Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pol04

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, janek57 napisał:

Słabo chyba obserwujesz bo na BSA byłem raz a na Skolnity w Wiśle 5 razy! Po wszystkich poprawkach ,o których dokładniej napisał @dembus  BSA będę odwiedzał 2-3 razy w sezonie. Planuję tam zakończenie bieżącego sezonu bo skoro teraz mają 4-6 m grubą pokrywę śniegu to w końcu marca ze 2-3 metry im zostanie skromnie licząc.

Fakt, że nie czytałem wszystkich Twoich postów  :) ale podziwiam Cię za wytrwałość w realizacji swoich pasji narciarskich vs ograniczenia o których piszesz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

9 minut temu, dembus napisał:

Bolec, nie będę pytał JC, bo  to Ty piszesz, że wszystko obserwujesz i wiesz, co tu sie dzieje, więc napisz prosze bardziej konkretniej do czego pijesz.

skionline jest bezpośrednio zaangażowany w marketing BSA. Jeśli jest inaczej to niech JC zaprzeczy :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bolec napisał:

skionline jest bezpośrednio zaangażowany w marketing BSA. Jeśli jest inaczej to niech JC zaprzeczy :)


 

O matko.... :S

Od tego m.in jest forum, żeby opisywać własne odczucia, również te krytyczne. Nie zauważyłem, żeby ktoś tu kasował krytyczne posty nt. BSA. Weź chłopie tam pojedź i skrobnij potem swoje przemyślenia, jakieś konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jeeb napisał:

Odradasz wyjazd z dzieckiem do tego ośrodka?

Jest ośla łączka. Zjazd pod bramki z głównej trasy przy dużej ilości narciarzy grozi upadkiem i zderzeniem, trzeba tam uważać. Można pojechać z dziećmi i ich przed tym ostrzec.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jeeb napisał:

Czy tam jest teraz tak niebezpiecznie ?

Odradasz wyjazd z dzieckiem do tego ośrodka?

Jeździłem tam jeden wieczór, więc ocena mocno niepełna, ale zaobserwowałem, że bardzo dużo rodziców z małymi dziećmi zjeżdżało na dół krzesłem. Zjazd bez nart, a narty ułożone na kolejnym krzesełku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem skąd aż taka krytyka BSA, uważam że w większości nie uzasadnienia.  Piszecie że kanapa za nisko, a mój 7 letni syn był zachwycony że nie musiał podskakiwać, jeszcze mają kanapę regulowaną na wysokość zrobić? Dla mnie też to było nie wygodne ale jak widziałem że dla dzieci jest super to dorosły chyba może to przeżyć. Dojazd do kanapy jest trochę ,,dziwny'' ale jeżeli się zwolni to nie jest to niebezpieczne, brakuje tam pochylenia terenu.

Trasa też nie jest zła.

To nie jest stacja która będzie dla wszystkich przez całą zimę.  Jeżeli ktoś dobrze jeździ to wybierze Fis, Golgote, ale większość, zwłaszcza rodzin z dziećmi na sam widok Golgoty czują przerażenie i oni pojadą do BSA.

Ale jeżeli będą faktycznie tak wcześnie zaczynać i późno kończyć to założę się że wielu z krytyków będzie tam zaczynać i kończyć sezon.:)

A od czasu do czasu jazda wieczorna też może być tam przyjemna.

Czepiacie się też ich reklamy. A znacie jakąś reklamę która trochę nie upiększa rzeczywistości. Właściciele nie są mikołajami, zainwestowali dużo pieniędzy, wzięli pewnie kredyt i robią wszystko żeby teraz zarabiać.

Ogólnie uważam że jest to nowoczesna stacja z chorobą wieku dziecięcego ale oni też się uczą,  pewnie niektórych decyzji już żałują,  pewne rzeczy poprawią.

Bardzo bym chciał mieć taką stacje w okolicy.

Dla mnie nie jest istotne co piszą na temat grubości śniegu na stoku tylko jak jest stok przygotowany,  jak mi się tam jeździ, kiedy zaczną i skończą sezon.

Nie chce żebyście myśleli że uważam że krytyka jest zła, bo przez to BSA dowie się co ewentualnie poprawić, ale popatrzcie na tą stacje nie tylko z perspektywy ,, ja''

Ps. Jeżeli mam jakiś błędy to przepraszam ale pisałem to szybko i nie mam czasu sprawdzić.

Pozdrowienia

 

 

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bolec napisał:

skionline jest bezpośrednio zaangażowany w marketing BSA. Jeśli jest inaczej to niech JC zaprzeczy :)


 

To brzmi jak jakieś oskarżenie... I niby dlaczego JC miałby się do tego oskarżenia odnosić? Skionline to własność JC i to jego sprawa w czyj marketing jest zaangażowany.

Kolejna spiskowa teoria...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, waldek~ napisał:

Ogólnie uważam że jest to nowoczesna stacja z chorobą wieku dziecięcego ale oni też się uczą,  pewnie niektórych decyzji już żałują,  pewne rzeczy poprawią.

Samo sedno! :)

Waldek, w pełni się z Tobą zgadzam. Przypuszczam, że do następnego sezonu większość, a może wszystkie, niedogodności zostaną poprawione. Jak dla mnie, to są tylko kosmetyczne poprawki. Możecie mi wierzyć, że żadna uwaga nie zostanie przeoczona... B|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Przemek napisał:

To brzmi jak jakieś oskarżenie... I niby dlaczego JC miałby się do tego oskarżenia odnosić? Skionline to własność JC i to jego sprawa w czyj marketing jest zaangażowany.

Kolejna spiskowa teoria...

