Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 23/24


surfing

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Michas222k napisał:

@sstar Jak czarna trasa z Kopy? Przejezdna, wpuszczają z nartami na górę?

Ja byłem o 15:55, czyli na pięć minut przed zamknięciem, ostatni wyjazd w górę prawie z nartami skiturowymi, nikt mi się więc szczególnie nie przyglądał. A ponadto na górze poszedłem w kierunku Lucni. Trasa FIS jest zamknięta. Jest szarfa. Na oko wygląda na przejezdną, są zwężenia ale na biało, no ale wystaje trawa tu i ówdzie więc KPN i takie tam.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MarioJ napisał:

 

Nie musisz się wychylać z pełna konsultacja. Pytałem o jeden konkret a cała wycieczkę sam sobie zaplanuję.  🙂 

Znam warunki po polskiej stronie. Dzięki za śnieg po czeskiej, tyle.

 

Ty wyciąłeś mnie z grupy sudeckiej na fb? Za co? Może by najpierw napisać do kogoś ew. poinformować. Taki savoire vivre. Wiem, że nie jest modny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet "beskidzki lodowiec" (Biały Krzyż) zakończył sezon.

W Beskidzie Śląskim czynne są już tylko nieliczne stoki: jedna trasa w SON z Małego Skrzycznego (+ trawers ze Zbójnickiej Kopy), Złoty Groń w Istebnej, krótkie stoki w Wiśle (Klepki, Siglany) oraz standardowo Soszów i... południowy stok z dolną stacją poniżej 500m n.p.m. czyli Nowa Osada. 

  • Thanks 3
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Michas222k napisał:

@sstar Jak czarna trasa z Kopy? Przejezdna, wpuszczają z nartami na górę?

Czarna padła jakieś 3 tyg temu, ze względu na kamienie i minerały.

Odpalili ją po raz pierwszy od 2017r, więc jest potencjał że będzie regularnie uruchamiania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, koliber napisał:

Na trzecim zdjęciu widać, że nawet pod wyciągiem jakoś mało tego śniegu w górnej części Kopy.

Pod wyciągiem brak kompresji, inna inszość. Zresztą kopa była odpalona chyba w tym sezonie. Wtedy ubito oprócz wiatru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grimson napisał:

Czarna padła jakieś 3 tyg temu, ze względu na kamienie i minerały.

Odpalili ją po raz pierwszy od 2017r, więc jest potencjał że będzie regularnie uruchamiania.

Teraz nie ma tam kamieni i minerałów. Ubili. Wywiało. Jest za to trawa gdzieniegdzie. Potencjał jest.

Edytowane przez sstar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sstar napisał:

Ty wyciąłeś mnie z grupy sudeckiej na fb? Za co? Może by najpierw napisać do kogoś ew. poinformować. Taki savoire vivre. Wiem, że nie jest modny.

Za te posty? Brawo Mario. To lepiej niż jak mi wyciąłeś wpis na tym forum o 1g za ciężki.

IMG_8024.png

IMG_8023.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarioJ napisał:

Nigdy nie byłem adminem tego forum, indolencie.

 

 

Wiem, tutaj byłeś jedynie klasycznym donosicielem... tu na forum. A na Sudeckim adminem zapewne to napisałem - tam nie musiałeś donosić, sam wycinałeś, bez ostrzeżenia, ot z czystej złośliwości, żałosne. Jednocześnie pytając o warun w Czechach. Dwulicowośč też klasyczna. Znowu używasz słów których nie rozumiesz. Spytaj chat gpt. Z nim się dogadasz, równie nieludzki. PS tak z ciekawości psów nie lubisz, adresów konkurencyjnych serwisów, czy tego, że ktoś inny na narty poszedł, a nie ty, tak pytam? Adminów tutejszych proszę o przeniesienie tych wpisów do wątku szambo wybiło czy coś w tym stylu, ale nie o kasowanie, aby każdy wiedział z kim ma do czynienia i co dzieje się za plecami, po cichu...

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Mario jest nieludzki, ja też, ktoś gdzieś Ci pisze że żle robisz, ktoś tam nawet nie dyskutuje tylko od razu Cie wycina... wszyscy Cię otaczający są "be" - ci którzy jeszcze nie są za chwilę bedą... to może czas sie zastanowic czy na pewno wszechswiat sie sprzysiągł żeby sstarowi zabrać zabawki - a może to on "robi" do piaskownicy..

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lexi napisał:

Skoro Mario jest nieludzki, ja też, ktoś gdzieś Ci pisze że żle robisz, ktoś tam nawet nie dyskutuje tylko od razu Cie wycina... wszyscy Cię otaczający są "be" - ci którzy jeszcze nie są za chwilę bedą... to może czas sie zastanowic czy na pewno wszechswiat sie sprzysiągł żeby sstarowi zabrać zabawki - a może to on "robi" do piaskownicy..

Nie wszyscy. Pisałem o dwóch konkretnych sytuacjach. Raz donos o za 1g za ciężko. Drugi samowolka admina. Wiesz coś w temacie? PS a tobie się dostaje za takie głosy w dyskusji jak ten powyżej nic nie wiesz ale chętnie się wypowiesz. Oddźwięk moich wpisów jest pozytywny na ogół łatwo to możesz sprawdzić, ale po co lepiej po raz kolejny kopnąć leżącego jako drugi z kolei. Uprawiasz manipulacje. Za wpis o Karpaczu 21 lajków uważasz, że to wynika z tego, że wszechświat się sprzysiągł przeciwko?

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lexi napisał:

To jakoś podpisuj że właśnie leżysz i biadolisz nad sobą...bede Cie obchodził z daleka 

wystarczy odrobina empatii, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem, a jak się nie zna sytuacji to lepiej nie pchać się między młot, a kowadło, bo łatwo ferować krzywdzące wyroki  i większość tego jednak nie robi; a w przypadku MarioJ nie jest najgorsze, to co zrobił, ale że zawsze to robi za plecami w białych rękawiczkach i ręce ma czyste, bo raz tylko doniósł do admina, że wpis jest be, choć był moją pierwszą relacją z użycia lekkiego sprzętu skiturowego, który za namową Wujota zakupiłem; a drugi raz to chyba na fali tamtej animozji po prostu wyciął mnie z grupy, ot tak za darmo, bez komentarza; ty przynajmniej piszesz wprost, że coś tam ci nie pasi, np. linki, ale, że wracasz ze swoimi animozjami osobistymi przy byle okazji to też jest dość słabe

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sstar napisał:

że wracasz ze swoimi animozjami osobistymi przy byle okazji to też jest dość słabe

Świat nie jest idealny a ja nie jestem najlepszy w nadstawianiu drugiego policzka.... 

(resztę o innych sobie daruj - nigdy nie gram drużynowo)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...