Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk - COS Skrzyczne


naczos

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni raz przed sezonem zimowym zabieram Was do Szczyrku. Dokładnie na Skrzyczne i Małe Skrzyczne, gdzie wraz z Zosią sprawdziliśmy postępy prac na "niebieskiej" trasie nr 21 Ondraszek ze Skrzycznego oraz stan przygotowania tras ze Zbójnickiej Kopy oraz Małego Skrzycznego.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

W dniu 19.11.2022 o 08:44, JC napisał:

Ostatni raz przed sezonem zimowym zabieram Was do Szczyrku. Dokładnie na Skrzyczne i Małe Skrzyczne, gdzie wraz z Zosią sprawdziliśmy postępy prac na "niebieskiej" trasie nr 21 Ondraszek ze Skrzycznego oraz stan przygotowania tras ze Zbójnickiej Kopy oraz Małego Skrzycznego.


Dobry Wieczór Panie Jacku,


Czy wie Pan coś na temat czy COS planuje w przyszłości zrobić z dojazdem do dolnej stacji z Jaworzyny do Szczyrku?  Jeśli nie ma dużych opadów w zimie to ciężko jest o zjazd na nartach do samego dołu, a m.in. chodzi mi o tą skarpę przy Mecie. Jest szansa, aby tam też powstał porządny system naśnieżania, bo w marcu trudno jest tam zjechać... a raczej trzeba ściągnąć narty, aby dostać się do wyciągu.

Pozdrawiam.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dla mnie  Ondraszek po modernizacji jest trasą jak najbardziej niebieską , lajtową ,ale na której cały czas coś się dzieje, trasą ,miłą , przyjemną ,bezpieczną, relaksacyjną , bez nudy, na której można się po "wyginać", lub spuścić dupę.

Dla mnie  absolutny strzał w 10 jeśli  chodzi o narciarskie oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, toppaner napisał:

Dla mnie  Ondraszek po modernizacji jest trasą jak najbardziej niebieską , lajtową ,ale na której cały czas coś się dzieje, trasą ,miłą , przyjemną ,bezpieczną, relaksacyjną , bez nudy, na której można się po "wyginać", lub spuścić dupę.

Dla mnie  absolutny strzał w 10 jeśli  chodzi o narciarskie oczekiwania.

Jutro sprawdzę, a raczej moje dzieciaki. Ja się wybieram na FIS. Mam nadzieję że będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2022 o 23:55, Stusi napisał:

Daj znać jak wrażenia. Też jestem ciekawy nowego Ondraszka 😉

Jeździłem tam w niedzielę i wtorek. W niedzielę armaty dośnieżaly Ondraszka przy dużym mrozie, przez co jazda nie była tam tak przyjemna (marznący śnieg na goglach) jak we wtorek. We wtorek z kolei wiatr był tak silny, że ze Skrzycznego do zakrętu trzeba było jechać na jajo, aby nie trzeba było używać kijków. Za to od zakrętu bajka. Gdy byłem na Ondraszku w listopadzie, miałem uczucia ambiwalentne odnośnie tej inwestycji, ale teraz stwierdzam, że wyszła z niej nawet fajna trasa. Przysypana śniegiem nie razi tak jak na jesieni.

 

8A0F6407-687B-4A63-B9C5-3C8AFEA84104.jpeg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
4 godziny temu, ski89 napisał:

COS otworzył dzisiaj FIS. Tak po prostu, bez żadnej informacji wcześniejszej. Zero komunikacji w socialach, jakie sociale? Dobrze, że chociaż na www pokazują aktualny stan.

Jaki cholerny zapiździały prlowski skansen - w każdym aspekcie!

Szkoda że tylko pierwszy odcinek. Ciekawe kiedy powiedzą do orczyka?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałam wieczorem przedwczoraj kamery. Widać było, że coś jakby działają na końcówce FIS-u (światła, armatki chyba, raczej jeszcze nie ratraki). Czekamy, a ja (pewnie nie tylko ja) też na Doliny i by móc udać się na zasłużony odpoczynek w Hiltonie ;)

Edytowane przez Maria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...