Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na miejscu od soboty (zostaję do jutra). Śniegowo są gotowi do otwarcia praktycznie całego ośrodka - brak decyzji politycznej. W weekend masa ludzi i 4 osobowe krzesło nie dawało rady. Na górze walka o przeżycie - tyle ludzi. W sobotę było dziwnie miękko, w niedzielę już znacznie lepiej. Na brak śniegu to oni raczej nie mogą narzekać. Dziś nisko chmury i na górze brak widoczności, na dole przedzierało się słońce. Brak parkingu P2 - dawał się we znaki, szczególnie w weekend - dziś luz (o 8:00). 

P_20171202_091101.jpg

P_20171202_100025.jpg

P_20171202_100022.jpg

  • Like 12
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już nic nie zaskoczy. W tym roku jakoś ta zima ich zaskoczyła i nie umieją sobie chyba poradzić, normalnie klęska urodzaju albo co :rolleyes: 

Będę jutro to zobaczę co oni tam kombinują. Pogadam z obsługą to będę wiedział co im kazali przygotować a może mają jakieś przecieki co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas odwilż, a na Chopoku mróz nawet na dole i pada śnieg.

44 minuty temu, MAIKEL 1977 napisał:

Jeszcze takie fajne coś ;)

Dnia 3.01.2017 o 17:22, surfing napisał:

Obawiałem się kolejek, ale nawet w Sylwestra można było jeździć pustymi trasami bez kolejek. A na single line w Zahradkach 2-3 min.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2017 o 01:49, Tytus Atomicus napisał:

A jak wyglada sytuacja sniegowa ponizej stacji Lucky?

Bo zastanawiam sie nad wyjazdem na weekend (i po) do Domkow Jasna - tam sie jedzie przez las taka waska sciezka (w prawo, nie dojezdzajac do Luckow). Jest tam snieg w lesie czy nie?

Wszystko zasypane śniegiem, jeżeli to te same domki w których mieszkali chłopaki z mojej ekipy to spokojnie da się zjechać, choć krzesło nieczynne. 

BTW

Policja lubi się ustawiać w okolicach parkingu P4.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moruniek napisał:

Nie chodziło o łańcuchy, nikt ich nie zakładał. Mam wrażenie, że kontrola trzeźwości, sposobu przewożenia nart, bo nawet nie prędkości. Dziwny klucz zatrzymań, samochody z dziećmi puszczali bez zatrzymywania. 

Nie od dziś wiadomo, że wszycy na nartach piją, 1,2, nawet 3 , normalny klucz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, moruniek said:

Wszystko zasypane śniegiem, jeżeli to te same domki w których mieszkali chłopaki z mojej ekipy to spokojnie da się zjechać, choć krzesło nieczynne.

http://pl.megaubytovanie.sk/chaty-jasna

Ale jak na razie wyjazd wstrzymany. Może przed samymi świętami...

PS wciąż nie rozumiem jak to jest że się tam zjeżdża z góry... a z kolei od domków do Lucków też się zjeżdża na dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jakieś jaja robicie sobie na wzajem?

Te domki to tam gdzie kiedyś chciałem WZF zrobić. Nawet jakbyś nie podjechał to zostawiasz auto pod Lućkami i z byta masz 200m 

PS. ale jak tam nie podjechać :rolleyes: toż to jaja jak pisałem. Droga do domków Jozefa jest zawsze odśnieżona, zawsze przejezdna.

PS2. tu obecnie pada śnieg z deszczem, jest +1 (nawet browara nie wyciągałem z auta) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, ja mam full wypas! 5* minimum, ale nie wiem jak Ty. Mojej żony Ci nie pożyczę! 

Na domkach nie ma wyżywienia! była pizzeria (zarombista) ale obecnie bum na noclegi i przerobili na pokoje :( 

Z tego co wiem (byłem tam 3 lata temu) nawet neta nie było. Ale miejsce przerombiaste głównie na wiosnę! Ptoki tak mordę drą że nie pośpisz.

Knajpka jest w restauracji pod dolną stacją Lućki

PS. pytałeś o zjazd i podjazd. Na trasę trzeba się przetrawersować przez las w dół albo z buta na dolną stację. Z góry łatwiej bo jak zakumasz gdzie wjechać to zjedziesz pod domek :) 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory nie mogłem już edytować:

Jak oczekujecie luksusów... 5* śniadanko do łóżka... itd to nie ta bajka! 

PS. no i to wystarczy bo znów zacznie się fala hajtu że wszystko wiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andrzej1982 napisał:

Nie od dziś wiadomo, że wszycy na nartach piją, 1,2, nawet 3 , normalny klucz

Drogi kolego @andrzej1982 nie generalizuj proszę bo to nas forumowiczów obraza! :D Jedno malutkie pifko owszem ale nic więcej  bo jesteśmy dojrzali i odpowiedzialni :) I nie drążę dalej wątku bo idziemy w offtop .....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, andrzej1982 napisał:

Od jednego sie zaczyna...szybka jazda na stoku :D

Każdy sądzi po sobie! nigdy nie jeździłem po alkoholu! ani samochodem ani na nartach! 

i nie wiem ale pisząc ogólnie "ŻE WSZYSCY! "  to chyba mnie obrażasz! ale spoko jakoś będę z tym żył.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uwielbiam te serpentyny :) 

spoko, na drodze leżało 5-10cm śniegu ale pługi sprzątały! kontrola trakcji się włączała ale zawsze można wyłączyć ten system.

Myślę że do jutra, max do weekendu będzie spoko. Co nie oznacza czarna droga. Na dużej części trasy na Slowaki leżał śnieg.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...