Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli że nie bedzie zapowiadanej dyskusji?......coś mnie ominęło widać...

Zapewne bylaby w angielskim stylu, no bo wiecie tam w Wielkiej Brytanii jak komuś sie nie podoba jakiś minister czy nawet premier Boriys Johnson to każdy na jego temat bez problemu może wygłosić krytyczną opinie. 

I na tym forum, w tej (zapowiadanej przez jednego z "kolegów") dyskusji też każdy mógłby wygłosić krytyczną opinie............jeśli faktycznie ten Johnson komuś nie pasuje....

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarioJ napisał:

I nawet Wielkie Wypracowania Bumera poszły w kosmos. A chciałem je jeszcze trzy razy przeczytać.

Mam zapisane, mogę wysłać na PW :D

Edit: wysłane, pisownia oryginalna, w razie czego możesz samego Bumera zapytać o autentyczność.

Edytowane przez Ziemowit
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarioJ napisał:

To jedziemy z humorem. 😀

Andrzej Duda w Mołdawii. Jak ktoś nie ma fejsika, to też się da zobaczyć.

https://www.facebook.com/Barejabytego/videos/248763680440553/

Czyżby pierwszy narciarz RP przygotowywał się do jazdy żlebami i ćwiczył obskoki - nieźle mu to idzie :)

Też bym się zdziwił gdyby kobieta po wyjściu z samochodu chciała iść po mojej prawej stronie.

 

@MarioJ dzięki za linka,teraz już wiem czym żyje facebook, ale i tak trudno będzie pobić Szoguna :) 

Lt5THb.gif.68f18b99f7ad40f34842c582d109011b.gif

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarioJ napisał:

Mitek, powiem Ci szczerze, że ja tematu paraolimpiady wogóle nie czuję.

 

Paraolimpiada to wielki powód do dumy dla cywilizowanego społeczeństwa.

Choć z pozoru trochę dziwna czy nawet pokraczna, pokazuje wolę walki nierzadko większą niż w "pełnosprawnym" sporcie. 

Miałem okazję poznać jednego z naszych najlepszych paraolimpijczyków. Z tym, że poznałem go, kiedy był jeszcze w pełni sprawny. Można powiedzieć że Rafał Wilk, nauczył mnie jeździć carvingowo. To co wyczyniał na stoku wykraczało lata świetlne, poza ramy skostniałego wtedy sitnu. W tydzień wciągnął mnie na poziom nieosiągalny dla podobnych do mnie amatorów.  Niestety w tym samym roku Rafał miał wypadek na żużlu. Wypadek w którym uszkodził rdzeń kręgowy i na zawsze został przykuty do wózka. Dla instruktora i zawodowego sportowca, to chyba gorsze niż kula w łeb. On jednak znalazł nowy sposób na życie. Już 3 lata po wypadku śmigał z powrotem na nartach:

 

Później zaczął jeździć na rowerze (hadnbike) a swoją pierwszą olimpiadę, zakończył z dwoma złotymi medalami.

https://kierunektokio.pl/rafal-wilk-czlowiek-ktory-wzial-zycie-we-wlasne-rece/

 

Miałem tez okazje trenować GS z kadrą paraolimpijską Polski i Czech. Możesz mi wierzyć, że większość tych zawodników, wklepała by Ci na tyczkach kilka sekund. Spokojnie mieściliby się w limitach instruktorskich dla zdrowych!

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Spiochu napisał:

Paraolimpiada to wielki powód do dumy dla cywilizowanego społeczeństwa.

Choć z pozoru trochę dziwna czy nawet pokraczna, pokazuje wolę walki nierzadko większą niż w "pełnosprawnym" sporcie. 

Miałem okazję poznać jednego z naszych najlepszych paraolimpijczyków. Z tym, że poznałem go, kiedy był jeszcze w pełni sprawny. Można powiedzieć że Rafał Wilk, nauczył mnie jeździć carvingowo. To co wyczyniał na stoku wykraczało lata świetlne, poza ramy skostniałego wtedy sitnu. W tydzień wciągnął mnie na poziom nieosiągalny dla podobnych do mnie amatorów.  Niestety w tym samym roku Rafał miał wypadek na żużlu. Wypadek w którym uszkodził rdzeń kręgowy i na zawsze został przykuty do wózka. Dla instruktora i zawodowego sportowca, to chyba gorsze niż kula w łeb. On jednak znalazł nowy sposób na życie. Już 3 lata po wypadku śmigał z powrotem na nartach:

