Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Istebna wg mojej opinii ma duże predyspozycje aby niebawem stać się beskidzką stolicą narciarstwa rekreacyjnego, coś na wzór Białki

tylko Złoty groń jest trochę mniejszy od Kotelnicy ale poza tym większych różnic nie ma. Podobne nachylenie i duże polany.

W tej chwili będą już 2 kanapy, jest perspektywa wspólnego karnetu, wystarczy jeszcze zmodernizować orczyk Chichot i połączyć z Zagroniem 1 kanapą po

skosie jak już ktoś wcześniej narysował na mapce i mamy 4 trasy i 4 kanapy na 1 karnecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam raczej narciarstwo rekreacyjne będę uprawiał na bardziej urozmaiconych trasach ,ale raz w sezonie do Złotego gronia ze szwagrem i jego bliźniakami 9 latkami można się wybrać. W poprzednich sezonach młodzi narciarze jeździli z nami na ,,Świniorce" w Brennej- Lesnicy ,ale tam są tylko wyciągi talerzykowe Tylko żeby tam nie było tłumu jak w Białce gdzie dwa lata temu podjechałem z Bukowiny i po ujrzeniu tłumu ludzi oraz masy pojazdów pojechałem z powrotem do Bukowiny aby pojeździć na krótkich wyciągach na ,,Olczańskim wierchu ''gdzie było dosyć luźno. Zaczynały się wtedy śląskie ferie zimowe.Wtedy byłem świeżym narciarzem mimo zaawansowanego już wieku i Zwyrtlik wydawał mi się przepaścią. Po nartach w Alpach w grudniu 2010 perspektywa się zdecydowanie zmieniła i w zeszłym sezonie zaliczyłem ,,Bienkulę" w Czyrnej, po prawdzie z 4 krótkimi postojami ,ale z pełną kontrolą. Jednak najbardziej odpowiadają mi trasy czerwone np. dosyć trudna Czantoria czy Trasa 7 w Czyrnej-Solisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno gdzieś ktoś zamieścił zdjęcia z poszerzonej nartostrady z Szyndzielni, ciekawe czy coś tam planują... Bo z tego co wiem, to te nartostrady nie są obecnie wykorzystywane narciarsko. Jedna z nich z tego co pamiętam zahaczała o Dębowiec. Może ta kanapa to początek rozbudowy całego kompleksu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli koło Wapienica Jaworze

Niedaleko,ale to nie tu.Jedziesz Obwodnicą Wschodnią (ta z tunelami) ,kiedy po prawej mijasz Kaufland a po lewej kościół (Osiedle Karpackie) jedziesz w dół i tuż za stacją Statoil skręcasz w prawo.Dalej cały czas prosto pod górę - mijasz po lewej szpital - dalej przez rondo prosto,aż dojeżdżasz pod drugie rondo,już jakby za zabudowaniami,skręcasz w prawo,przejeżdżasz tą drogą jeszcze jakieś 500 metrów i jesteś. :smile:

Druga opcja to jechać przez Kamienicę,cały czas po pierwszeństwie i też dojedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno gdzieś ktoś zamieścił zdjęcia z poszerzonej nartostrady z Szyndzielni, ciekawe czy coś tam planują... Bo z tego co wiem, to te nartostrady nie są obecnie wykorzystywane narciarsko. Jedna z nich z tego co pamiętam zahaczała o Dębowiec. Może ta kanapa to początek rozbudowy całego kompleksu?

Ten ktoś to ja... :cheerful:

_wsb_488x274_Szyndzielnia+10.JPG

Nie jest to jakiś długi kawałek (może połowa długości trasy z Szyndzielni na Dębowiec),ale kto wie... może z czasem coś zrobią. :rolleyes::

O Dębowiec zahacza najpopularniejszy szlak na Szyndzielnie - czerwony.Ewentualnie można by dojechać jednym z dwóch niebieskich... tak dwóch! :stupid: Jeden idzie pod dolną stację gondoli,drugi obok czerwonego,tylko jakby trochę wyżej,spotyka się z czerwonym właśnie na Dębowcu.Oba niebieskie łączą się w połowie drogi na Szyndzielnię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...