Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet Lukowa i Prehiba bielutkie :eek: http://www.webkamery.sk/webkamera-live/29-jasna-lukova , http://www.webkamery.sk/webkamera-live/63-jasna-priehyba

A prognozy coraz ciekawsze! http://www.yr.no/place/Slovakia/%C5%BDilina/%C3%9Adoln%C3%A1_Stanica_Jasn%C3%A1/

Chyba bedzie dobrze!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Andrzej82 muszę Cię niestety zawieść! z wielką chęcią ale nie mogę... :frown:: ale z miłą chęcią bym już się poślizgał :biggrin:

Ja RUSZAM za tydzień od piątku do niedzieli... dziś odebrałem sprzęt z renowacji (po ostatnim sezonie... O ZGROZO! ) ale mój serwis wyprowadził je jak ze sklepu! SUPER SKIPASS zakupiony... AQUAPASS zakupiony... noclegi zamówione! no to się będzie działo :biggrin: aaa! i SYLWESTER na TATRALANDII :cheerful: wiem :stupid: ale może będzie inaczej!

Kocham Słowację... cóż każdy ma swoje priorytety!

zobaczcie fotki z przygotowań: https://www.facebook.com/jasnanizketatry/timeline?ref=page_internal (nienawidzę "fejsa") ale dostałem od przyjaciela to dzielę się z Wami!

Pozdrawiam. Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć widać, że wydajność instalacji naśnieżania jest bardzo duża.

To chyba dopiero od tego sezonu tak mają.

Czy mają jeden duży zbiornik wodny czy kilka małych? Gdzie te zbiorniki są bo jakoś ich tam nie widziałem ?

Na następnych fotkach widzę zbiornik, ale czy to jest ten największy, jedyny ?

Edytowane przez andy-w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dawno u nich nie byłeś... duży zbiornik mają koło 1 zaraz pod Bielaput koło Hapyendu na południu nie widziałem... ale wydajność mają nie porównywalną z Polskimi ośrodkami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem za tydzień 11 - 13 lecę na Chopka prawdopodobnie będe miał 2 wolne miejsca w aucie? Jak ktoś, coś... to piszcie ( koszt: paliwo na 3 lub 4) wyjazd piątek około 9-10 z Gliwic, powrót niedziela około 15-16 z Mikulasza

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna Chopok

Chodzi o to,że musiałaby to być wielka kwota dopłaty do karnetu dla mnie,abym wybrał się na Chopok.:tongue:

Jest taki chop na forum, który zarzekał się, że do Szczyrku nigdy i ... pojechaliśmy razem. Po dniu na nartach stwierdził, że było super. Macie to rodzinne, więc... :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje! ratrakują 3 dni to chyba wreszcie nareszcie! w końcu jutro jadę :biggrin:

co prawda w niedzielę na się załamać pogoda ale miejmy nadzieję że dopiero jak ja zjadę do auta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki chop na forum, który zarzekał się, że do Szczyrku nigdy i ... pojechaliśmy razem. Po dniu na nartach stwierdził, że było super. Macie to rodzinne, więc... :)!

Ja nigdy nie mówię "nigdy".:wink:

To kwestia tylko wysokości dopłaty.:tongue:

Żarty,żartami.

Najzwyczajniej wkurzają mnie tam z tymi parkingami.Podobnie jak na Dedovce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...