 

Później zaczął jeździć na rowerze (hadnbike) a swoją pierwszą olimpiadę, zakończył z dwoma złotymi medalami.

https://kierunektokio.pl/rafal-wilk-czlowiek-ktory-wzial-zycie-we-wlasne-rece/

 

Miałem tez okazje trenować GS z kadrą paraolimpijską Polski i Czech. Możesz mi wierzyć, że większość tych zawodników, wklepała by Ci na tyczkach kilka sekund. Spokojnie mieściliby się w limitach instruktorskich dla zdrowych!

 

Cześć

Z kadrą polski paraolimpijczyków spędziłem sporo czasu. Znam dobrze Łukasza. Żeby było śmiesznie spotkaliśmy się ostatnio w Albanii a jakichś położonych wysoko w górach ruinach. Fantastyczni ludzie, a jakie imprezy... :)

A co do Rafała to piszesz o tym, prawda:

 

 

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Z kadrą polski paraolimpijczyków spędziłem sporo czasu. Znam dobrze Łukasza. Żeby było śmiesznie spotkaliśmy się ostatnio w Albanii a jakichś położonych wysoko w górach ruinach. Fantastyczni ludzie, a jakie imprezy... :)

A co do Rafała to piszesz o tym, prawda:

 

 

Pozdro

Często ludzie nie zwracają uwagi na szczegóły. Facet śpi w skarpetach, widocznie zimno mu w stopy. To jednak nic, śpi i jeździ w tych samych gaciach. No chyba że się mylę, bo takie same kolorystycznie ma do spania i do jazdy.  Tak to jest często, że główny cel do pokazania tak zdominuje resztę, że nie zwraca się uwagi na szczegóły.  Ale przede wszystkim to o co chodzi na tym filmiku, jest najwyższych lotów. Niesamowicie podoba mi się jego jazda i sprawność. Szacunek i podziw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, yoss napisał:

Hobby czy zboczenie zawodowe? :ph34r:

Czyżbyś sugerował że @Ziemowitjest jakimś sygnalistą, może kolekcjonerem haków, które kiedy nadarzy się odpowiednia sytuacja  zamierza wykorzystywać? A może dostrzegł we mnie takie indywiduum, którego słowa będą kiedyś  miały jakieś znaczenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, yoss napisał:

Nic nie sugeruję, zapytałem z czystej ciekawości.

Niecodziennie spotykam kolekcjonera cudzych wpisów forumowych. :D 

Na tym forum bardzo wiele postów niestety przepada. Odruchowo skopiowałem gdy zobaczyłem, że admin wpadł jak burza i czyści tematy z offtopowych wpisów. Nie wiedziałem, że się niektórzy do mnie potem na PW zgłoszą po tekst Bumera, tak po prostu wyszło. :D

Hmmmm...

W sumie zastanawiam się czy nie otworzyć sklepik wpisów forumowych, które admin wywalił i sprzedawać je w cenie od 2zł do 10zł za sztukę zależnie od długości tekstu. Może to pomysł intratny na biznes? :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Z kadrą polski paraolimpijczyków spędziłem sporo czasu. Znam dobrze Łukasza. Żeby było śmiesznie spotkaliśmy się ostatnio w Albanii a jakichś położonych wysoko w górach ruinach. Fantastyczni ludzie, a jakie imprezy... :)

A co do Rafała to piszesz o tym, prawda:

 

 

Pozdro

Tak to on. Nawet nas uczył tego śmigu carvingowego z wymachami rąk. To chyba jest ewolucja, którą sam wymyślił.  No i przez niego za bardzo jeżdżę na wewnętrznej ;)

Jak udało Ci się znaleźć ten filmik?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Bumer napisał:

Czyżbyś sugerował że @Ziemowitjest jakimś sygnalistą, może kolekcjonerem haków, które kiedy nadarzy się odpowiednia sytuacja  zamierza wykorzystywać? A może dostrzegł we mnie takie indywiduum, którego słowa będą kiedyś  miały jakieś znaczenie? 

Ach ta skromność!

Ten wpis był, a dzięki @Ziemowit ciągle jest,  żywym dowodem na to, że język nasz piękny nie upada. Myśl głęboka, kompromisem nieujarzmiona, spotkała tam formę adekwatną, dowodząc, że są wśród nas prawdziwi mocarze intelektu. Zaimponowałeś mi @Bumer! 

