Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

29 minutes ago, Mops said:

Próbował ktoś ostatnio zjechać do Kuźnic przez Gąsienicową? Da się zjechać? I jaka w ogóle jest ta trasa (jakiś opis proszę)???

Taka jak na ostanim zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Mops said:

Próbował ktoś ostatnio zjechać do Kuźnic przez Gąsienicową? Da się zjechać? I jaka w ogóle jest ta trasa (jakiś opis proszę)???

Ostatnio zjeżdżałem nią w zeszłym roku. Trasa jak na powyżej wstawianych filmikach, czyli pomimo tego, że jeszcze parę lat temu była oznaczana na mapach PKL jako "nartostrada", to w swojej większej części jest to po prostu bardzo wąski (jak na standardy tras narciarskich) szlak przez las. Polecam się wybrać jedynie tym lepiej jeżdżącym, ponieważ są tam też bardziej strome odcinki na których da się rozpędzić, a trzeba manewrować na wąskiej przecince w lesie. No i do tego jest jeszcze odcinek, który trzeba podejść (z Doliny Gąsienicowej na Przełęcz Między Kopami), a niżej też zdarzają się odcinki, na których trzeba się odpychać pod górę.

Jako jednorazowa przygoda - fajnie. Ale trasą narciarską z prawdziwego zdarzenia bym tego nie nazwał.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kasprowym od poniedziałku znów mróz, słońce i jakieś 30 cm świeżego białego złota, informacje o nadejściu wiosny to przedwczesna plotka, w góry na narty rodacy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Sariensis said:

Na Kasprowym od poniedziałku znów mróz, słońce i jakieś 30 cm świeżego białego złota, informacje o nadejściu wiosny to przedwczesna plotka, w góry na narty rodacy :).

Należy jednak pamiętać , że wiosną nie wpuszczają w slalomkach. W Kużnicach przed wejściem do wagonika mierzą narty. O ile pamiętam musi być powyżej 68 pod butem.😟

  • Haha 4
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, zaruski said:

Należy jednak pamiętać , że wiosną nie wpuszczają w slalomkach. W Kużnicach przed wejściem do wagonika mierzą narty. O ile pamiętam musi być powyżej 68 pod butem.😟

Kasprowy to nie Słowacja, tutaj wpuszczaja wszystkich i nawet w szpilkach, jesteś slabo poinformowany a dobry żart tymfa wart, za twój nikt nie da złamanego grosza, więc kończ waść z tym buractwem zaściankowym, nie widziałem ani jednego wartościowego postu z twojej strony-nigdy. Jesteś z siebie taki dumny, że tak buraczysz czy kolejnemu starość dała się we znaki i musi leczyć kompleksy na forum.

 

nie pozdrawiam i bez odbioru.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Gerald said:

Forum ewidentnie umiera, o ile dyskusji na temat Szczyrk, Szczyrk vs Białka i inne temu podobne nie ma końca, to o wszystkim innym jest cisza.

Ktoś poopowiada jak było na No Limit? Nikt nie brał udziału?

Zgadza sie, śmiem twierdzić, że z powodu wszechobecnej na forum krytyki i cwaniactwa, wielu użytmowników woli nic nie pisać, po przecież najmadrzejsi z najmadrzejszych musza sobie poużywać podbudowujac swoje ego i leczac przy okazji zaściankowe kompleksy wynikajace z buractwa, ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Gerald said:

Forum ewidentnie umiera, o ile dyskusji na temat Szczyrk, Szczyrk vs Białka i inne temu podobne nie ma końca, to o wszystkim innym jest cisza.

Ktoś poopowiada jak było na No Limit? Nikt nie brał udziału?

Wywołany do tablicy odpowiadam:rzeczywiście byłem,bo beze mnie nie odbyłoby się wiele imprez.

Tegoroczny Nolimit był ekscytujący nie tylko dla zawodników,ale też widzów.

Organizatorzy potrafia rozdymać oprawę imprezy w postępie geometrycznym,był TVN ze śliczną pogodynką Dorotką Gardias, studio zawodów prowadziła Dagmara Krzyżyńska z dziennikarką polityczną Dominiką Wielowiejską,były Mercedesy i karnety sezonowe na nagrody ,catering,koncert,bezpłatna toaleta na Kasprowym dla zawodników,Maryna i Agnieszka Gąsienica jako najszybsze i wiele innych atrakcji.

Pogoda dopisała,nienaganna lampa cały dzień.Stroma góra Kotła Goryczkowego była pokryta lodową skorupą po nocy a slalom ustawiono tam mocno podkręcony.Zanim nabrało się szybkości,trzeba było wejść na krawędź,co spowodowało,że z pierwszych grup sporo zawodników już od pierwszej bramki podróżowało na plecach w linii spadku.Mój rywal równoległy też tak jechał od początku niebezpiecznie blisko mnie,czym mnie zdeprymował.Wszystko rozgrywało się na pierwszych trzech bramkach,jeśli ktoś dojechał do czwartej,miał duże szanse na skończenie.

Ja niestety stawiając na ukończenie wybrałem na ściance technikę "krowa na lodzie",więc straciłem tam sporo i nie dało się już nadrobić niżej,choć z przejazdu reszty giganta jestem zadowolony.

A potem wyjechaliśmy obserwować następne grupy,składające się z asów i było to niezapomniane widowisko.Lodowa skorupa połamała się w formie fantazyjnych dziur i młodzi zaczęli opuszczać trasę w sposób spektakularny,z powietrznymi ewolucjami,choć dalej wszystko dokonywało się na pierwszych trzech bramkach.Jeden z młodych przejechał bardzo szybko ,choć z akrobacjami pierwsze bramki i gdy już odzyskał równowagę,zjechał w bok do nas.Pytamy,czemu nie jedzie dalej,a on "wystraszyłem się"...Nie widziałem tego jeszcze na żadnych zawodach.

 

Kto miał wygrać,to przeważnie wygrał i dostał,na co zasłużył.Roczne talony dostali przeważnie pracownicy PKL,jak Wojtek Gajewski i Marek Smetana ,co konferansjer Marcin B. uzasadnił tym,że taka jest polityka,by je dostali ci,którzy muszą dojeżdżać do pracy a nie do fanaberii.

Kto miał wygrać, wygrał jednak,choć z ok. 300 zawodników jedna czwarta wypadła

 

DSC04344.JPG

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...