Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wylazłem z Tatralandi:D

I niestety wracam do domu, jutro robota>:(, ale może już w sobotę znowu poszalejemy na stoku. 

PS; Uwaga na policję, stoją w Mikulaszu, jak zjeżdzasz z ronda już w stronę miasta, pomiędzy pasami na trawniku w nieoznakowanym czarnym pojeździe. Mnie dzisiaj przyjemność spotkania z nimi kosztowała tylkoi 20 euro (bo ludzki pan był) xD

Pozdrawiam 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ptk89 napisał:

@piter100 do kiedy zostajesz? Mrozik tam lekki trzyma czy jest ciapa w okolicach godziny 12-14?

Ciapa na dole, powyżej lukowej miód. Dziś czasami były takie chmury, że własnych nart nie widziałem xD

Trzeba uważać, paru gości zwieźli -_-

 

IMG_20170309_175006.jpg

IMG_20170309_174840.jpg

Edytowane przez piter100
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piter100 napisał:

Uwaga na policję, stoją w Mikulaszu, jak zjeżdzasz z ronda już w stronę miasta, pomiędzy pasami na trawniku w nieoznakowanym czarnym pojeździe. Mnie dzisiaj przyjemność spotkania z nimi kosztowała tylkoi 20 euro (bo ludzki pan był)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piter100 napisał:

I niestety wracam do domu, jutro robota>:(, ale może już w sobotę znowu poszalejemy na stoku. 

No to może się trafimy :) 

Ja standardowo w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, piter100 napisał:

PS; Uwaga na policję, stoją w Mikulaszu, jak zjeżdzasz z ronda już w stronę miasta, pomiędzy pasami na trawniku w nieoznakowanym czarnym pojeździe. Mnie dzisiaj przyjemność spotkania z nimi kosztowała tylkoi 20 euro (bo ludzki pan był) xD

Ale żeby dać się złapać na moście :) weź... siara siarzewski... :) toż to ich standardowe miejsce!tak jak koło hotelu Chopok, hotelu Janosik (od Tatralandii),  na parkingu przed policją czy pod wiaduktem koło Tatralandii! 

Ale te zawsze z nimi się dogadywałem. Slovacka policia jest naprawdę spoko. (jak w ogóle można tak się wyrażać na temat policji) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli przestrogi,historia,która przydarzyła się dokładnie w tym miejscu LM  mojemu koledze z nart.

Przekroczył dość znacznie albo mieli inna politykę,bo zażądali 200 euro.Odmówił zapłaty,więc powiedzieli,ze zabierają prawo jazdy.Coś tam wypisali.

Po powrocie do Sosnowca poszedł do urzędu i wystąpił o nowe prawo jazdy.W podaniu napisał,że stare zjadł mu pies.

Po 2 latach urząd wezwał go  w celu złożenia wyjaśnień,bo Słowacy przysłali prawo jazdy,gdy przedawnił się mandat a potem skierowano sprawę do sądu za złożenie fałszywego oświadczenia.Dostał wyrok.Sędzina powiedziała,że gdyby napisał ,jak było naprawdę,wydaliby mu i tak nowe prawo jazdy,bez konsekwencji.

 

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś złapali w Mikulaszu, jak wyjeżdżałem z marketu BILLA i zawróciłem na pierwszym skrzyżowaniu (szczerze mówiąc, zapomniałem, że nie wolno zawracać przy zielonym świetle kierunkowym) i pierwszy napotkany z przeciwka samochód okazał się policją. Ucieszyłem się z obniżenia mandatu do 30E (z 50), choć wiem, że zwykle daje się wytargować 20. No a drugi raz ostatnio w Czechach (o czym pisałem w relacji z czeskich Karkonoszy) - też z mojej winy, więc żadnych pretensji do policji w tych krajach nie mam. Po prostu jest jej wszędzie dużo i wystarczy jeździć przepisowo. Nagonki żadnej nie zaobserwowałem (nigdy nie przeszukiwali mi apteczki itp, o czym kiedyś wielu straszyło). A w Pl przez kilkanaście lat jazdy mandatu ani razu nie dostałem:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę, że puścili Zadne Dereśe? Może ktoś potwierdzić? Mam nadzieję, że Jasiek da jutro odpowiedź [emoji6] 

Chwile dzisiaj działały potem sie chyba coś popsuło i ludzie schodzili. A później chwyciła jeszcze większa mgła (widoczność na kilka metrów) wuec pewnie i tak by nie wznowili. Trasa zrobiona ratrakiem.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Chopoku pogoda była bardzo słaba, ogromne zachmurzenie brak widoczności już od 1000m i tak przez większość dnia.

Choć nawet na dwa zjazdy bylo sloneczko od szczytu.

Mimo to przejechane 30 km i w sumie udany dzień. Warunki powyzej prehiby superowe świeży naturalny snieg!!! Trasa gorny fis miodzio:) pretakarska tez niczego sobie, majstrowa bardzo fajna, majowa troche gorzej- tu juz czuc śnieg techniczny.

Fis od wyjazdu z Lucek - nieporozumienie, dojazd do auta o 14 na Lucki tragedia jak na muldowo kaszanym pucharze swiata. Ale to tylko dwa drobne minusy.

Na poludniu nie bylem ze wzgledu na wiatr.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam pogodowego szału nie było. Ale pojeździć się da i to całkiem fajnie. 

Przemo zapomniał że na południu silny wiatr (na tablicach info że 100 km/h) a na północy cisza.

PS. zobaczymy dzisiaj :) 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopok żyje i ma się dobrze.

Warunki rewelacyjne. Od szczytu do Lukovej - ogień! i to nawet po 13. Od wysokości Lukova - Rovna Hola jest dobrze a nawet bardzo.

Problemy zaczynają się na FISie od Vyhliadki (wylot z Lucek) trasa od rana miękka. Później wysokie przesypy z cukru (na który jedyna receptą jest szeroka narta) Dół Pretakarskiej trochę lepiej a Koński staje się dla normalnych śmiertelników nie przejezdny po 12. 

Południe - góra lodowo, śnieg wywiany w kosówkę. Dół z rana super potem miękko ale w końcu idzie wiosna i ma być miękko.

Dla początkujących i wożących się na nartach, warunków brak. Dobrze jeżdżący i lubiący wiosenny warun - sezon się zaczyna! :) 

Do zobaczenia za tydzień. 

PS. a i jeszcze jedno szczyt -8, Lukowa -3, Koliesko -1, Lucky - 0 (temperatura o 13!)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...