Jednocześnie brawo @Ziemowit. Miałeś odwagę stanąć naprzeciwko opresyjnemu systemowi, który korzystając z cenzorskich nożyczek próbuje narzucić społeczeństwu sposób myślenia. Chciałoby się tu zacytować orwellowskie - kto kontroluje przeszłość ten kontroluje przyszłość. Jednak to fałszerstwo już na zawsze zostanie fałszerstwem. 

Panowie jestem dumny z Was.

 

 

co napisałem ja Jarząbek Władysław 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Spiochu napisał:

Tak to on. Nawet nas uczył tego śmigu carvingowego z wymachami rąk. To chyba jest ewolucja, którą sam wymyślił.  No i przez niego za bardzo jeżdżę na wewnętrznej ;)

Jak udało Ci się znaleźć ten filmik?

Cześć

Przez, skrót XTR, którym Rafał się "firmował" w tamtym okresie. To bardzo fajny narciarski filmik i nic nie stracił pomimo, że ma już wiele lat. Świetna jazda, świetny facet.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bumer napisał:

Często ludzie nie zwracają uwagi na szczegóły. Facet śpi w skarpetach, widocznie zimno mu w stopy. To jednak nic, śpi i jeździ w tych samych gaciach. No chyba że się mylę, bo takie same kolorystycznie ma do spania i do jazdy.  Tak to jest często, że główny cel do pokazania tak zdominuje resztę, że nie zwraca się uwagi na szczegóły.  Ale przede wszystkim to o co chodzi na tym filmiku, jest najwyższych lotów. Niesamowicie podoba mi się jego jazda i sprawność. Szacunek i podziw.

Badania naukowców dowodzą, że spanie w skarpetkach jest zdrowe! Mogę podrzucić z 10 artykułów na ten temat.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Przez, skrót XTR, którym Rafał się "firmował" w tamtym okresie. To bardzo fajny narciarski filmik i nic nie stracił pomimo, że ma już wiele lat. Świetna jazda, świetny facet.

Pozdrowienia serdeczne

Próbowałem różnych kombinacji tego skrótu ale bez rezultatów. Musisz mieć inny algorytm.

Co do filmu to zawsze będzie aktualny. Nie jest w nim ważna technika, ale sprawność i radość z jazdy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Spiochu napisał:

Próbowałem różnych kombinacji tego skrótu ale bez rezultatów. Musisz mieć inny algorytm.

Co do filmu to zawsze będzie aktualny. Nie jest w nim ważna technika, ale sprawność i radość z jazdy.

Cześć

Znam ten film od dawna i wielokrotnie go oglądałem oraz cytowałem jeszcze na SF, może dlatego.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Spiochu napisał:

Miałem tez okazje trenować GS z kadrą paraolimpijską Polski i Czech. Możesz mi wierzyć, że większość tych zawodników, wklepała by Ci na tyczkach kilka sekund. Spokojnie mieściliby się w limitach instruktorskich dla zdrowych!

Dzięki ogólnie za wpis. 

Ja mam małe konotacje do rywalizacji. Bardziej cieszę się tym jak mogę z kimś razem zjechać trudny żleb. Nie chodzi w tym o to kto szybciej zjedzie, tyko o wzajemne partnerstwo. To mi się bardziej podoba niż sportowa walka w której wygrywa tylko jeden albo trzech. Chociaż w sporcie chodzi też o podnoszenie własnego poziomu, co jest fajne.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ziemowit napisał:

Na tym forum bardzo wiele postów niestety przepada. Odruchowo skopiowałem gdy zobaczyłem, że admin wpadł jak burza i czyści tematy z offtopowych wpisów. Nie wiedziałem, że się niektórzy do mnie potem na PW zgłoszą po tekst Bumera, tak po prostu wyszło. :D

Hmmmm...

W sumie zastanawiam się czy nie otworzyć sklepik wpisów forumowych, które admin wywalił i sprzedawać je w cenie od 2zł do 10zł za sztukę zależnie od długości tekstu. Może to pomysł intratny na biznes? :)

Ja Ci dam sprzedawać! Ja mam prawa autorskie do swoich wypocin. Ja i nikt inny. No chyba że dogadamy się a TY zajmiesz się promocją i sprzedażą.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...