Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się kupony skipassy jednodniowe za 14,90 i baseny za 10,90 :applause: :biggrin: nie dziwię się jak takie warunki! ale na basenach zawsze ciepło :wink:

Dostępny też jest już do kupienia sprytny, nawet dla tych którzy jeszcze mają stary. (a nie mówiłem :tongue:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się kupony skipassy jednodniowe za 14,90 i baseny za 10,90 :applause: :biggrin: nie dziwię się jak takie warunki! ale na basenach zawsze ciepło :wink:

Dostępny też jest już do kupienia sprytny, nawet dla tych którzy jeszcze mają stary. (a nie mówiłem :tongue:)

A gdzie te skipassy po 14,90 - byłem na stronie Gopassa i nie mogem nić znaleźć.

Dzięki za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chce kupić "sprytny karnet" - system prosi mnie o wgranie zdjęcia i jakąś dodatkową opłatę 4EURO za dostarczenie zamówionego towaru.

Czy ten karnet nie ładuje się na dotychczasową kartę, która już mam, a rozumiem, że zdjęcie jest tylko do ich "wiadomości" a nie nowy karnet ze zdjęciem.

Proszę o info kolegów, którzy już taki karnet mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnet laduje sie na dotychcasowa karte mozna od razu dymac do bramek :) to 4 euro to sie chyba kazdemu pojawia nie wiedziec czemu ale sie za to nie placi :)

Nie tak do końca... karnet masz na Gopassie ale pierwszy raz musisz aktywować w infocentrum. Przynajmniej tak było w tym roku. Potem nie wyciągasz z rękawa chyba że wchodzisz na baseny :biggrin: bo muszą ci wydać zegarek. Dwa lata temu można było dostać zegarek za kaucją ale w tym roku już nie bo masz Tatralandię i Beszanovą do wyboru.

... a rozumiem, że zdjęcie jest tylko do ich "wiadomości" a nie nowy karnet ze zdjęciem...

Zdjęcie wyświetla się im na monitorze za każdym razem gdy korzystasz z skipassa (np. przechodzisz przez bramki) czy aquapassa na kasie zanim wyda ci zegarek! a więc pożyczanie innej osobie nie przejdzie. A to małe foto na karcie to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja sam sie zdziwilem ze nie musialem aktywowac karnetu w infocentrum , kupilem ten na kwiecien za 49 a na karcie mam caly czas jeszcze skipas z grudnia jak bylem na 1 dzien wiec zdjecia na karcie tez tym razem nie mam

teraz tak ale w grudniu trzeba dylać do kolejki ale do infocentrum :biggrin:

PS. ale to masz też zeszłoroczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, w zeszlym roku kupilem w kwietniu ale potem nie dokupowalem calorocznego bo podejrzewalem ze w styczniu kiedy bym mogl jechac bedzie lodowsko, kupilem sobie w grudniu na 1 dzien w promocji za 10 euro, i tak wtedy musialem dymac do info po aktywacje. Jak teraz kupilem na kwiecien za 49 ojro to juz mialem automatycznie aktywowany i poszedlem od razu do bramki

PS. Wydaje mi sie ze w zeszlym roku faktycznie do 3 maja chyba mozna bylo jezdzic na chopoku a wiec maj sie zalapal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wg mnie to w ogole trzeba sie cieszyc ze kupili ten szczyrk. Cos sie wreszcie ruszy ile mozna jezdzic na lorcykach :) Zreszta juz powoli widza chyba ze wtopili, bede sie kopac z urzedasami , zielonymi i bog wie kim jeszcze, nie mowiac o tym ze gorka jeest dosc niska co przy ostatnich zimach moze sie okazac ze pojezdzi sie ze 2 miechy max, to przy inwestycjach w kolejki i kanapy to sredni interes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowiac o tym ze gorka jeest dosc niska co przy ostatnich zimach moze sie okazac ze pojezdzi sie ze 2 miechy max, to przy inwestycjach w kolejki i kanapy to sredni interes

I tu się mylisz. Mogę się założyć, że w momencie kiedy uruchomią system naśnieżania, to pierwsze wyciągi będą ruszać w listopadzie, a zamykane będą w kwietniu.

To samo będzie na Beskidzie,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz. Mogę się założyć, że w momencie kiedy uruchomią system naśnieżania, to pierwsze wyciągi będą ruszać w listopadzie, a zamykane będą w kwietniu.

To samo będzie na Beskidzie,

Ach, oby, oby! A przecież to chyba zrobią pierwsze - nie wymaga to kroków takich, jak wycinki przy poszerzaniu i wyznaczaniu tras czy stawianiu kolejek, więc chyba formalności z tym związane są prostsze... Kolejki by się przydały głównie, by dowieźć w wyższe rejony, gdy niżej nie ma warunków, powiewa mi, czy jeżdżę na orczykach, czy kanapą :D, mogę też podejść, byle był śnieg!

Myśle, że to będzie uzależnione od inwestycji w Szczyrku. Jak ruszą nowe koleje, to włączą Szczyrk do GoPassu. Tak uważam.

Na to wygląda. Więc chyba dam sobie spokój z GoPassem, póki tak nie będzie.

Edytowane przez Maria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całosezonówka z Czechami z tego co pamiętam kosztowała 400 :rolleyes:: albo jakoś tak... no to z Polską będzie 600 :rolleyes:: :stupid:

widzieliście ile kosztował całosezonowy na Szczyrk? więcej jak na Chopok, Strbskie, Łomnicę... !!!

Oni wiedzą co robią inwestując w Polskę! tu są ludzie i tu jest kasa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całosezonówka z Czechami z tego co pamiętam kosztowała 400 :rolleyes:: albo jakoś tak... no to z Polską będzie 600 :rolleyes:: :stupid:

widzieliście ile kosztował całosezonowy na Szczyrk? więcej jak na Chopok, Strbskie, Łomnicę... !!!

Oni wiedzą co robią inwestując w Polskę! tu są ludzie i tu jest kasa!

Ano, a w Szczyrku przedpłat typu Sprytnego Karnetu nie ma, nawet oddzielnie na sam polski ośrodek, jako dla stałych klientów Szczyrku, szkoda :(. A w Sprytnym jest opcja dopłaty na cały sezon, obejmująca Szpindlerowy Młyn - zamiast dopłacać 150 Euro, dopłaca się 200. Całość na Słowację i Szpindlerowy wynosi więc 249 Euro - czyli mniej więcej tyle, ile kosztowała sezonówka na sam Szczyrk. Miałam nadzieję, że taka możliwość, po prostu analogiczna, pojawi się dla Polski. Może i dlatego nie spieszą się, żeby wprowadzić ujednolicenie? Mają taką samą kwotę za sam Szczyrk. Z drugiej strony, nie zawahałabym się czegoś takiego kupić, i pewnie wiele innych osób też, a ilu kupi sam Szczyrk lub Sprytny na samą Słowację? Zapewne też niemało, ale na łączony pakiet było by o wiele więcej chętnych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...