Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zniżki i promocje na skipassy - Polska i zagranica


pawelb91

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, tresor napisał:

Sprężajcie się. Jutro koniec sezonu:)

Na szczecie tylko jeden mi został po dzisiejszym wypadzie. Kupiłem sporo karnetów, ale w grudniu wszyscy byliśmy chorzy po kolei, później była odwilż stulecia, a potem pojechałem na ferie. Tak więc zacząłem zużywać karnety dopiero w połowie lutego. Jutro już nie dam rady pojechać. 

Dlatego też schodzę z ceny. 30 zł za skipass. Kto pierwszy ten lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Pitztal i Kaunertal udostępnili już możliwość zakupu skipassów na sezon 23/24.

Tak jak w minionym sezonie kupując online z wyprzedzeniem można mieć zniżkę do 30%.
Skipassy objęte promocjami są od 1 do 8 dni. 

Wzrost cen od zeszłego sezonu około 12%.

Sezonówka aktualnie wynosi 683 euro (10% zniżki).
Ważna w: Pitztaler Gletscher & Rifflsee, Kaunertaler Gletscher & Fendels. (Czyżby wyrzucili z niej Hochzieger? w minionym sezonie był).


Planowane działanie lodowców w przyszłym sezonie:
Pitztal 23.09.2023 - 05.05.2024
Kaunertal 23.09.2023 - 20.05.2024

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, JC napisał:

Znam już ceny skipassów Dolomiti Superski 23/24. W sezonie cena przebiła 400 Euro za 6 dni!

Podpowiem Wam, że nie jest to najdroższy skipass na przyszły sezon. 

No ładnie...
Trochę tańsze będą na poszczególne rejony / doliny.

Przy takich cenach warto więc szukać regionów w Alpach gdzie skipassy są tańsze poprzez np. zakup online albo w specjalnych terminach.

Gdy większość stacji wrzuci ceny na nowy sezon będę robić przegląd różnych regionów i myśleć nad kształtem następnego sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, JC napisał:

Podpowiem Wam, że nie jest to najdroższy skipass na przyszły sezon. 

Myślę, że Ski Amade wywinduje cenę. W minionym sezonie chyba mieli już drożej niż całościowy na Dolomity.
Jakąś tam promocję przy zakupie online mieli ale niektóre ośrodki miały lepszą ofertę online. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawelb91 napisał:

No ładnie...
Trochę tańsze będą na poszczególne rejony / doliny.

Przy takich cenach warto więc szukać regionów w Alpach gdzie skipassy są tańsze poprzez np. zakup online albo w specjalnych terminach.

Gdy większość stacji wrzuci ceny na nowy sezon będę robić przegląd różnych regionów i myśleć nad kształtem następnego sezonu. 

Juz w zeszlym roku byly znizki za zakup online, takze pewnie pare % za wczesniejszy zakup bedzie mozna oszczedzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Turnplayer napisał:

Juz w zeszlym roku byly znizki za zakup online, takze pewnie pare % za wczesniejszy zakup bedzie mozna oszczedzic.

Chyba było 5 procent, niektóre stacje w Alpach miały 25-30 procent zniżki przy zakupie online więc ciekawsze oferty można było uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2023 o 22:30, pawelb91 napisał:

Myślę, że Ski Amade wywinduje cenę. W minionym sezonie chyba mieli już drożej niż całościowy na Dolomity.
Jakąś tam promocję przy zakupie online mieli ale niektóre ośrodki miały lepszą ofertę online. 

Nie wiem, jaka będzie cena w tym sezonie, ale w ubiegłym Ski amade, nie miało bardzo wysokich cen. Za 6 dni w najdroższym sezonie trzeba było zapłacić 334 €, za skipass Dolomiti Superski 373 €.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JC napisał:

Nie wiem, jaka będzie cena w tym sezonie, ale w ubiegłym Ski amade, nie miało bardzo wysokich cen. Za 6 dni w najdroższym sezonie trzeba było zapłacić 334 €, za skipass Dolomiti Superski 373 €.

I miało bardzo fajny karnet Young family ticket, dla rodziców z małym dzieckiem. Rodzice mogli używać karnetu naprzemiennie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JC napisał:

Nie wiem, jaka będzie cena w tym sezonie, ale w ubiegłym Ski amade, nie miało bardzo wysokich cen. Za 6 dni w najdroższym sezonie trzeba było zapłacić 334 €, za skipass Dolomiti Superski 373 €.

W takim razie pomyliłem sobie z Salzburg Super Ski Card. No ale ich oferta jest bardzo duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pawelb91 napisał:

W takim razie pomyliłem sobie z Salzburg Super Ski Card. No ale ich oferta jest bardzo duża.

Sprawdziłem właśnie jak to wyglądało w minionym sezonie, SSSC 6 dni w niskim sezonie 324e, Dolomiti Superski 317e.
W wysokim sezonie droższe było już Dolomiti Superski 373e , SSSC 352e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
W dniu 5.06.2023 o 12:07, pawelb91 napisał:

Pitztal i Kaunertal udostępnili już możliwość zakupu skipassów na sezon 23/24.

