Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

i jak tam narciarze? leci ktoś na Chopka... wiem ma wiać i pogoda nie ciekawa ale cóż... taki mamy klimat?

Trzeba być twardy a nie miódki! 

PS. moje plany to teraz... za tydzień... za dwa... itd. aż do śmierci zimy! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mctwist napisał:

No sobota szykuje się wietrzna, ale ze słoneczkiem, ja celuję w niedzielę, ma nie wiać, tylko chmur dużo...

W takie warunki to lepiej na południu siedzieć czy na północy na Fisie??

A z kim jedziesz i skąd ? Masz wolne miejsce w aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jasiek napisał:

i jak tam narciarze? leci ktoś na Chopka... wiem ma wiać i pogoda nie ciekawa ale cóż... taki mamy klimat?

Trzeba być twardy a nie miódki! 

PS. moje plany to teraz... za tydzień... za dwa... itd. aż do śmierci zimy! :) 

 

A Ty Jasiek na dwa dni ? Kurna, nie mam z kim jechać a samemu mi się nie chce ...

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, moloo napisał:

 

A Ty Jasiek na dwa dni ? Kurna, nie mam z kim jechać a samemu mi się nie chce ...

Jak zawsze wyjazd w piatek po pracy a powrót w niedzielę wieczór. No ja już na Slovaki :) jest ok koło zera w Beszenovej a więc na Chopku w nocy przymrozi. 

PS. wolne miejsca były... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_0617.thumb.JPG.08ddced7165064c7df966b48312a97cd.JPGIMG_0617.thumb.JPG.08ddced7165064c7df966b48312a97cd.JPGDłuuuugo się zastanawiałem czy jechać po wietrznym tygodniu i niepewnych zapowiedziach pogodowych IMG_0620.thumb.JPG.fb524ec0a46cb6603415bdbc04faac40.JPGale zaryzykowałem i ..... dzisiaj było bosko ! :) Rano twardo i piękna lampa. Po południu słońce zrobiło już swoje ale dzień i tak mega :) Najlepszy warun na Majstrowskiej jak zresztą widać :) 

IMG_0623.JPG

Edytowane przez bolec
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiejszy dzień pierwszy nieudany w tym sezonie. Choć przyjechałem na Slovakie wiedząc że będzie ciężko no i się nie zawiodłem. :) 

Rano jak zawsze 8.05 pod kanapą ale dzisiaj długo zwlekali... kolej odpalili 8.30 kanapa latała i zatrzymywała się co jakiś czas ale dotarliśmy do Wyhliadki szybki zjazd na Zahradki i na szczyt. 

Funitel jeździł na normalnej szybkości a wagoniki latały jak na awaryjnym. Na szczycie obsługa uprzedza żeby nie zjeżdżać na południe a skipatrolowcy że trasa zamknięta i że tylko na własną odpowiedzialność... 

Szczyt zmrożony i przewiany, trochę lodu trochę skał zaczęło wychodzić no i wiatr 140 km/h. Warunki ciężkie do Lukovej od połowy Lukovej miękko i wiosennie. Tak jakby był to 4 kwiecień a nie marzec . Zanim zjechałem ze szczytu (2-3 min.) Funitel zamykają i zbierają zabawki z liny. Zjeżdżam na Zahradki a tu... 

zah.thumb.jpg.743cd1ecebfd890b7bf0bc35aab8f0ea.jpg

a więc podziękował... i skibusem na Lucky! (trasa przez las już nie przejezdna). 

tam dwa śmigi ale... szkoda krawędzi na tą trasę! 

Zapada jedyna słuszna decyzja... bażeny! Za pół godziny jak zjechałem wyłączają Lucky :) 

Dzisiejsze EKG jest powalające :) 

ekg.jpg.fb4cec6860d29225e76eedeaf91299b2.jpg

PS. swoje slalomki i gigantki możecie już zakonserwować i zluzować wiązania! narta totalnie nie przydatna. AM albo free i można spokojnie pojeździć! (chyba że nic nie jeździ)

Na dole przepiękna pogoda... słoneczko i wiosna +15 

dino.jpg.4647e3c13a242ef5329f711aebe0ad66.jpg

Na basenach woda nadal gorąca a sauny już po remoncie. 

W sumie, fajny dzień :) 

PS2. no i Polacy Mistrzami Świata! jest co opijać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z żoną pokiblowaliśmy "trochę" na Zachradkach ale ponieważ skapnąłem się , że chodzi C3 to były kolejne przenosiny.. :) Byłem z moją połówką pierwszy raz razem  na Chopoku ale dzisiaj na Majstrovskiej były dalej najlepsze warunki. Zjeżdżaliśmy do Zachradek koło 16 :) Moje dzisiejsze EKG zachowam dla siebie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak narazie spoko. Wieje znośnie, jeździ wszystko, warunki wiosenne. Szczytowe odcinki w gęstych chmurach, błędnik głupieje. Dół w słoneczku. Ciepło +6

20170305_084947.thumb.jpg.bce44b775c3ba5818f25c1feea2120d8.jpg

20170305_100721.thumb.jpg.5bd34a41954c262f49245bd6ecf6441b.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano na bramkach (tym razem Zahradki) byłem pierwszy :o wiecie jakie głupie uczucie, sam samiutki, nikogo (oprócz obsługi). 

z2.thumb.jpg.8da970f05128482e03cd6ad016404bde.jpg

z1.thumb.jpg.770cd4ee13e7ed1637f092a4e330fe2b.jpg

Rano zmrożony sztruks! ale potem... 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uzupełniłem płyny,zmieniła się pogoda. Chmury się podniosły a raczej je przewiało i szczyt się odkrył. Szybki wjazd i... łał! na szczycie dziewica i tak do Lukovej. Nie ma lodowego sztruksu tylko piękny miękki śnieżek (prawie jak na freeride) warunki rewelacja i tak do 14! Na FISie horror zaczyna się od wylotu Lucek. Zresztą wszystkie trasy na dole od godziny 10 zamieniają się w fantastyczne trasy do nauki jazdy po przesypach a w późniejszych godzinach do nauki jazdy po muldach. Ale dzisiejsza jazda po muldach bardzo mi się podobała! fantastyczna zabawa a trzeba przyznać że stok narciarze przygotowali wspaniale.

muldy.thumb.jpg.a0990ef09462bfdbc76fecc95f979592.jpg

Chopok daje radę! jak na tą temperaturę da się pojeździć i to dobrze. Ale... mówimy o jeżdżeniu! dla nowicjuszy warunków brak!

PS. Kolejny komunikat ze stoków za tydzień! :) 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...