Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, leitner napisał:

Oj nie narzekaj ;) Lepiej tak niż w ogóle.

@Gerald, pierwszym ośrodkiem z dawnej Czechosłowacji, który ruszy jako pierwszy, będzie czeski Moninec. W piątek mają otworzyć trasę 600 m

 

Na Solisku w Śtrbskim Plesie sypią aż miło!

 

 

Chyba że... Dragobrat szybciej ruszy ;-) Żartuje również ;-)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ptk89 napisał:

Posiada ktoś info lub jest w stanie wyciągnąć od TMR jaki na ten rok jest plan śnieżenia i otwierania tras? W ostatnich latach zaczynali od góry lub dołu przez co w innej kolejności otwierali trasy.

Informacja z fb, komentarz oficjalnego profilu:

"Začiatok zasnežovania je na 90 % zhodné s minulým rokomv:: č.13, 1a, 2a, 2b, 5a, 5, 14, ale všetko závisí od snehových a poveternostných podmienok."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o orczyku który nie działa od kiedy zrobili kolej. Tam już chyba nawet liny nie. Nie działają też te na szczyt z Kosodreviny.

Na południu odpadają tylko te na samym dole. I ten na Zadne Derese ale to dopiero jak im natura na to pozwoli. Ale ten jest Best... proca 😉

PS. a i na Hotelowej ale to sie nie liczy

Edytowane przez Gość
PS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa jak chodzi o ten to ja jeżdżę od 9 sezonów i nie mialem okazji. Za dużo lawin. Tak mi odpowiedziali jak zadałem pytanie dlaczego. Ale to był szrot nie do odpalenia. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jasiek napisał:

Aaaa jak chodzi o ten to ja jeżdżę od 9 sezonów i nie mialem okazji. Tam liny nie było już kilka lat. Za dużo lawin. Tak mi odpowiedziali jak zadałem pytanie dlaczego. Ale to był szrot nie do odpalenia. 

To miałem okazje parę razy wspomnianym szrotem jechać. Potem się tam nie zapuszczałem, i teraz zobaczyłem że go nie ma.

Edytowane przez Gerald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Gerald napisał:

To miałem okazje parę razy wspomnianym szrotem jechać. Potem się tam nie zapuszczałem, i teraz zobaczyłem że go nie ma.

Cześć

Jeździłem tym orczykiem chyba jakieś 25 lat temu. Już wtedy działał bardzo rzadko ze względu na brak śniegu. W tym miejscu praktycznie nigdy nie było wytyczonej trasy.

 a orczyk przy coraz gorszych zimach prowadził tak, że wisiałeś w powietrzu.

Myślałem, że już go dawno nie ma.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

Cześć

Jeździłem tym orczykiem chyba jakieś 25 lat temu. Już wtedy działał bardzo rzadko ze względu na brak śniegu. W tym miejscu praktycznie nigdy nie było wytyczonej trasy.

 a orczyk przy coraz gorszych zimach prowadził tak, że wisiałeś w powietrzu.

Myślałem, że już go dawno nie ma.

Pozdrowienia

Jeździłem tam w okolicach 2000-2003 i pamiętam że nim jechałem.

Zastanawiałem się po prostu, jaki był oficjalny powód likwidacji, bo przecież można było tam postawić nowy wyciąg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co? No widoki tam są zarombiste tylko... faktem jest że wyciągał pod strefy lawinowe. 

Teraz jest wiele fajnych tras a tam nigdy nie było trasy.

Ale nie ma problemu żeby tam pojeździć... zjeżdżasz żlebem i lecisz miedzy kosówką do końca aż pod wagoniki... 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Jasiek napisał:

Tylko po co? No widoki tam są zarombiste tylko... faktem jest że wyciągał pod strefy lawinowe. 

Teraz jest wiele fajnych tras a tam nigdy nie było trasy.

