Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, christof napisał:

ktoś z okolic Bielska się wybiera na 1 dzień w sobote lub niedziele?

Zastanawiamy się nad niedzielą, ale wszystko zależy od tego co naprawdę puszczą - pewnie decyzję będziemy podejmować w sobotę, więc jakby co możemy być w kontakcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety przekleństwo Chopoka! Pogoda! 

Porównanie: kamery 27.11 godz. 12

Chopok:

ch.thumb.jpg.d8ed8373a492a08ccf5ccc5ed12bb87b.jpg

Łomnica:

l.thumb.jpg.07ab78e10929b1f41ea1e392a0a97657.jpg

PS. a tak na szczycie Chopka

sz.jpg.a3ffcd3b422b9757b9f45d4054a21328.jpg

ale południe spoko

pol.jpg.3391f2c833b7568dc930bb5152cff903.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ptk89 mgła to jest dopiero wtedy jak...    nie gubisz ojca... (bo to często się w życiu zdarz :() ale:

jak nie widzisz końca własnych nart...

gdy błędnik głupieje jak się zatrzymasz a on mówi Ci (błędnik znaczy), że się przewracasz... choć w realu nic się nie dzieje! 

To jest koszmar i nie polecam!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa zapomniałem o jednej novince która Was pewnie zaskoczy.

Nie ma parkingu P2! Chyba że zdążą do sezonu pozabierać swoje zabawki budowlane. Tam teraz jeden wielki plac budowy, magazyn sprzętu i materiałów budowlanych.

Budują nowe centrum Jasna i bazę pod przyszłoroczną kolej. Tą na Prehibe. Będziemy mieli też schody ruchome z P1 żeby nie trzeba było się męczyć :) 

BP.thumb.jpg.fedad7d61ba00066fb6aebcafcef60f3.jpg

BP2.thumb.JPG.f3f7fc077cf22fdee031ac53dd264016.JPG

A tak to ma wyglądać!  

BP3.jpg.027cf7741e7c2a07a73772ad05d2ebc7.jpg

Fotka 2 ze Slovackiego forum: http://skiforum.sk/?resort=23-jasna-chopok#comment35433 a foto3 ze stronki Chopka

A tu opis tego cuda:

"Centrum Jasná intryguje pomysłowym rozwiązaniem architektonicznym, w którym dominuje forma kryształu i nowoczesną wielofunkcyjną aranżacją przestrzeni. W kolejnym sezonie zimowym w tym miejscu pojawi się stacja nowej 15-osobowej kolejki kabinowej, która będzie dojeżdżać na Priehybę. Pierwsze schody ruchome w Tatrach zapewnią narciarzom komfort przemieszczania się z parkingów na stok. Bardzo praktyczny wymiar ma także nowoczesna przechowalnia nart. Po dniu spędzonym na stoku można zostawić narty w przechowalni, a rano odebrać wysuszony sprzęt." 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to głównym udziałowcem TMRu są Austriacy (tak kiedyś mi się o uszy obiło-mogę się mylić), Jednak ten rozruch ośrodka to wg mnie całkiem nie po ichniemu. Przy takich warunkach śniegowych jak nie pamiętam już od dawna rozruch na 20 % :o. W Szpindlerowym dwa lata temu na Trzech Króli śniegu narobione mieli w pierony a potrafili odwinąć taki numer, że tylko jedna trasa chodziła w sobotę. Nie kumam, ale może za mało rozgarnięty jestem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy się wybierają - trasa Pretekarska 1abc z Chopoka na Priehybę ma być otwarta już od piątku:

ZJAZDOVKY SEVER : 
27a1.png➡️ Chopok - Luková- Priehyba. (1a,1b,1c)
27a1.png➡️ Traverz Priehyba – Koliesko (2b)
27a1.png➡️ Traverz Májový – Rovná Hola – Priehyba (5a, 2a)
27a1.png➡️ Biela Púť (13)

ZJAZDOVKY JUH :
27a1.png➡️Chopok – Predné Dereše (33a)
27a1.png➡️Traverz Chopok – Zadné Dereše- Kosodrevina. (34c, 34b)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leitner napisał:

Dla tych, którzy się wybierają - trasa Pretekarska 1abc z Chopoka na Priehybę ma być otwarta już od piątku:

ZJAZDOVKY SEVER : 
27a1.png➡️ Chopok - Luková- Priehyba. (1a,1b,1c)
27a1.png➡️ Traverz Priehyba – Koliesko (2b)
27a1.png➡️ Traverz Májový – Rovná Hola – Priehyba (5a, 2a)
27a1.png➡️ Biela Púť (13)

ZJAZDOVKY JUH :
27a1.png➡️Chopok – Predné Dereše (33a)
27a1.png➡️Traverz Chopok – Zadné Dereše- Kosodrevina. (34c, 34b)

No to mam nadzieje że pojeżdżę, w najbliższą niedzielę. ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystkie źródła pokazują coś dobrego - mróz i śnieg. Pytanie tylko co z tym fantem zrobią biznesmeny z TMR.

Ja osobiście pokładam nadzieję, że po czwartkowych opadach w piątek po zamknięciu odbędzie się ratrakowanie i od soboty będzie jakaś niespodzianka. Myślę, że jest to wykonalne, tylko czy jest to ekonomicznie zasadne dla TMR. Ach te biznesmeny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ptk89 napisał:

Generalnie wszystkie źródła pokazują coś dobrego - mróz i śnieg. Pytanie tylko co z tym fantem zrobią biznesmeny z TMR.

Ja osobiście pokładam nadzieję, że po czwartkowych opadach w piątek po zamknięciu odbędzie się ratrakowanie i od soboty będzie jakaś niespodzianka. Myślę, że jest to wykonalne, tylko czy jest to ekonomicznie zasadne dla TMR. Ach te biznesmeny...

Dla mnie wystarczą żeby wyciągi chodziły. Ja tam biorę freerid'ówki :) tylko jeszcze nie wiem które 118 czy 90  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...