Nie było moją intencją oskarżanie nikogo. Ok. Przepraszam wszystkich, których uraziłem lub obraziłem a w szczególności JC. Moją opinię co do wspomnianej stacji pozostawiam sobie a BSA życzę naprawdę z całego serca wielu zadowolonych klientów w tym i kolejnych sezonach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, bolec napisał:

Nie było moją intencją oskarżanie nikogo. Ok. Przepraszam wszystkich, których uraziłem lub obraziłem a w szczególności JC. Moją opinię co do wspomnianej stacji pozostawiam sobie a BSA życzę naprawdę z całego serca wielu zadowolonych klientów w tym i kolejnych sezonach.

Ja nie czuje się ani urażony, ani tym bardziej obrażony:). Po prostu uważam, że to sprawa JC, w jakie stacje się angażuje, a w jakie nie. Ani mnie, ani Tobie nic do tego. Ale sprawa chyba wyjaśniona, więc nie ma tematu:).

A opinię na temat stacji oczywiście każdy musi sobie wyrobić sam (ja jeszcze nie mam żadnej, bo cały czas czekam aż minie boom ;)), a włodarze BSA pewnie chętnie przyjmą wszystkie uwagi narciarzy. Zarówno pozytywne jak i negatywne, bo trudno mi sobie wyobrazić, że inwestując taką kasę, będą mieli gdzieś, co myślą klienci... 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bolec napisał:

Nie było moją intencją oskarżanie nikogo. Ok. Przepraszam wszystkich, których uraziłem lub obraziłem a w szczególności JC. Moją opinię co do wspomnianej stacji pozostawiam sobie a BSA życzę naprawdę z całego serca wielu zadowolonych klientów w tym i kolejnych sezonach.

No i o to chodzi.:D

Twoje subiektywne odczucie ma prawo być nawet całkiem negatywne i masz prawo o tym napisać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BSA z założenia jest stacją rodzinną. "Jeźdźcy apokalipsy" lubiący jechać pełnym "piecem" faktycznie nie mają tam czego szukać. Dla nich jest FIS, Golgota albo Bieńkula. Samo wybudowanie BSA odciążyło resztę ośrodków(przynajmniej w Szczyrku) z rodzin z dziećmi oraz początkujących narciarzy dla których "łorcyki" i  np. Golgota to droga krzyżowa:). Z mojej perspektywy jest  to duży plus. Początkiem roku byłem trzykrotnie w BSA. Czy tam powrócę?. Pewnie tak tylko że w późniejszym okresie jak reszta ośrodków będzie mieć już dużo słabsze warunki. Obecnie "tłukę" FIS, Golgotę i Bieńkulę do nieprzytomności:).pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, leitner napisał:

 


Potwierdzam ;)

W następnym tygodniu planuję być 2*4h wieczorem, to zobaczę czy rzeczywiście jest się czego bać, jeśli ktoś chce zjechać z dzieckiem do kanapy.

 

Cześć,w którym dniu wieczorem będziesz na BSA? Może uda mi się dojechać ze Śląska na wspólną jazdę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Waldek napisał:

 

Cześć,w którym dniu wieczorem będziesz na BSA? Może uda mi się dojechać ze Śląska na wspólną jazdę.

Od soboty do czwartku będę jeździł w Szczyrku. Wieczorami będę jeździł raczej codziennie (może poza niedzielą) - SON lub BSA. Jeszcze nie wiem, kiedy który ośrodek (nie zależy to ode mnie). Jak będę wiedział, to dam znać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, leitner napisał:

Od soboty do czwartku będę jeździł w Szczyrku. Wieczorami będę jeździł raczej codziennie (może poza niedzielą) - SON lub BSA. Jeszcze nie wiem, kiedy który ośrodek (nie zależy to ode mnie). Jak będę wiedział, to dam znać ;) 

No to będziesz miał pogodową rekompensatę :cool: za poprzedni pobyt w Szczyrku. Bo z tego co pamiętam, to "szału nie było".

http://www.skionline.pl/pogoda/polska-beskid-slaski-szczyrk,osrodek,642,prognoza.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzis odwiedzilem BSA z moja 16 letnia corka i 3.5 rocznym synem.

Warunki slabe ze wzgledu na dodatnie temperatury. Ale na to nikt nie ma wplywu wiec po temacie.

 

Osrodka dla rodzin  z malymi  dziecmi  raczej nikomu nie polecam. Logistyka stacji to porazka. 

Ciagle noszenie malego na rekach, bo wszedzi za stromo w dla niego, no i  przewracal sie  w tym cukrze. 

Tasma dla maluchow smiesznej dlugosci. Dojscie do tasmy z malym dzieckiem i dwoma parami nart to wyzwanie.

Wyjechalem z nim na gore, co dostarczylo mu wielkiej frajdy i juz nie chcial wracac na tasme.

Stok natomiast byl za stromy aby utrzymac go na szelkach ( to nie jest krytyka) Po jednym zjezdzie, przy czym polowe stoku u mnie na rekach wrocilismy na tasme. Na tasme wrocilismy po pol godziny placzu i klutni ze on chce na ta duza gorke ;)

Corka raczej nie krytykowala stacji, ale nie byla tez zachwycona.

Tak dzis z mlodym. Cdn

 

 

DSC_1362.jpg

DSC_1373.jpg

DSC_1389.jpg

DSC_1400.jpg

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o mie to wrazenia bardzo slabe. Praktycznie jeden stok. Nachylenie ok, jednak to zbyt maly osrodek na wiecej niz 2-3 godziny z rana w tygodniu. ;)

W rankingach raczej nie ma szans nawet z Szymoszkowa czy Harenda. Do Bialki ..... lata swietlne. Sorry. Takie ot me zdanie ;)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...