Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj na chopku zimowo alpejsko. Lampa i mróz. W nocy sypnęło, a co ważniejsze zamroziło wszystko konkretnie od góry do dołu. Zero muld i przesypów, twardo. Na południe nie zaglądałem bo mocno wiało. Po poludniu dalej twardo, mimo słońca. A teraz dalej sypie :)

WP_20170319_14_33_20_Pro.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Chopku już plusik. Po idealnej niedzieli i wieczornym sypaniu śniegu nad ranem zaczęło lać chyba na każdej wysokości. Cały plan poszedł sobie... bo rano zamiast puchu wszędzie zsiadły śnieg. Ale warunki i tak bardzo dobre, na górze słaba widoczność,  trochę powyżej Lukovej już ok. Śnieg bardziej mokry ale do południa dalej twardo i bez większych muld. Po południu od Lukovej to już bardzo mokro. Ogólnie to wybornie :)

Fotki popołudniowe.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba już koniec?

Mieliśmy jechać na ten Chopok dziś (tj. wtorek) wieczorem, ale nie dość, że zapowiadają spore ocieplenie, to jeszcze codzienne deszcze do niedzieli.

Ci od GoPassu pewnie mają dostęp do jakichś wiarygodnych prognoz więc nic dziwnego, że próbują jeszcze sprzedawać tę sezonówke za 49 EUR.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy... proponuje na początek nauczyć się zjeżdżać. Później dopiero narzekać na warunki. Poczytaj trochę wcześniejszych relacji to się przekonasz, że jednak można jeździć w takich warunkach. Nie wprowadzaj narciarzy w błąd, że to koniec Chopoka. Jak Ci żal euro to proponuje kanapowe narciarstwo, w tym się sprawdzisz najlepiej, wielbicielu skoczków narciarskich z Albionu.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tytus Atomicus napisał:

Ale to chyba już koniec?

Mieliśmy jechać na ten Chopok dziś (tj. wtorek) wieczorem, ale nie dość, że zapowiadają spore ocieplenie, to jeszcze codzienne deszcze do niedzieli.

Czyli koniec sezonu na Chopoku, przenosimy się  w  wyższe rejony.

Dzięko za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też ogłaszam koniec sezonu na Chopoku :) byłem w ostatni weekend i faktycznie nie ma sensu już tam jechać - śniegu nie ma, wyciągi nie chodzą, trasy pozamykane, nawet piwa ostatnio w knajpach brakło - pewnie dlatego, że wszyscy w nich siedzieli, bo nie było, gdzie jeździć ...

Pozdrawiam ... i do zobaczenia na ... Chopoku :)

Edytowane przez moloo
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy Wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Tam nie ma po co jechać! Totalne dziadostwo, śniegu nie ma, są wiatry, koleje nie chodzą o a chodzą słuchy że ostatnio nawet piwa nie dowieźli :o 

Nie jedziemy na Chopok!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, surfing napisał:

Tak było na Chopoku pod koniec kwietnia 2016r

Tak pamiętam, pod koniec kwietnia ochłodziło się i obficie sypnęło w wyższych partiach. Najlepsze były właśnie wtedy warunki freeridowe w ubiegłym sezonie na Kasprowym. Dlatego sezon uznaje za zamknięty w maju po majówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, marionen said:

Kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy... proponuje na początek nauczyć się zjeżdżać. Później dopiero narzekać na warunki. Poczytaj trochę wcześniejszych relacji to się przekonasz, że jednak można jeździć w takich warunkach. Nie wprowadzaj narciarzy w błąd, że to koniec Chopoka. Jak Ci żal euro to proponuje kanapowe narciarstwo, w tym się sprawdzisz najlepiej, wielbicielu skoczków narciarskich z Albionu.    

Ojej, a to jest jakaś specjalna technika jazdy w deszczu?  :-(

Można prosić o jakieś linki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie od lat zastanawia co do Chopoka,na którym bywam raz w roku,wiosną.

Czy oni kiedyś przygotują tak trasy,bym mógł zabrać dobre narty?Dotychczas każda wizyta kończyła się sporymi uszkodzeniami,a znam sporo stacji,gdzie spotkanie kamienia jest niemożliwe-mogę długo wyliczać,leżą i wyżej i niżej.A tam,mimo  potencjału naśnieżania-kamienie zawsze są,nie do objechania...Czy nikt im tego jeszcze nie powiedział?Czy kiedy robią PE i PŚ to też po kamieniach?

Oczywiście we freeridzie to żadna przeszkoda.

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tytus Atomicus napisał:

Ojej, a to jest jakaś specjalna technika jazdy w deszczu?  :-(

Można prosić o jakieś linki?

Oczywiście jest wiele technik jazdy. Chodź są tacy co uważają, że technika jest jedna w narciarstwie. Pewnie znalazłaby się i taka na jazdę w deszczu;). Mogę podesłać Tobie kilkadziesiąt linków, tylko nie widzę powodu po co? Twój problem to nie technika (chciałem napisać nie tylko technika), ale charakter, czy też jego.... Na to nie ma lekarstwa i żaden link nie pomoże! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, marionen said:

Oczywiście jest wiele technik jazdy. Chodź są tacy co uważają, że technika jest jedna w narciarstwie. Pewnie znalazłaby się i taka na jazdę w deszczu;). Mogę podesłać Tobie kilkadziesiąt linków, tylko nie widzę powodu po co? Twój problem to nie technika (chciałem napisać nie tylko technika), ale charakter, czy też jego.... Na to nie ma lekarstwa i żaden link nie pomoże! 

E, jednak podaj te linki, proszę, o mistrzu.

A jeśli nie, to pozdrowienia od wujka Staszka. Też mistrza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...