Ale nie ma problemu żeby tam pojeździć... zjeżdżasz żlebem i lecisz miedzy kosówką do końca aż pod wagoniki... 😀

Cześć

Jasne. Z tego co wiem na Chopoku nie ma zakazu Freeridu a to miejsce jest znakomite. Nie wszystko musi być zaorane.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Slovaki zima. Zaraz za granicom -3 i śnieg na drodze. Serpentyny na Zuberecu też białe ale posypane. Patrząc na prognozy myślę że sezon bedzie szybciej. 

Tylko czy ONI, Bosy znaczy to zauważą że już można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jasiek napisał:

Na Slovaki zima. Zaraz za granicom -3 i śnieg na drodze. Serpentyny na Zuberecu też białe ale posypane. Patrząc na prognozy myślę że sezon bedzie szybciej. 

Tylko czy ONI, Bosy znaczy to zauważą że już można...

Chodzi o te serpentyny pod Siwym Wierchem, między Zubercem a L. Mikulaszem? Pytam, bo mój pojazd nie jest już w latach świetności, mam oczywiście zimówki, ale takie raczej do dojeżdżenia - wolałabym wiedzieć, czy po drodze nie ma zbyt dużych wyzwań dla staruszka... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy on siwy 😀 taki sobie ale tak. To skrót przez gory na Mukulasz. One są od pn. strony przysypane ok. 5cm przyjeżdżonego śniegu ale posypane ich "kulkami"  😀

Ale da się spokojnie podjechać. Jak na zimowych to stary lepszy jak nowy. Bo te nowe to kontrola elektroniczna wszystkiego co wsadzili do złomu!

PS. Bo każde auto to złom! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki to już wrzuciłem na wątek ze Skrzycznego ale cóż "wino, dziewczyny i śpiew" no i się pop...ło! no cóż!

dam jeszcze raz! 

bo warto! 

" Ja ma lasku k Slovaki"

DSC_7618.thumb.JPG.c1ba4d7c2dccd72b524b54b7701788f5.JPGDSC_7625.thumb.JPG.e7b3bcee861a2d03dff539ca69fcbf0c.JPGDSC_7628.thumb.JPG.4e81ed1b738318d3f85016156ce48666.JPGDSC_7632.thumb.JPG.422679a5d5e9affcc763140209b47c5e.JPGDSC_7636.thumb.JPG.a74b8eb7ceb5ece7991ea845561c3d20.JPGDSC_7647.thumb.JPG.cf497ba5b712512a927a9cc9b8d8bf52.JPGDSC_7638.thumb.JPG.06348fe580b07823ac96c68f1ab5ef0d.JPGDSC_7650.thumb.JPG.dfef94ed0c5866c508bb147c9b4bef50.JPGDSC_7656.thumb.JPG.41bffd1b3602be5f5ef39233c4db214e.JPGDSC_7660.thumb.JPG.2c9cc0eadf3437d29525cec876dad36a.JPG

 

Co ja wam jeszcze powiedzieć!

szok  ze to jeszcze nie jeździ! 

PS. wystarczy ratraki puścić tam i z powrotem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_7652.thumb.JPG.6feb1dd762bba7f4008b80d2bc552765.JPGDSC_7653.thumb.JPG.539d5d5d13e7dad0ce5257bb2e51c6ec.JPGDSC_7659.thumb.JPG.c4f7cffa3c8cede835f9f6a4deef361b.JPG

toż to lepiej jak w sezonie!

a śnieżek... taki łał! nawet łał, łał! :) 

Pozdrawiam i do zobaczenia na stoku!

PS. a będzie się działo w tym sezonie! oj będzie!

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Jasiek napisał:

Jasiek nie wystawiaj takich zdjęć bo robisz nam zamieszenie w głowie gdzie wystartować z sezonem  !! :D Chyba jednak padnie na Chopok :) Czyli  WZF rozumiem 02.12 ....o której i gdzie ? :) to będzie mój debiut chociaż na Chopoku raczej bywamy :) 

 

 

Edytowane przez bolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...