Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sniegu nowego około 30cm w górnych partiach, sypalo w nocy i rano, poniżej prehyby wiecej deszczu niż śniegu i tam miekki podklad wymieszany z nowym opadem. Na zahradkach nowego sniegu z 2cm. Ciepło było - poniżej rovnej holi śnieg się kleił. Za chwile kilka zdjęć.

Edytowane przez pawelb91
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzony prognozami, postanowiłem zostać na poniedziałek.

O dziwo w niedzielę o 16 faktycznie zaczął podać deszcz, potem śnieg. Rano biało, z 30 cm jak nic. Super warunki do freeridu, śnieg świeży puch, po 10 zaczęło trochę siadać i zrobiło się mokro, zwłaszcza na południu. Ludzie zasuwali poza trasami gęsto, koło 12 już większość łatwiejszych zon freeridowych była wyjeżdżona.

Co do tras... nie było chyba tak dobrze, 33 rano była tak zamuldzona, że chyba nic z nią nie zrobili, bo w niedzielę rano była niezła. FIS w lepszym stanie, czarna też, ale na trasach chyba było tak samo jak w niedzielę albo gorzej. Ja w sumie siedziałem poza trasami. Po południu śnieg już mokry, cięzko się jechało.

Ogólnie faktycznie gigantki można już chować, dobrze, że sceneria bajkowo-zimowa ... :) A zdjęć z tras ni mom...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bajka :o łał... a mnie tam nie ma :( 

PS. teraz nie dziwne że walczą ze śniegiem dopiero na Lukovej...

rat.thumb.jpg.92dea6b900b522251eb21a06c2031dd2.jpg

i oby się sprawdziły Slovakom prognozy:

prog.jpg.e2a78410307dd136042cecb4bfb342a1.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ptk89 napisał:

Jak myślicie czy problemy z wiatrem mamy z głowy na najbliższy czas? Jak to wygląda w prognozach?

Napewno nie bedzie tak wiac jak w ubiegly weeknd :D opad sniegu tez widze zelzal i to galancie,wazne ze calodobowy mroz bedzie sie utrzymywal w okolicach szczytu a i moze ciut nizej,szczegolnie na polnocy :) Wybieram sie w przyszlym tyg,prawdopodobnie wt-sroda...a moze i czwartek :) W planach mamy tez Kubinska ale wszystko zalezec bedzie od pogody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baartos napisał:

Napewno nie bedzie tak wiac jak w ubiegly weeknd :D opad sniegu tez widze zelzal i to galancie,wazne ze calodobowy mroz bedzie sie utrzymywal w okolicach szczytu a i moze ciut nizej,szczegolnie na polnocy :) Wybieram sie w przyszlym tyg,prawdopodobnie wt-sroda...a moze i czwartek :) W planach mamy tez Kubinska ale wszystko zalezec bedzie od pogody :)

Napiszesz dwa słowa koło środy jakie warunki panują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pawelb91 napisał:

Dzisiaj zmrozony snieg przez caly dzien od 1500m, nizej rano twardo potem miekko. Zdjęcia z dziś:
35f43c8748c24bf57e1226de72ffdf6f.jpg

Ladnie to wyglada :) ze zdj i kamer wynika ze jakby mniej ludzi,czy tylko tak mi sie wydaje...niby ferie slow. trwaja jeszcze do niedzieli ale wize mniejsze oblozenie na stokach :) Jak to wyglada na mcu Pawelb?? :)



Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obłożeniem tras źle nie jest. Są momenty kiedy jest gęściej więc lepiej chwile zaczekać. Najwięcej ludzi na trasie 1 ze szczytu, w rejonie Zahradek też trochę się kręci. Kolejek do wyciągów nie ma. Dzisiaj wygrało południe bo była tam 1/4 (lub mniej) ludzi co na północy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Z okazji dnia kobiet i ja postanowiłem zrobić sobie prezent i wybralem się na Chopok. Droga z Krakowa dość paskudna, pogoda nie napawała optymizmem, trochę mżyło i mgły. O 8:30 zameldowałem się na Luckach, lekki mrozik, widoczność niezła. Powyżej Lukowej chmury. No to jazda. Twardo, zacząłem żałować że nie wziąłem ze sobą slalomek, moje dynastary dawaly radę, ale szczegolnej przyjemnosci z jazdy po betonie na tak szerokich nartach nie ma. Kręciłem sie na dole ze 2 godzinki:fis, Majstrowska. O 10 przejaśniło się na szczycie, ni to jazda na sam szczyt. A tam bajka, sloneczko świeci i..... naturalny śnieg. Przestałem żałować ze nie wziąłem slalomek :DWarunki rewelacyjne. I na północ, i na poludnie. Tak było 3 godziny, a teraz znów chmury, na szczycie widoczność zerowa. Czas na przerwę. Pozdrawiam z Happy End. 

A w sobotę BIKINI:D:D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...