Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 21/22


leitner

Rekomendowane odpowiedzi

On 3/19/2022 at 1:24 PM, KKr said:

Z Twoich zdjęć wygląda na "przejezdną" nieoficjalnie. Jak jest naprawdę? Na dole jeszcze jakieś resztki śniegu którymi da się przedostać z Bieńkuli do gondoli, czy dół już wytopiony całkiem? Dzięki

Odpowiadając na moje pytanie, Bieńkula jeszcze akceptowalnie "przejezdna", po śladach widać że inni też nią czasem jedżą. Da się wrócić do gondoli bez odpinania nart. Oczywiście przyjemność zjazdu zależna od tego co kto nazywa przyjemnością, duże muldy które są już bardzo mocno utwardzone naprzemiennymi dodatnimi i ujemnymi temperaturami. 

Edytowane przez KKr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Szymonidius napisał:

Dzisiaj miał być Poniwiec, ale pod wpływem postu Marcina wygrała Czantoria🙂 I to był dobry wybór. Parking darmowy pod samą kolejką nawet o 11 godzinie. Ludzi mało, większość bez nart😉 Jazda bez kolejki. Warunki wiosenne, ale w cieniu jeszcze twardo. Kilka zjazdów Faturką, potem już do końca jazda na czerwonej i 4 godzinki minęły jak z bicza strzelił🙂

 

 

IMG_20220320_131338_353.webp

IMG_20220320_131353_363.webp

IMG_20220320_131536_708.webp

IMG_20220320_115827_349.webp

Jeśli Szczyrk zrobi faktycznie sezonówkę > 2000 zł, wracam m.in. na Czantorię na przyszły sezon. To znakomita góra, choć wymagające lekkich inwestycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KKr napisał:

Odpowiadając na moje pytanie, Bieńkula jeszcze akceptowalnie "przejezdna", po śladach widać że inni też nią czasem jedżą. Da się wrócić do gondoli bez odpinania nart. Oczywiście przyjemność zjazdu zależna od tego co kto nazywa przyjemnością, duże muldy które są już bardzo mocno utwardzone naprzemiennymi dodatnimi i ujemnymi temperaturami. 

Po prostu zjazd jak dla skiturowców - po śladach i po nierównym. Jeden lubi, drugi nie. Ja... lubię, ale mi czasem nart zjazdowych szkoda. Więc nie jeżdżę (raczej) zamkniętymi trasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MichalR napisał:

Daj znać jak było, bo na dole dziś 17 stopni więc nie wiem czy coś tam się utrzyma do weekendu. A planuję jechać więc śledzę warunki na bieżąco.

Temperatury podane na stronie Szklarskiej można włożyć między bajki. Dziś jest 10st C na dole, a nie 17. Co nie zmienia faktu, ze robi się niekorzystnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...