Tak mnie nosi,że początek listopada wybieram się do Kaunertal.-nigdy nie byłem (6dni za 208€)  Jednak mam pytanie, bo na ich stronie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje skromne zapytanie czy skipass obejmuje też Pitztal (gdzieś czytałem że tak-5tyrolskich lodowców na jednym … ) Jak to jest bo znaleźć na stronie nie mogę -fakt nie śpię już ponad 40h 🤷‍♂️zycie+praca+weekend 🤷‍♂️😉  …

Ktoś cos podpowie …

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Victor napisał:

Tak mnie nosi,że początek listopada wybieram się do Kaunertal.-nigdy nie byłem (6dni za 208€)  Jednak mam pytanie, bo na ich stronie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje skromne zapytanie czy skipass obejmuje też Pitztal (gdzieś czytałem że tak-5tyrolskich lodowców na jednym … ) Jak to jest bo znaleźć na stronie nie mogę -fakt nie śpię już ponad 40h 🤷‍♂️zycie+praca+weekend 🤷‍♂️😉  …

Ktoś cos podpowie …

 

Jak masz skipass na Kaunertal na 2 dni lub więcej to jeden dzień możesz jeździć na Pitztalu (i odwrotnie przy skipassie na Pitztal można dzień na Kaunertalu).

Ja ponownie chcę się tam wybrać ale na wiosnę, na koniec sezonu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pawelb91 napisał:

Jak masz skipass na Kaunertal na 2 dni lub więcej to jeden dzień możesz jeździć na Pitztalu (i odwrotnie przy skipassie na Pitztal można dzień na Kaunertalu).

Czyli pasuje. Dzięki Pawku,…A! ..mega gratki za ostatnią Twoją wyprawę,a dla nas relacje -powiem szczerze,że pozamiatała mi głowę . Mega!!!!-od str. ITA nie byłem,coś kiedyś delikatnie zwiedziłem od FR strony . Ale wrócę bankowo w tamte klimaty 👌

Edytowane przez Victor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawoja Mosorny  pakiet Free Ski   

Rozpocznij sezon zimowy w Zawoi! Wybierając Nasz pakiet możesz cieszyć się całodniową jazdą na nartach w każdej dobie pobytu w atrakcyjnej cenie. Nie przegap okazji!

W ramach pobytu gwarantujemy:

  • min. 3 noclegi w nowoczesnym pokoju z łazienką
  • całodniowy skipass na każdą dobę pobytu dla każdej osoby (dzieci do lat 4 bez świadczeń)
  • 15 % rabatu na zakup dodatkowego skipassu lub biletu na kolejkę KL Mosorny Groń
  • 15 % rabatu do Term Chochołowskich 
  • WiFi
  • miejsce postojowe niestrzeżone

TERMIN OBOWIĄZYWANIA OFERTY: 15.12.2023-17.03.2024

 

Edytowane przez surfing
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem właśnie na post z promocją:

Kompleks Beskid

  · 𝐇𝐚𝐥𝐨, 𝐡𝐚𝐥𝐨! 🎿
Mamy dla Was świetną wiadomość! Od dzisiaj możecie kupić wybrane karnety w 𝐬𝐮𝐩𝐞𝐫 𝐳𝐧𝐢𝐳̇𝐤𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐜𝐞𝐧𝐚𝐜𝐡 właśnie tutaj!
Wraz z E-skipass mamy dla Was:
👉20% rabatu do końca października
👉15% rabatu w listopadzie
👉10% rabatu w grudniu
Oszczędzaj i jeździj z nami!⛷🏂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelb91 napisał:

Wpadłem właśnie na post z promocją:

Kompleks Beskid

  · 𝐇𝐚𝐥𝐨, 𝐡𝐚𝐥𝐨! 🎿
Mamy dla Was świetną wiadomość! Od dzisiaj możecie kupić wybrane karnety w 𝐬𝐮𝐩𝐞𝐫 𝐳𝐧𝐢𝐳̇𝐤𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐜𝐞𝐧𝐚𝐜𝐡 właśnie tutaj!
Wraz z E-skipass mamy dla Was:
👉20% rabatu do końca października
👉15% rabatu w listopadzie
👉10% rabatu w grudniu
Oszczędzaj i jeździj z nami!⛷🏂

Pierwsza myśl: Beskid Sport Arena, ale to przecież nie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawelb91 napisał:

Wpadłem właśnie na post z promocją:

Kompleks Beskid

  · 𝐇𝐚𝐥𝐨, 𝐡𝐚𝐥𝐨! 🎿
Mamy dla Was świetną wiadomość! Od dzisiaj możecie kupić wybrane karnety w 𝐬𝐮𝐩𝐞𝐫 𝐳𝐧𝐢𝐳̇𝐤𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐜𝐞𝐧𝐚𝐜𝐡 właśnie tutaj!
Wraz z E-skipass mamy dla Was:
👉20% rabatu do końca października
👉15% rabatu w listopadzie
👉10% rabatu w grudniu
Oszczędzaj i jeździj z nami!⛷🏂

Warto pojechać - przy takich "okazjach" stok bedzie zawsze pusty..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...