że dla Ciebie Chopok i Szczyrk to jest "Ameryka"
Na zakończenie tego offtopu - polecam Ignacego Krasickiego i "Ptaszki w klatce" - Bardzo mądra bajka;) 

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...