Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko, Korbielów - informacje


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie @KamaG, ze udało Ci sie w niedziele na góre pojechac bo faktycznie pogoda i widoki byly cudne :) ja tym razem bylem skiturowo i bardzo wczesnie. Troche szkoda, ze ocieplenie zabrało tak duzo sniegu bo 2 tyg temu warunki jakie miałas na orczykach byly az do samego dolu. 

Ciesze sie ze Ci sie podobało i do zobaczenia na Pilsku! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem ile dni były czynne,  w poniedziałek jeszcze chodziły ale na dole warunki były kiepskie (w zasadzie już od Hali Buczynka) . Mimo mrozu w nocy nie widziałam żeby cokolwiek dośnieżali - nawet w miejscach gdzie prawie na całej  szerokości trasy minerał ścielił się gęsto. Sam dół poniżej górnej stacji dolnej kanapy (4 bez nazwy😁) pełen muld i odsypów po kolana, trzeba było bardzo uważać. Na Babie nie jeździłam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
3 minuty temu, WojtekM napisał:

TMR jest znowu cool, a nawet very cool - dali dobrą ofertę na karnety sezonowe dla dotychczasowych posiadaczy.

To tylko Twoje zdanie.... Poza tym nie kojarzę żeby ktoś narzekał na TMR jako całość a raczej na zarządzanie TMR ośrodkiem w Szcyrku, zwanym SMR. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Andres napisał:

Zasada..., pokazałeś nam na forum, raz fajny artykuł o Panu - Antoni Bara :)

 

http://www.antonibara.pl/

 

Tak,to ten niespożytej energii człowiek renesansu wyleczył skutecznie Zasadę z inwestycji narciarskich.Miło,że pamiętasz,bo to rzeczywiście niezapomniana postać wielkiego formatu...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jusik2002 napisał:

No dobra, a co z gora ????

Łazarczyk podpisał list intencyjny z Bąkiem dotyczący gwarancji odsprzedaży góry po sezonie. Plany inwestycyjne są ale jak będzie tego nikt nie wie. Trzeba doinwestować Zwardoń - uruchomić D. Rachowiec, rozbudować infrastrukturę techniczno socjalną, rozliczyć Buczynkę, nie wiem na jakim etapie jest planowana kanapa na Miziową z Szczawin. Ja to widzę tak: z uwagi na słaby sezon oraz poniesione już wydatki jeżeli cokolwiek ruszy w temacie to sezon 22/23

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi ruszać szybko. Ważne żeby przejął to ktoś z głową i kasa, zrobił dobry plan, dogadal się z mieszkańcami i załatwił pozwolenia. Wtedy dopiero inwestować. Nie jestem ekspertem, ale jak by zrobić krzeslo na Miziowa i naśnieżanie to by można jeździć do maja co roku. Trzeba też rozwiązać problem z połączeniem obu stron ośrodka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, christof said:

Przeciez są połączone. 

Pewnie, koledze wyzej chodziło o to, że połączenie przez Płaj nie jest dosyć "efektywne". Przydałaby się jakaś kanapa np. ze szczytu Buczynki na Szczawiny (nie wiem, czy to możliwe), albo jakieś inne rozwiązanie. Ew. połączenie Jontka z polaną Strugi i szybsza kanapa na Szczawiny lub kanapa z Buczynki na Miziową. Możliwości jest wiele :) 

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...