Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pol04

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.01.2017 o 08:50, Przemekc1 napisał:

Oni się reklamowali od roku jako najnowocześniejsza stacja. O ile nie mają wpływu na teren jaki mają i dlatego tras tam dużo nie ma, to już można wymagać żeby chociaż kanapę mieli "na wypasie". To co jest tam teraz jest dziwne i dla wielu niewygodne. Po pierwsze przy wsiadaniu jest bardzo nisko, nie jest to coś bardzo niewygodnego, ale mi się tam wsiada i wysiada zwyczajnie źle, do tej pory nigdzie nie miałem tego problemu. Niezbyt wygodnie też trzyma się narty na podnóżku. Do tego osłony się źle zamykają i otwierają, a do tego zaczynają pękać w miejscu mocowań. Nie mówiąc już o tym, że po pierwsze nie otwierają się automatycznie, a po drugie nie zamykają się automatycznie, po zjeździe kanapa jest w śniegu jeżeli akurat pada. Ogrzewanie też nie działa. Biorąc po uwagę ich rozdmuchany marketing oczekiwałem prawdę mówiąc czegoś innego.

To chyba pierwsza taka kolej od Tatraliftu na świecie. Niestety taki jest koszt bycia testerem nowego sprzętu. Tatralift nie radzi sobie z kolejami wyprzęganymi. Jedna stoi na Pilsku. Druga w Szczyrku widocznie ma "chorobę wieku dziecięcego". Założę się że ludzie z BSA plują sobie w brodę że nie kupili Leitnera lub Doppelmayera. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 minutę temu, leitner napisał:

BSA wprowadza nowy karnet - wieczorny. Cena za jazdę w godzinach 17:00 - 21:00 (4h) wynosi 60 zł ("zwykłe" 4h kosztują 70 zł). 

Karnet obowiązuję parafian czy wszystkich chętnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leitner napisał:

BSA wprowadza nowy karnet - wieczorny. Cena za jazdę w godzinach 17:00 - 21:00 (4h) wynosi 60 zł ("zwykłe" 4h kosztują 70 zł). 

No to zaje.... promocja jazdy nocnej - znowu chyba najtaniej w okolicy, pewnie dużo Klientów będzie.

Zwykle 4h w tych godzinach kosztują 40 zł - no ale 3 m śniegu zobowiązują :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, moloo napisał:

No to zaje.... promocja jazdy nocnej - znowu chyba najtaniej w okolicy, pewnie dużo Klientów będzie.

Na Facebooku napisali, że są "liderem jazdy wieczornej w regionie" :) I tak, patrząc po kamerkach, wieczorem jest o wiele mniej ludzi niż w ciągu dnia. Bardzo jestem ciekaw, jak to będzie się rozkładać za rok - być może wieczorem BSA stanie się stacją typowo sportową dla zaawansowanych narciarzy, a początkujący i rodziny z dziećmi pojadą wieczorem do SON-u. To trochę taki paradoks...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są liderem fejsbukowego marketingu i lania wody.

Ps. Jeszcze godzinka i jadę do lidera bez tłocznej niedzieli czyli...Skolnity !

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na stronie Face...a pojawiła się między innymi taka informacja:

" W nocy przeprowadziliśmy akcję śnieżenia, pokrywa śniegu wynosi na trasie do 350 cm ".

Rzadko bywam upierdliwy i wyraźnie jest napisane: "do 350 cm", ale zachodzę w głowę - w których miejscach, bo na pewno nie w pobliżu podpór, słupów oświetleniowych, ani wysięgników armatek. Chyba poproszę BSA o wskazanie miejsc, w których jest 350 cm śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, hupon napisał:

" W nocy przeprowadziliśmy akcję śnieżenia, pokrywa śniegu wynosi na trasie do 350 cm ".

Chcą dosypać do 4,5 - 5 m. Jazda do majówki a potem pewnie zmagazynują resztę. Ciekaw jestem, co stanie z tym śniegiem na dole, który przez kilka miesięcy będzie naciskany przez ogromne ilości ciężkiego śniegu (może powstanie malutki lodowiec ;)).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam stare GATowskie mierzenie tzn. zawsze w zaspie na parkingu:) 

Oj marketing pierwsza klasa, jeszcze troche i na fejsie zrobią 20km nartostrad, będą mieli wiecej niż TMR:)

Edit: w takim razie ostatnio na Chopoku po akcji "sniezenie" bylo jakieś 5m, ciekawe czemu piszą że do 50cm na trasach hmm...

