Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - sezon 2023/24


korylcio

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, WojtekM napisał:

Jak zazwyczaj 😎

Prawda, też czegoś innego się nie spodziewałem ale... Jaworzyna napisała na swoim profilu na początku grudnia że śnieżone są trasy 2, 2A i 4... a tu guzik. W ostatnich dniach zaczęli śnieżyć główną 1 od dołu, na górze jeszcze trochę rozkopana no i nic nie śnieżona. Chcą ją otworzyć na oficjalny start sezonu w sobotę 16 grudnia. Teraz ma być odwilż też w Krynicy więc ciekawe czy się uda (nocami niby minus kilka stopni więc może dadzą radę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lski@interia.pl napisał:

Mimo bliskiej znajomości z personelem tej stacji  i dlugich rozmów z nim,nigdy nie mogę dojść zjawiska niedoczasu tak ewidentnego.

Moim zdaniem tam jest podobnie jak na Skrzycznem: nie dokończyli (pewnie formalnie, a może i technicznie) inwestycji, więc nie mogą wpuścić narciarzy na plac budowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, WojtekM napisał:

Na ZG, Cieńkowie i NO wołają więcej.

Generalnie cenniki są sformatowane tak, aby za "dzień dobry" w danym dniu zapłacić stówkę lub więcej za człowieka! Traci na znaczeniu, czy 2, 3, 4, czy 5 godzin! Nie opłaca się więc jeździć tylko 2 godziny, chyba że ktoś nie ma więcej czasu lub nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinny wyjazd do Zieleńca, sobota po nocnych opadach sporo luźnego śniegu, ludzi raczej mało, cały czas coś pruszyło i mgliście. Niedziela mgliście, ale trasy lepiej przygotowane, ludzi poza pomarańczową kanapą mało, temperatura już na plusie a po 15 zaczął padać śnieg-śnieg z deszczem, w następnych dniach ma być podobnie więc po mrozie w nocy pewnie będzie lodowisko.

 

20231210_112410.jpg

20231210_102235.jpg

20231209_105428.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2023 o 01:25, Lexi napisał:

Kluszkowce wystartowały ... ja na narty jade jak wykonam prace za którą mi płacą..staram sie być uczciwy.

FREE_840.thumb.jpeg.b435eabd0620de26ca162627676d2f4b.jpeg

Prezydent ponoć tez tam bawił z ochroną i karetką. Na co jakiś redaktor, że on co prawda słabo jeździ ale nigdy nie wpadł aby zabrać ze sobą karetki na stok. Z radia News. Jak jechałem autem bez eskorty, sic! No chyba żeby policzyć tego Ninję…

IMG_4816.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Cappo napisał:

Rodzinny wyjazd do Zieleńca, sobota po nocnych opadach sporo luźnego śniegu, ludzi raczej mało, cały czas coś pruszyło i mgliście. Niedziela mgliście, ale trasy lepiej przygotowane, ludzi poza pomarańczową kanapą mało, temperatura już na plusie a po 15 zaczął padać śnieg-śnieg z deszczem, w następnych dniach ma być podobnie więc po mrozie w nocy pewnie będzie lodowisko.

 

20231210_112410.jpg

20231210_102235.jpg

20231209_105428.jpg

Jeździłeś na Nartoramie? Jak tam warunki? Działa ten łącznik na górze żeby potem na Gryglówkę wrócić, czy przez las trzeba śmigać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z dołu działało wszystko na lewo od krzesła, 2 i 5 oficjalnie zamknięte choć pojedyncze osoby się tam zapuszczały, z tego co kojarzę łącznik w kierunki Gryglówki nie działał. Byłem z 5 letnią córką, więc raczej trzymaliśmy się dołu, ale kilka zjazdów z góry zaliczyłem. Ogólnie nie było źle, w nocy napadało świeżego śniegu więc po ratrakowaniu nie było śladu, ale bez jakiś wielkich muld. W niedziele głównie Mieszko, bo na Gryglówce więcej ludzi i mgła. 

Edytowane przez Cappo
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kordiankw napisał:

Niech redaktor sie douczy, jakie są procedury ochronne najważniejszych osób w państwie.

Gdyby to był Biden, miejscowość by zamknęli. Dla mnie nie ma tematu, w przypadku tej funkcji muszą istnieć pewne zabezpieczenia. W ogóle tego nie kwestionuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anegdotycznie.

Poranek, warszawska Agrykola, coś tam ekipa na rolkach trenuje. Wszyscy akurat na dole, została mała Merry, ja gdzieś w połowie stoku. Merry jak to Merry, za bardzo się nie rozgląda i nie widzi kolumny 5 aut SOP wbijających od góry. Autka się grzecznie zatrzymały a później na kogucikach asystowały przejazd Merry na slalomie :) trzymając się jakieś 15 metrów za nią :) .. Okna otwarte, panowie trochę rozbawieni ale czujni a ja tylko modliłem się, żeby Merry nie odwaliła jakiegoś numeru wpadając pod prezydencką kolumnę :) .

M.

 

Edytowane przez Marxx74
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Gdyby to był Biden, miejscowość by zamknęli. Dla mnie nie ma tematu, w przypadku tej funkcji muszą istnieć pewne zabezpieczenia. W ogóle tego nie kwestionuję. 

Jakim cudem w krajach skandynawskich najważniejsze osoby w państwie mogą jechać do pracy komunikacja miejska i to bez obstawy? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...