Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpy 19-23.02.2024


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, grimson napisał:

Mam na booking poziom genius3 [-10%]  plus dodatkowe -5% tytułem posiadania karty. Więc zostanę przy "moim" bookingu.

Tu chyba ważne tylko jak tam trafiasz a system rozpozna i tak cię jeśliś zalogowany jako geniusza. PS. Tez mam genius3 a co to za karta, tego nie mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, sstar napisał:

Tu chyba ważne tylko jak tam trafiasz a system rozpozna i tak cię jeśliś zalogowany jako geniusza. PS. Tez mam genius3 a co to za karta, tego nie mam?

Karta kredytowa w Santander, udostępniają możliwość bonusu na booking, darmowe wejściem do saloników na lotniskach itp.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grimson napisał:

Mam na booking poziom genius3 [-10%]  plus dodatkowe -5% tytułem posiadania karty. Więc zostanę przy "moim" bookingu.

Tez mam geniusa3, ale jak dla mnie w wielu przypadkach to p...ne oszustwo. Żona wchodzi niezalogowana na tą samą kwaterkę na ten sam termin i najczęściej ma tą samą cenę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grimson napisał:

Mam na booking poziom genius3 [-10%]  plus dodatkowe -5% tytułem posiadania karty. Więc zostanę przy "moim" bookingu.

Oczywiście, że zostaniesz. Jak kliniesz przez wyszukiwarkę na skionline.pl, to przeniesie Cię na Twoje konto na booking i będziesz miał dokładnie te same ceny i warunki zakupu. Sprawdż proszę.
Różnica jest tylko dla mnie, bo booking za polecenie klienta odda mi część swojej prowizji. Tyle. 
Z Twojej strony, to jest tylko dobra wola i wsparcie mojej działalności. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jeeb napisał:

dzwoniąc bezpośrednio do właściciela pensjonatu znalezionego na Bookingu udało mi się już nie raz wyciągnąć nawet do 30%

mi sie zdarzylo raz ze wlasciciel odwolal przez booking i sam zadzwonil zeby zrobic to poza, bo obydwaj bedziemy na tym do przodu. Prowizje bookinga sa ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grimson napisał:

Sorki, jest 4% zwrotu. Nie każda karta ma taki bonus, musiałbyś sprawdzić w swoim banku.

Co to za karta bo też mam jakąś kredytową z Santander - kiedyś  obcięli wszystkie bonusy i straciła status Gold wiec została jakaś zwykła ale dalej jest kompletnie darmowa więc zostawłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim roku robiąc rezerwacje, czy to letnie, czy zimowe porównywałem ofertę Booking.com (Genius 3) z oficjalnymi ofertami hoteli i apartamentów nawet bez specjalnego kontaktowania się z nimi. Wychodziło 20% mniej na korzyść hoteli. Oczywiście Booking.com ma bardziej przyjazny system odwoływania rezerwacji, aczkolwiek za jakieś 20 euro niektóre hotele wystawiają ubezpieczenie za odwołanie rezerwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lexi napisał:

Co to za karta bo też mam jakąś kredytową z Santander - kiedyś  obcięli wszystkie bonusy i straciła status Gold wiec została jakaś zwykła ale dalej jest kompletnie darmowa więc zostawłem?

Najlepiej zadzwoń do swojego banku i sprawdź, czy aktualna też ma takie bonusy. A jak nie, to co trzeba zrobić, żeby kartę z bonusami dostać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cyniczny napisał:

Tez mam geniusa3, ale jak dla mnie w wielu przypadkach to p...ne oszustwo. Żona wchodzi niezalogowana na tą samą kwaterkę na ten sam termin i najczęściej ma tą samą cenę.

U mnie to działa, mam niższe stawki niż żona. Niezarejestrowana żona - jakkolwiek to nie zabrzmiało🤣

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, sstar napisał:

Tez mam w santander muszę sprawdzić.

Zwroty na booking.com

  • Jak otrzymać 4% zwrotu na Booking.com?
  • Zarezerwuj hotel przy użyciu specjalnego linkuUruchomi się w nowym oknie
  • Dodaj kartę Mastercard Silver do Twojego konta na Booking.com.
  • Zapłać za rezerwację kartą Mastercard Silver.
  • 4% zwrotu otrzymasz w ciągu minimum 64 dni po Twoim pobycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lexi napisał:

Zwroty na booking.com

  • Jak otrzymać 4% zwrotu na Booking.com?
  • Zarezerwuj hotel przy użyciu specjalnego linkuUruchomi się w nowym oknie
  • Dodaj kartę Mastercard Silver do Twojego konta na Booking.com.
  • Zapłać za rezerwację kartą Mastercard Silver.
  • 4% zwrotu otrzymasz w ciągu minimum 64 dni po Twoim pobycie.

Und hier liegt das hund begraben o ile dobrze pamietam ze szkoły miałem nawet gold swego czasu ale potem była silver a teraz men in black.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...