Edytowane przez przemo_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając marketing powiem Wam, że pojechałem w zeszłym tygodniu, (w zeszły wtorek bodajże) na wieczorną jazde i pojeździłem zacnie, a najlepiej było od ok. 19.30 - jak chwile poczekałem to byłem sam :D Niepotrzebnie poleciałem na 17.30 - pełno ludzi, trzeba było od razu celować w 19.00, ludzie z biegiem czasu powoli sie wykruszali, a koło 19.30 to już jednostki. A trasa - jak to trasa o tej godzinie:rolleyes:. Największe kalafiory w środkowej części, ale mi to nie przeszkadza, jakąś linie po lewej stronie dało sie znaleźć. Znamienna jest końcówka, ostatnie 30-50 m dojazdówki do wyciągu -  co zjazd to obserwowałem jakąś glebę, ewidentnie dla słabszych narciarzy ten odcinek jest problem, i tutaj aż sie prosi o zmiany kochany Właścicielu bo sie niebezpiecznie robi.

Co do wyciągu - fajnie że nie jedzie długo, perony po sezonie da się przebudować, bo faktycznie wysiadanie jest upierdliwe (kanapa jest mocno za nisko). Te nie opadające bubliny pewnie też sie da naprawić, jeżeli faktycznie miały być full-automat. Ale...  w czasie jednego wyjazdu przypadku trafiła mi sie kanapa , która wydawała takie odgłosy, że chciało sie uciekać, skakać w piz..u. !  Nie pojmuje że można wydać kupę kasy na snow factory, ratraki (to akurat dobrze), oprawę marketingową, magazyn śniegu, itd a na wyciągu poskąpić.... 

Jak poprawią wyciąg, to będę tam wracał , bo nachylenie tras mi się podobaB| Brawa również za wieczorne oświetlenie, jedno z lepszych w Beskidach.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, dembus napisał:

Znamienna jest końcówka, ostatnie 30-50 m dojazdówki do wyciągu -  co zjazd to obserwowałem jakąś glebę,

Tu muszą koniecznie poprawić . Byłem z poczatku stycznia w czasie sporej frekwencji i dwa razy musiałem ostro wyhamować aby nie wjechać w upadających tuz przede mną kilkuletnich narciarzy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, janek57 napisał:

Tu muszą koniecznie poprawić . Byłem z poczatku stycznia w czasie sporej frekwencji i dwa razy musiałem ostro wyhamować aby nie wjechać w upadających tuz przede mną kilkuletnich narciarzy.

Napiszę niepolitycznie odnośnie BSA  bo wiemy kto wspiera tą stację :) szkoda kasy.! Jestem tu nowy na forum ale obserwuje od dawna wszystko co się tu dzieje. Janek57 - jak sam wiesz jest wiele innych ciekawszych stacji w okolicy :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dembus napisał:

Bolec to nie spotkanie Rady Ministrów, wal śmiało - kto wspiera ta stację ?

Zapytaj JC :) Nie chcę nikogo urazić ale stali bywalcy forum  wiedzą o co chodzi.

Edytowane przez bolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bolec napisał:

Janek57 - jak sam wiesz jest wiele innych ciekawszych stacji w okolicy 

Słabo chyba obserwujesz bo na BSA byłem raz a na Skolnity w Wiśle 5 razy! Po wszystkich poprawkach ,o których dokładniej napisał @dembus  BSA będę odwiedzał 2-3 razy w sezonie. Planuję tam zakończenie bieżącego sezonu bo skoro teraz mają 4-6 m grubą pokrywę śniegu to w końcu marca ze 2-3 metry im zostanie skromnie licząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bolec napisał:

Zapytaj JC :) Nie chcę nikogo urazić ale stali bywalcy forum  wiedzą o co chodzi.

Bolec, nie będę pytał JC, bo  to Ty piszesz, że wszystko obserwujesz i wiesz, co tu sie dzieje, więc napisz prosze bardziej konkretniej do czego pijesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...